whatis
Mało jest takich kibiców, takich jak Ty, szkoda tylko, że zawsze łączymy się w obliczach tragedii, mimo tego szacunek, bo naprawdę na niego zasługujesz.
Uff. Lekarze podali, że jest to mniej poważne niż ostatnio, Jak dobrze pójdzie to Boże Narodzenie spędzi w domu a do treningów wróci w ciągu miesiąca !!!
lokusinho
Mój błąd bo czytałem po Hiszpańsku, więc mogłem się pomylić. Ale co do informacji z Guardiolą to jest brany pod uwagę, jeżeli sam będzie chciał poprowadzić zespół.
Messiah
Tylko, że o Neymarze cała drużyna Santosu wypowiada się mega pozytywnie, bo on lubi się wygłupiać i rozluźnia atmosferę w drużynie. Barcelona to klub w którym grają najlepsi piłkarze na świecie, nie ma tu miejsca na sentymenty, ktoś gra słabo musi odejść, nie można przekładać sympatii dla zawodnika nad klub. Dziwisz się że Neymar nie chce odejśc, jak tam wszyscy go uwielbiają, bo jest świetnym piłkarze i dobrym człowiekiem. Poczytaj parę wywiadów, dla mnie on wydoroślał, wie, że Messi jest najważniejszy, choć chce mu dorównać. To chyba dobrze, że ma ambicję by stać się jeszcze lepszy, nabrał pokory i jeżeli miałby nam dawać tyle co daje teraz Santosowi, to nie widzę powodu by nie został on zawodnikiem Barcelony.
Messiah
Z całym szacunkiem, ale Barcelona to nie tylko Messi. Wiem, że dla niektórych to Bóg, bo są tu tylko dlatego bo gra tu Messi. Powiesz coś, źle na niego zaraz są słowa krytyki. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to Messi odpowiada za transfery i ocenia czy może grać w Barcelonie czy też nie, dla Twojej świadomości sam Messi chętnie widziałby Neymara w Barcelonie, ale skąd to możesz wiedzieć pewnie jesteś tu od niedawna.
Niektórzy to naprawdę są chyba ślepo zapatrzeni w Barcelonę i nie widzą jej wad, wygrywamy mecz za meczem, ale dzięki komu? Dzięki Messiemu, niestety, ale z przodu to tylko on istnieje jeśli chodzi o zdobywanie bramek, mówicie, że Villa nie dostaje tylu minut na ile zasługuje, skąd wiecie jak sprawuje się na treningach? Pedro też gra tragicznie, nie sądziłem, że powiem to w tym sezonie, ale z napastników ( oprócz Messiego) najlepiej grają Sanchez i Tello. Potrzebny jest napastnik, który odciąży Messiego, nie możemy bazować tylko na jednym zawodniku. Neymar byłby tu bardzo mile widziany, bo wiem, że on się sprawdzi. Nie mówcie, że gwiazdor, że zepsuje atmosferę, bo to gówno prawda, będzie wręcz przeciwnie. Umiejętności ma ogromne a jeśli ktoś mówi, że jest słaby, to tylko przez zazdrość, bo inaczej tego wytłumaczyć nie można.
Niektórych to trudno zrozumieć. Najpierw chcą Ville w podstawowym składzie, ale jak już w nim jest i gra źle to gadacie, że nie wiecie czemu gra Villa a nie np. Tello. Grają inni bo wyraźnie na to zasługują, jeśli wygrywamy to nie ma sensu gdybać.
Co do meczu wszystko chyba zostało powiedziane, ale zastanawia mnie sytuacja Davida. Tito chyba nie widzi dla niego miejsca na dłużej w Barcelonie, nie widzi w nim gracza, który będzie grał regularnie w pierwszym składzie. Moim zdaniem powinien odejść, jest świetnym piłkarzem i naprawdę wiele dla nas zrobił, do dziś pamiętam jego gole z Realem w pamiętnej manicie, czy też genialną bramkę w superpucharze, ale po co mą się marnować tylko jako zmiennik dla Pedro, który mówiąc łagodnie to nic nie gra. Cóż, dobrze, że to nie Ja jestem trenerem, niech Tito się martwi co robić, a wierzę, że wybierze dobrze dla Villi i dla całej Barcelony.
0
whatis
Mało jest takich kibiców, takich jak Ty, szkoda tylko, że zawsze łączymy się w obliczach tragedii, mimo tego szacunek, bo naprawdę na niego zasługujesz.
0
kushin
Chodziło mu o to, że są wkońcu pozytywnie wieści dotyczące jego choroby, tzn. nie jest tak źle, jak na początku się wydawało. -,-
0
wacha
Bo podałem ją wcześniej ;)
0
Uff. Lekarze podali, że jest to mniej poważne niż ostatnio, Jak dobrze pójdzie to Boże Narodzenie spędzi w domu a do treningów wróci w ciągu miesiąca !!!
0
Musicie się kłócić pod takim postem?? Ogarnijcie się trochę.
0
Ciekawe o której będziesz te oświadczenie klubu. Oby wszystko było dobrze, raz już wygrała, wygra i teraz! .
0
lokusinho
Mój błąd bo czytałem po Hiszpańsku, więc mogłem się pomylić. Ale co do informacji z Guardiolą to jest brany pod uwagę, jeżeli sam będzie chciał poprowadzić zespół.
