Ne wiem skąd tyle hejtów na Neymara. Niektórzy to chyba są tu tylko ze względu na Messiego. Ja osobiście jestem przywiązany do klubu i chcę, żeby Neymar był jednym z najlepszych na świecie bo to pomoże klubowi w osiągnięciu celów. Nie możemy traktować Messiego jak prezesa tego klubu, on jest piłkarzem, choć w tej chwili ponad zasięgiem wszystkich piłkarzy na świecie, ale to nie znaczy, że może wszystko. Jak sam Messi chce grać z Neymarem to ja nie mam żadnych wątpliwości, że taka rywalizacja nie będzie przeszkadzać, a jestem pewny, że tylko pomoże Messiemu wbić się jeszcze na wyższy poziom, choć nie wiem czy to możliwe.
Strasznie dziwne, że najpierw mówi, że odchodzi a potem nagle chce wypełnić kontrakt. Mam coraz mniej szacunku dla Valdesa, ale jak widać u większości piłkarzy poziom pieniędzy musi być większy niż poziom ambicji.
Nam jako kibicom Barcelony, pozostaje się cieszyć, że sprowadzili do klubu, kogoś kto robi różnicę w ofensywie. Lepiej mieć Neymara w składzie, niż grać przeciwko niemu. Może nie jest na poziomie Ronaldo i Messiego, ale zasługuje na szacunek, nie każdy w reprezentacji gra tak jak nasz zaledwie 21 latek.
Nie miał żadnego udanego dryblingu?. Chyba zapomniałeś kto strzelił już 3 bramki na tym turnieju, zachwycając swoją grą, asystami i bramkami. Wiem, że może Cie boleć, że w takim wieku już jest tak wybitnym piłkarzem, ale to dla klubu dobrze, bo tu mają grać najlepsi a Neymar do takich należy, czy się to komuś podoba czy nie.
Mata ma niesamowity potencjał, jeśli oprócz obrońcy, który jest bardziej potrzebny doszedł by ktoś taki jak Juan, to okienko, które kiedyś było marzeniem dziś stało się jak najbardziej realne.
Obiektywne spojrzenie, właśnie takie mam. Mimo, że niektórzy (szczególnie poza środowiska Barcelony) mówią, że to jeden wielkie nie wypał. Dlaczego?
Dlatego, że wybrał Barcelonę, zamiast kasy, którą oferował Real. Uwierz, że większość wybrała, by pieniądze i właśnie dlatego już ma wielkiego plusa. Ma wszystko by odnieść sukces, wiadomo, że na początku będzie ciężko, bo początki nigdy nie są łatwe, ale jak on nie pomoże nam w ofensywie, to kto?
Nie mówię o sobie, dla mnie od zawsze był wielką nadzieją, kiedyś gdy mówiłem o nim, to większość jeszcze go nie znała. Media o czymś muszą pisać więc szukają sensacji. Co do tego, że lubi się bawić to bardzo dobrze, wprowadzi pozytywna atmosferę, oczywiście tylko, żeby zbytnio nie przesadzał ;)
Niesamowite jak media mogą zamydlić nam oczy, ten chłopak jest niesamowity, skromny, poukładany, widać, że piłka to dla niego całe życie, a media kreowały go na "gwiazdora". Po prostu wiem, że on zrobi dla nasz bardzo wiele, takich piłkarzy potrzebujemy.
Jeśli chcemy typową 9-tke to Chicharito z Manchesteru, on zawsze wie gdzie się znaleźć. Jednak uważam, że lepiej wydać kasę na dobrego stopera niż uzupełniać atak.
Mam wielki szacunek dla Tito, nie każdy zdołałby podnieść mając taką chorobę, Tylko jak Tito znowu nie będzie pół roku, to powinien jednak odejść, jeśli wie, że da radę to ma moje poparcie, ale drużyna nie może lecieć na "autopilocie" znowu przez pół sezonu, bo w każdej drużynie potrzeba kogoś kto nimi pokieruje.
0
Ne wiem skąd tyle hejtów na Neymara. Niektórzy to chyba są tu tylko ze względu na Messiego. Ja osobiście jestem przywiązany do klubu i chcę, żeby Neymar był jednym z najlepszych na świecie bo to pomoże klubowi w osiągnięciu celów. Nie możemy traktować Messiego jak prezesa tego klubu, on jest piłkarzem, choć w tej chwili ponad zasięgiem wszystkich piłkarzy na świecie, ale to nie znaczy, że może wszystko. Jak sam Messi chce grać z Neymarem to ja nie mam żadnych wątpliwości, że taka rywalizacja nie będzie przeszkadzać, a jestem pewny, że tylko pomoże Messiemu wbić się jeszcze na wyższy poziom, choć nie wiem czy to możliwe.
0
Strasznie dziwne, że najpierw mówi, że odchodzi a potem nagle chce wypełnić kontrakt. Mam coraz mniej szacunku dla Valdesa, ale jak widać u większości piłkarzy poziom pieniędzy musi być większy niż poziom ambicji.
