0

Kurde, będzie trudny ale emocjonujący mecz..

0

W sumie dziwię się niektórym kibicom Realu, 11 pkt straty a oni zachowują się jakby zdobyli potrójną koronę.

0

Patrząc na inteligencję niektórych, załamuje się i coraz bardziej wierzę w koniec świata tego 21 grudnia...

0

Ciekawe gdzie byli "kibice" Realu, kiedy przegrywali mecze, hmm?

0

Widzę na tej stronie gimbaza atakuję, won na inną stronę.

0

MattFCB
Zgadzam się w stu procentach. Mam nadzieję, że Neymar przyjedzie w najbliższym czasie i pomoże ciągnąć ten zespół Messiemu, bo ile można słuchać tylko o Messim. Fakt to geniusz, o tym każdy wie, ale ktoś musi mu pomagać, on nie wygra wszystkich meczy sam, nawet mu może się zdarzyć słabszy dzień. Potrzebujemy kogoś z przodu, bo on napastników wymaga się goli a u nas jak nie Messi to z napastników prawie nikt nie strzela. I nie mówcie, że Alexis "ściąga obronców" bo nie dlatego kosztował tyle forsy, żeby tylko ściągać obrońców.

0

ksobi
Dziękuje działa. Sorry za spam :)

0

ksobi
Normalnie XP-ka.

0

ksobi
Nie da sie, jak naciskam alt+ jakis znak, to jest tylko jakis dzwiek jakby to byl skrot klawiszowy?
Wiesz moze jak to naprawic?

0

Maly offtop:
Nie moge uzyc polskich znakow, wie ktos jak to naprawic z gory dziek, bo az mnie to razi w oczy ;)

0

Potrzebny jest napastnik, kiedyś myślałem, że mamy, aż nadmiar. Mamy Messiego i to ratuje wszystkich napastników, bo strzelamy bramki. Messi będzie miał słabszy dzień i będzie krucho, trzeba wzmocnic tą formacje.

0

Ja pierdziele ale mecz..

0

Thiago :)

0

Pedro boże prosze Cie..

0

Lekarz zaniedługo zakaże mi ogladac Barce..

0

Takie akcje sie moga zemscic. Lepiej dla Alexisa i Pedro, żeby tak nie było..

0

Thiago niech wejdzie, moze cos rozrusza..

0

Obudzic sie trzeba !!

0

Valdes zaraz zawału dostane..

0

Ehh.. Tylko nie Fabregas..

0

Po co wy chcecie wypozyczac Tello. Trzeba powiedziec sobie wprost Tello gra lepiej niż Alexis, chociaz chłopaka bardzo lubie. Trzeba byc obiektywnym, Tello jest teraz lepszym piłkarzem niż Alexis w tej "swojej" formie. Alexis jakby na siłę grał pod Messiego, zamiast czasami spróbowac ugrac cos samemu, czemu nie czaruje tak jak w Udinese, jego magia prysła. Mam nadzieję, że Alexis jeszcze wszystkim pokaze na co go stac, ale narazie niech walczy z Tello o jakiekolwiek minuty w pierwszym zespole.

0

Jak jutro wygramy to po co mamy oglądac się na Real? Mamy przewagę to oni muszą się martwic czy zgubimy punkty czy nie. Jeśli będziemy grac tak jak teraz to Madryt nawet niech sobie wygrywa bo i tak nic im to nie da ;)

0

Tylko Brazylijczycy uważają, że Pele jest dużo lepszy od Messiego.. To tak jakbym powiedział, że dużo brakuje mu do.. Lewandowskiego. Może trochę przesadziłem, ale to działa na takiej zasadzie..

0

Wyjazd do Sewilli będzie mega ciężki, więc Leo jest nam bardzoo potrzebny. Wiadomo, że istnieje ryzyko, ale Messi zawsze chce grac i pewnie zagra z Betisem.

0

Co jak co, ale Rafinha w pierwszej połowie wyróźniał się grą, Villa grał totalny piach, bardzo go lubie, ale taka jest prawda. Rafinha mimo swojego wieku zagrał dużo lepiej niż Villa.. Pinto zawodnik meczu kilka świetnych parad.

P.S. Proszę o obiektywizm Villa zagrał tragicznie, Ja osobiście nie dziwię się, że nie jest to nasz kluczowy zawodnik. Po kontuzji ciężko jest się odbudowac, ale bardzo mu tego życze.

0

40 punktów na 42 to jest masakra :)

0

Nie mam słów. ^^ :D KOCHAM BARCE :)

0

Powoli zmiany mógłby zrobic Tito :)

0

Kurwa, to jest magia. ^^ ;)

0

Chyba zalicznona Messiemu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?