0

Pique :)

0

Zwyciezca LM i dostaje 3:1 z West Hamem. Abramowicz szuka nowego trenera :)

0

Rdztome
Nie każdy ma jakieś tam plany Andrzejkowe na dzisiaj ;)
Więc mi zostają mecze, jedyne co mi w życiu zostaje ;))

0

Bez przesady. Było 3:1, więc chciał się pokazac, chyba aż za bardzo. Spokojnie, mu potrzeba minut w pierwszym zespole, nawet gdy ja zaczynałem grac w normalnej lidze też nie wszystko wychodziło tak jakbym chciał. On ma MEGA talent, dajcie mu czas a pod okiem Vilanovy świetnie się rozwinie, potrzeba nam takiego błysku w grze.

0

Barca nie zawsze będzie wygrywac, nawet w takich meczach może nastapic niespodzianka. Mamy jeszcze 60 minut do końca meczu nie panikujcie, to jest Barca a straty to oni odrabiac potrafia..

0

Mam prośbę, wie może ktoś czy posiadacz N-ki może zobaczyc mecz na jakimś zagranicznym kanale? Z góry dzięki :)

0

Pięknie. 11 pkt przewagi, kapitalna gra. Visa el Barca :)
Jak ja kocham ten klub :) !

0

Najbardziej czekałem na powrót Thiago :)
Szkoda Villi, ale musimy zdobyc jutro 3 punkty :)

0

katael
Ale groma dobrze dziś więc nawet komentatorzy mi nie przeszkadzają, chociaż są lepsi komentatorzy na "nce" to z tych chociaż czasami można się pośmiac, pozdrawiam ;)

0

Dobra skończcie już narzekac, nie jest tak tragicznie.. Może i czasem się komentatorzy mylą, ale każdy ma do tego prawo..

0

Matko co za akcja :O

0

Nie dziwie mu się, w Brazylii jest idolem, kimś więcej niż zwykłym kopaczem, tam jest kochany, uwielbiany więc nie jestem zaskoczony, że jest bardzo szczęśliwy i oddany swojemu klubowi. Każdemu byłoby ciężko rozstac się z klubem w którym gra się od dziecka, na pewno nadejdzie taki dzień, gdy zawita w Europie, najlepiej u nas i będzie czarował kibiców na Camp Nou, tak jak to robi w Santosie.

0

Foster gracz meczu ;)

0

Pewnie będzie kolejna "remontada".. Obrona tragiczna.

0

Ronaldo.......

0

Boje sie. VEB!

0

Adriano na stoperze? Joke...

0

Boję się tego meczu, czegoś nam brakuje, gramy czasami strasznie wolno, w obronie też szału nie ma a szczególnie teraz przy tylu kontuzjach. Najbardziej zawodze się na Alexisie, gdzie jego magia z Udinese? U nas boi się pojedynków jeden na jeden. Pierwszy sezon byłem wyrozumiały dla Sancheza teraz nie ma zlituj, żeby u nas grac trzeba coś pokazywac na boisku. A gdzie Fabregas z początku tamtego sezonu, teraz ma tylko przebłyski formy, naprawdę boję się o naszą drużynę, bo mimo, że wyniki są zadowalające to nasza gra nie zachwyca a czasami nawet irytuję..

0

A Ronaldo jak strzelał przeciwko Bayernowi, nie pamiętasz?

0

jemzupke
Bo więcej pojedynków nie pamiętasz, a bramę z wolnego jak się nie mylę to strzelił Messi, ale to tak na marginesie..

0

Strasznie mnie irytują Ci znawcy futbolu, kibicują Realowi sezon i wyśmiewają się z Barcy, na razie to my prowadzimy w lidze i chyba tak zostanie, czy to Wam sie podoba czy nie.

0

Co tu robią kibice Realu? Nie macie swoich stron.. Czy za zimno by na nich pisać, co? Dzieciarnia..

0

Ktoś na forum Realu napisał, że Higuain źle podał.. To trzeba być ślepo zapatrzony w Ronaldo, żeby tak twierdzić..

0

To nie będzie sezon Ronaldo, on nie ma formy kompletnie..

0

Nie ma co się płakać, dalej mamy 8 pkt przewagi a Real przecież wiecznie punktów gubił nie będzie, musimy patrzeć na siebie i dowieźć przewagę do końca ligi :)

0

Karny .

0

Jak tam Real sobie radzi?

0

Nie piszcie, że 4:1, 4:0 bo się możecie rozczarować jak ze Spartakiem..

0

Nie ma co, trzeba zastanowić się nad napastnikiem, bo typowego snajpera oprócz Messiego i wracającego do formy Ville (oby) to nie mamy, a bardzo by się przydał, by ich odciążyć.

0

Nie wiem ile można bronic Valdesa, kiedyś ratował nam tyłki bardzo często, teraz po prostu potrzebujemy kogoś na tę pozycję. Każdy lepszy strzał to bramka, Real ma Casillasa, City ma Harta, Bayern ma Neuera, a my mamy Valdesa.. Tak nie może byc dłużej, bo kiedyś może nam zabraknąc czasu na odrabianie strat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?