0

smola
To idź na stronkę Milanu, dogadasz się z Balotellim.

0

tristan
Może dlatego, że Iniesta to nie napastnik?. Ostatnią bramkę strzelił chyba w pucharze króla, gdzie i tak graf fatalnie..

0

Guaje7Villa
Ok, przekaże Tito, nie sprowadzi go, bo go nie chcesz.

0

Markus32
Sanchez w Serie A strzelał Juventusowi, Milanowi czy Napoli, teraz boi się oddać strzał na bramkę i szuka tylko Messiego. W reprezentacji strzelał Niemcom i Argentynie, jeśli to są ogórki to przepraszam.

0

Markus
Przynajmniej tam strzela, a Sanchez nawet Zniczowi Pruszków, by nie strzelił.

0

Markus32
Radzę pooglądać jego grę w reprezentacji albo w Santosie. Widzę, że kierujesz się zdaniem hejterów z internetu, którzy w piłkę, w życiu nie kopali.

0

ketiw
Alexis nie nadaję się, ani na lewe, ani na prawe, lubię go, ale jest za słaby by u nas grać.

0

Na tym forum powoli nie można wyrazić swojego zdania, bo albo zjedzą Cię zwolennicy Villi albo Sancheza, szkoda, że niektórzy są tak ślepo zapatrzeni w Barcelonę, dopiero jak przez naszą boską skuteczność, zaczniemy przegrywać wtedy otworzą się wszystkim oczy. Dziękuje.

0

Teraz wszyscy płaczą, że jak dojdzie Neymar to wyleci ze składu Fabregas albo Iniesta. Iniesta gra na skrzydle z konieczności, bo Alexis/Pedro nie są w formie, szczególnie Alexis. Villa nie gra, bo trener najwidoczniej nie wiąże z nim przyszłości, dlatego lepiej jak odejdzie. Ciekawe kto ma strzelać bramki, jeśli Villa odejdzie, Sanchez albo Pedro?. Mówicie, że Sanchez wykonują wielką prace nawet jak nie strzela, a tu nagle jest rozmowa o tym czy Neymar będzie strzelał u nas przynajmiej połowę co w Brazylii. Alexis to była gwiazda Seria A a teraz jest BEZ bramki w lidze. Messi nie będzie zawsze strzelał, jeśli on nie będzie strzelał, to kto?

0

ŁukaszNidzica
40 mln za piłkarza, który jest wiodącą postacią Brazylii to naprawdę nie dużo, nie tylko Barcelona miała ochotę na Neymara, więc trzeba było za niego zapłacić. Nie mam zamiaru dłużej patrzeć jak Sanchez na boisku walczy przede wszystkim ze samym sobą, a Pedro choć gra lepiej, też nie jest w wielkiej formie. Wkońcu ktoś może odciążyć Messiego, bo jak mu nie idzie to gra wygląda jak wygląda.

0

A jednak moje marzenie się spełnia. Neymar zawita na Camp Nou, to będzie coś wspaniałego, na pewno da nam dużo możliwości z przodu ;)

0

Nie wiem co musi zrobić Villa, żeby grać w pierwszym składzie. Sanchez i Pedro zawodzą, szczególnie ten pierwszy, a Villa strzela, gra dobrze, to nawet z ławki potem nie wchodzi, czasami ciężko to wszystko zrozumieć. Villa dużo dla nas zrobił i lepiej dla jego kariery, żeby pograł w innym klubie, innej lidze, bo jest za dobry by się marnować na ławce.

0

Dzisiaj ostatni dzień okienka transferowego, ale w tym okienku chyba nikogo nie kupimy i chyba dobrze, poczekać do lata i kupić kogoś do ofensywy, bo potrzeba nam świeżości z przodu, bo wczoraj wyraźnie tego brakowało.

0

u99artur
Myślę, że miło by Ci nie było jakby ktoś naśladował małpę i krzyczał do Ciebie podczas meczu.

0

"Część kibiców Realu przez cały mecz atakowała Alvesa. Gdy Brazylijczyk był przy piłce, z części trybun było słychać małpie okrzyki. Fani Realu najgłośniej wrzeszczeli, kiedy Alves Padł po faulu Xabiego Alonso. "Niektórzy kibice na Bernabeu zasługiwali na to, by ich aresztować, ukarać i zamknąć w więzieniu. To był kryminał" - napisał w relacji Graham Hunter z ESPN"

Smutne jest to, że takie wielkie święto jest psute przez jakiś "debili", którzy nawet nie umieją się zachować. Tyle się walczy z rasizmem, a niewiele to daje...

0

Kolejny raz okazuję się, że w ataku nie mamy takiego dobrobytu jak się okazuję. Villa gra dobrze, to w następnym meczu nie gra, ba, nawet nie wchodzi z ławki. Sanchez jest zagubiony i gra tragicznie, jest nieskuteczny,chaotyczny na boisku widzi chyba tylko Messiego. Pedro powoli się budzi, lecz też rewalacjii to nie ma. Ogólnie jeśli Messi ma słabszy dzień to nasza gra w ataku i skuteczność wygląda tak jak wczoraj. Szanuję wszystkich graczy i życzę im jak najlepiej, ale nie można przekładać sympatii nad dobro drużyny, potrzebne jest wzmocnienie tej formacji, bo czuję, że Villa więcej grał nie będzie, a Sanchez już po prostu się nie "ogarnie".

0

Jestem trochę rozczarowany, bo kolejny raz kiedy możemy dobić rywala sami otrzymujemy cios, mimo wszystko remis to dobry wynik, szczególnie, że rewanż gramy u siebie. Varane wczoraj był niesamowity, tylko jemu Madryt może zawdzięczać, że mają o co grać w rewanżu.

0

qwe1234
Dobra skończ już.

0

Mi już się udziela atmosfera, ogarnia mnie chyba większy stres niż samych piłkarzy.. ;)

0

qwe1234
Bardzo cieszy mnie Twoja opinia ;)..

0

pawkolo123
Naucz swoich kolegów kultury, tacy kibice jak Ty mogą tu przebywać.

0

qwe1234
A no przepraszam, moze Ty ich nie masz.

0

qwe1234
Nie mów tak na rodziców swoich, kultury widzę nie nauczyli.

0

qwe1234
Ty naprawdę masz kompleksy ;)

0

Napisałem do redakcji, żeby to ogarnęli albo dali komuś ogarniętemu moderatora, bo aż przykro patrzeć na niektóre komentarze, zamiast emocjonować się meczem szukają napinki na forum..

0

qwe1234
Mi też miło Cie poznać.

0

MasterFCB
Miło mi to słyszeć ;)

0

matininho
Nie chcę się zniżać do ich poziomów, więc przyjacielsko ich nazwałem :)

0

Dla wszystkich kibiców Realu. Proszę wróćcie tu po meczu, jak wygracie będziecie mieli prawo się cieszyć, ale teraz nie widzę sensu, jeśli wygramy to nie pokazujcie się tu nigdy, chyba układ sprawiedliwy ;)

0

Następnym razem zgłoszę się na moderatora i więcej takich typów nie będzie ! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?