0
Nic dodać nic ująć :)
0
Gra z Atletico ten Olivier Torres?
0
Nam jako kibicom Barcelony, pozostaje się cieszyć, że sprowadzili do klubu, kogoś kto robi różnicę w ofensywie. Lepiej mieć Neymara w składzie, niż grać przeciwko niemu. Może nie jest na poziomie Ronaldo i Messiego, ale zasługuje na szacunek, nie każdy w reprezentacji gra tak jak nasz zaledwie 21 latek.
0
Neymar zarrał 37 meczy i strzelił 23 bramki, więc nie wiem kogo oszukujesz ;)
0
Nie miał żadnego udanego dryblingu?. Chyba zapomniałeś kto strzelił już 3 bramki na tym turnieju, zachwycając swoją grą, asystami i bramkami. Wiem, że może Cie boleć, że w takim wieku już jest tak wybitnym piłkarzem, ale to dla klubu dobrze, bo tu mają grać najlepsi a Neymar do takich należy, czy się to komuś podoba czy nie.
0
Uderzył tak jak powinien, a że Buffon popełnił błąd, to nie wina Neymara. Jak ma szansę to strzela i za to go cenie.
0
Mam nadzieję, że Thiago zostanie. Takich diamentów nie można oddawać, potem będziemy żałować jak z Cesciem.
0
190 mln.
0
Thiago rozwiał wątpliwości, że nadaje się do Barcelony. Dla mnie to Thiago będzie następca Xaviego a nie Cesc ;)
0
Sprowadzić Matę, dać kasę + Pedro za Thiago Silve. Ale chyba nie realne ;)
0
Mata ma niesamowity potencjał, jeśli oprócz obrońcy, który jest bardziej potrzebny doszedł by ktoś taki jak Juan, to okienko, które kiedyś było marzeniem dziś stało się jak najbardziej realne.
0
Najsłabszy to jest Twój poziom inteligencji na tej stronie.
0
Ja to bym nie skreślał Brazylii, grają u siebie, jeżeli wszyscy zagrają na 110% będą niesamowicie groźni.
0
Nadchodzące okienko będzie chyba najciekawsze w Historii, pełno gwiazd może zmienić kluby. :)
0
"nirzej" to jakieś imię, czy co ?? ..
0
Kwestionariusz
Obiektywne spojrzenie, właśnie takie mam. Mimo, że niektórzy (szczególnie poza środowiska Barcelony) mówią, że to jeden wielkie nie wypał. Dlaczego?
Dlatego, że wybrał Barcelonę, zamiast kasy, którą oferował Real. Uwierz, że większość wybrała, by pieniądze i właśnie dlatego już ma wielkiego plusa. Ma wszystko by odnieść sukces, wiadomo, że na początku będzie ciężko, bo początki nigdy nie są łatwe, ale jak on nie pomoże nam w ofensywie, to kto?
0
Widocznie mam przewagę ;)
0
Nie mówię o sobie, dla mnie od zawsze był wielką nadzieją, kiedyś gdy mówiłem o nim, to większość jeszcze go nie znała. Media o czymś muszą pisać więc szukają sensacji. Co do tego, że lubi się bawić to bardzo dobrze, wprowadzi pozytywna atmosferę, oczywiście tylko, żeby zbytnio nie przesadzał ;)
0
Niesamowite jak media mogą zamydlić nam oczy, ten chłopak jest niesamowity, skromny, poukładany, widać, że piłka to dla niego całe życie, a media kreowały go na "gwiazdora". Po prostu wiem, że on zrobi dla nasz bardzo wiele, takich piłkarzy potrzebujemy.
0
Chcieć nie zawsze znaczy móc, a tak jest chyba w tym przypadku.
0
Jeśli do nas trafiłby jeszcze Thiago Silva, to okienko byłoby kosmiczne ;)
0
Jeśli chcemy typową 9-tke to Chicharito z Manchesteru, on zawsze wie gdzie się znaleźć. Jednak uważam, że lepiej wydać kasę na dobrego stopera niż uzupełniać atak.
0
Tu nie potrzeba średniaków. W ataku i tak będzie dobrze, jest Tello, Sanchez, Neymar, Messi, Pedro.
0
Nie, już wole Alexisa i Pedro.
0
Wystarczyłby Inigo Martinez i ter Stegen. Torres może 5 lat temu, a Mathieu dla mie to nie na poziom Barcy.
0
Torres, Handanovic i kto jeszcze? Może Rasiaka dadzą w pakiecie...
0
Widać, że mamy za dużo pieniędzy i za wieli wybór w obronie, by kupić gościa który się dawno wypalił, zamiast obrońcy/
0
Mam wielki szacunek dla Tito, nie każdy zdołałby podnieść mając taką chorobę, Tylko jak Tito znowu nie będzie pół roku, to powinien jednak odejść, jeśli wie, że da radę to ma moje poparcie, ale drużyna nie może lecieć na "autopilocie" znowu przez pół sezonu, bo w każdej drużynie potrzeba kogoś kto nimi pokieruje.