0
Widocznie ktoś źle przetłumaczył, bo wedlug mnie to Pep Guardiola został poinformowany przez agenta co się dzieje z Vilanovą.
0
Barbaryan
Tak, zaraz pewnie info pojawi się na tej stronie, więc poczekajcie.
0
Podobno agenci z Barcelony lecą do Nowego Yorku, aby spróbować ściągnąc Guardiole na Camp Nou.
0
Jak zastępca to Luis Enrique, ale jeżeli niestety następca to jednak jak każdy kibic chciałbym Pepa, choć już wiele dla nas zrobił.
0
@suowiq
Masz rację, klub musi myśleć o przyszłości. Tito będzie czuł się lepiej wiedząc, że klub jest w dobrych rękach.
0
Sprzeczne informacje w sprawie operacji. Kataloński SPORT podaje, że Tito Vilanova nie jest w tej chwili operowany. Więc jak jest?
0
Ludzi proszę Was teraz nie wanże czy to bedzie Smuda, czy Pep, teraz najważniejsze jest żeby operacja się udała i Tito wrócił do nas jak najszybciej.
0
Roura tymczasowym trenerem. Chociaż to teraz mało istotne..
Trzymaj się Tito..
0
Oby operacja się udała. Czemu zawsze nasz klub spotyka takie coś...
0
Jest jakiś program gdzie jest coś na żywo?? Proszę o link jakby ktoś miał..
0
Nie wierze. Po prostu nie wierze..
0
Messiah
Tylko, że o Neymarze cała drużyna Santosu wypowiada się mega pozytywnie, bo on lubi się wygłupiać i rozluźnia atmosferę w drużynie. Barcelona to klub w którym grają najlepsi piłkarze na świecie, nie ma tu miejsca na sentymenty, ktoś gra słabo musi odejść, nie można przekładać sympatii dla zawodnika nad klub. Dziwisz się że Neymar nie chce odejśc, jak tam wszyscy go uwielbiają, bo jest świetnym piłkarze i dobrym człowiekiem. Poczytaj parę wywiadów, dla mnie on wydoroślał, wie, że Messi jest najważniejszy, choć chce mu dorównać. To chyba dobrze, że ma ambicję by stać się jeszcze lepszy, nabrał pokory i jeżeli miałby nam dawać tyle co daje teraz Santosowi, to nie widzę powodu by nie został on zawodnikiem Barcelony.
0
Messiah
Z całym szacunkiem, ale Barcelona to nie tylko Messi. Wiem, że dla niektórych to Bóg, bo są tu tylko dlatego bo gra tu Messi. Powiesz coś, źle na niego zaraz są słowa krytyki. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to Messi odpowiada za transfery i ocenia czy może grać w Barcelonie czy też nie, dla Twojej świadomości sam Messi chętnie widziałby Neymara w Barcelonie, ale skąd to możesz wiedzieć pewnie jesteś tu od niedawna.
0
Niektórzy to naprawdę są chyba ślepo zapatrzeni w Barcelonę i nie widzą jej wad, wygrywamy mecz za meczem, ale dzięki komu? Dzięki Messiemu, niestety, ale z przodu to tylko on istnieje jeśli chodzi o zdobywanie bramek, mówicie, że Villa nie dostaje tylu minut na ile zasługuje, skąd wiecie jak sprawuje się na treningach? Pedro też gra tragicznie, nie sądziłem, że powiem to w tym sezonie, ale z napastników ( oprócz Messiego) najlepiej grają Sanchez i Tello. Potrzebny jest napastnik, który odciąży Messiego, nie możemy bazować tylko na jednym zawodniku. Neymar byłby tu bardzo mile widziany, bo wiem, że on się sprawdzi. Nie mówcie, że gwiazdor, że zepsuje atmosferę, bo to gówno prawda, będzie wręcz przeciwnie. Umiejętności ma ogromne a jeśli ktoś mówi, że jest słaby, to tylko przez zazdrość, bo inaczej tego wytłumaczyć nie można.
0
Niektórych to trudno zrozumieć. Najpierw chcą Ville w podstawowym składzie, ale jak już w nim jest i gra źle to gadacie, że nie wiecie czemu gra Villa a nie np. Tello. Grają inni bo wyraźnie na to zasługują, jeśli wygrywamy to nie ma sensu gdybać.
0
Co do meczu wszystko chyba zostało powiedziane, ale zastanawia mnie sytuacja Davida. Tito chyba nie widzi dla niego miejsca na dłużej w Barcelonie, nie widzi w nim gracza, który będzie grał regularnie w pierwszym składzie. Moim zdaniem powinien odejść, jest świetnym piłkarzem i naprawdę wiele dla nas zrobił, do dziś pamiętam jego gole z Realem w pamiętnej manicie, czy też genialną bramkę w superpucharze, ale po co mą się marnować tylko jako zmiennik dla Pedro, który mówiąc łagodnie to nic nie gra. Cóż, dobrze, że to nie Ja jestem trenerem, niech Tito się martwi co robić, a wierzę, że wybierze dobrze dla Villi i dla całej Barcelony.
0
"Ale czasem poprostu głupi.." hahah :)
0
Hah 90 bramka :)
0
Thiago szacunek ;)
0
Pięknie. 89 gol w roku :)
0
Dawac Adriano na szpice ! Nie mam pytań.
0
Należało im się, gramy piach.
0
Kapitalny mecz na Camp Nou, GD przy tym były słabe..