Chyba tylko Ja mam inne zdanie dotyczące Thiago. I tak mało grał a 25 mln się przyda, choć to mega talent to w Bayernie nie będzie miał okazji go pokazać.
Sergi Roberto do pierwszego składu. 25 mln za Thiago to dobra kwota, w tamtym sezonie miał dobre mecze, ale załóżmy, że sprowadzimy Gundogana w podobnej kwocie, a on piłkarzem jest na razie lepszym niż Thiago. Nie życzę mu źle, wręcz przeciwnie, ale wybierając Bayern wybrał gorszą konkurencję, więc tam też będzie miał ciężko. Chciał odejść to trudno, teraz trzeba robić szybko transfery i przygotować się do sezonu. Ale mimo wszystko i tak dziękuje Thiago, bo mimo wszystko był naszym piłkarzem. Oby nie skończył na ławce.
Świetny tekst. Każdy z nas ma nadzieję, że w tym sezonie staniemy się znowu bardzo mocni, świeża krew i głód wygrywania jest potrzebny tej drużynie, czy to wszystko wyjdzie w tym sezonie, tego nie wiem. W tym sezonie chce widzieć walkę jakiej nie widziałem z Bayernem, chce widzieć, że znowu drużyna cieszy się grą. Każda drużyna, nawet taka mistrzowska jak nasza ma kiedyś słabszy okres ( jeśli można tak nazwać nawet mimo mistrzostwa) ale Ja wierzę, że ten sezon będzie sezonem w którym odżyjemy i w którym znowu powalczymy o wygranie Ligi Mistrzów.
Aż się gęba cieszy jak widzę chłopców w takim wieku, którym granie w piłkę sprawia tyle przyjemności i dla nich to całe życie. Teraz większość dzieciaków woli komputer, więc jeszcze większy szacunek dla młodych gwiazd.
0
Agger to pomocnik? Kurde chyba coś przeoczyłem.
0
Marzenie to Luiz, ale nie wiem czy realne.
0
Agent Thiago Silvy, Paulo Tonietto, ogłosił poprzez oficjalną stronę paryskiego klubu, iż jego podopieczny pozostanie w Paris Saint-Germain FC.
Lepiej skupić się na kimś innym, bo zostaniemy bez transferu żadnego obrońcy.
0
Agent Thiago Silvy, Paulo Tonietto, ogłosił poprzez oficjalną stronę paryskiego klubu, iż jego podopieczny pozostanie w Paris Saint-Germain FC.
Trochę szkoda...
0
Messi wypoczęty, na miejscu rywali zacząłbym się bać ;)
0
Jutro pojawi się na treningu i pożegna drużynę. Chyba nie chce tego oglądać, zawsze mi przykro jak ktoś odchodzi.
0
Zależy jak na to patrzeć ;)
0
0
Torres dla mnie to fenomen jak na swój wiek. Cieszę się, ze też ktoś widzi :)
0
Nie róbmy z Barcelony też nie wiadomo czego. Każdy się dostosuje, ale nie od razu.
0
Gundogan gra mądrze, Eriksen czasem jeszcze zbyt nonszalancko, ale za pare lat kto wie ;)
0
Cieszę się, że się zgadzasz :)
0
Ale za to Kroos, Bastian, Gotze, Shaqiri, Muller i Ribery, którego Guardiola przesunął na ofensywnego pomocnika :)
0
Daliśmy kiedyś radę bez Thiago, damy i teraz. Nie odchodzi Iniesta, tylko piłkarz, który może być kiedyś bardzo dobry.
0
Spokojnie znając Real to za długo Ci młodzi tam nie pograją :)
0
Chyba tylko Ja mam inne zdanie dotyczące Thiago. I tak mało grał a 25 mln się przyda, choć to mega talent to w Bayernie nie będzie miał okazji go pokazać.
0
Eriksen jest już bardzo dawno piłkarzem bardzo dobrym. Wystarczy popatrzeć na Ajax, a on tam jest piłkarzem pierwszoplanowym.
0
Gomezie?
0
11 dostanie :)
0
My przynajmniej go mamy, polecam wrócić na stronę królewskich i jego Isco, który tak kocha Real :)
0
Nie ma co płakać u nas i tak by nie pograł, tam pewnie też. Ja wierze w Sergi Roberto, on przynajmniej chce tu grać. 25 mln dobra kwota.
0
Sergi Roberto do pierwszego składu. 25 mln za Thiago to dobra kwota, w tamtym sezonie miał dobre mecze, ale załóżmy, że sprowadzimy Gundogana w podobnej kwocie, a on piłkarzem jest na razie lepszym niż Thiago. Nie życzę mu źle, wręcz przeciwnie, ale wybierając Bayern wybrał gorszą konkurencję, więc tam też będzie miał ciężko. Chciał odejść to trudno, teraz trzeba robić szybko transfery i przygotować się do sezonu. Ale mimo wszystko i tak dziękuje Thiago, bo mimo wszystko był naszym piłkarzem. Oby nie skończył na ławce.
0
Ale potem Ty coś napisze :)
0
Haha, po prostu wiernym kibicem, który wchodzi na tą stronę, bo jest najlepsza :)
0
Może ktoś mi da szansę, żeby coś napisać, chociaż wybitnym "tekściarzem" to nie jestem. Taki prezent za spędzenie tutaj 1111 dni, całkiem sporo :)
0
Jak na debiut było super, teraz może być już tylko lepiej. Czekam na więcej ! :)
0
Świetny tekst. Każdy z nas ma nadzieję, że w tym sezonie staniemy się znowu bardzo mocni, świeża krew i głód wygrywania jest potrzebny tej drużynie, czy to wszystko wyjdzie w tym sezonie, tego nie wiem. W tym sezonie chce widzieć walkę jakiej nie widziałem z Bayernem, chce widzieć, że znowu drużyna cieszy się grą. Każda drużyna, nawet taka mistrzowska jak nasza ma kiedyś słabszy okres ( jeśli można tak nazwać nawet mimo mistrzostwa) ale Ja wierzę, że ten sezon będzie sezonem w którym odżyjemy i w którym znowu powalczymy o wygranie Ligi Mistrzów.
0
Super pomysł z tym przeglądem, mam nadzieje, że zostanie to na stałe :)
0
Nike Hypervenom, następnym razem pisz na temat artykułu :)
0
Aż się gęba cieszy jak widzę chłopców w takim wieku, którym granie w piłkę sprawia tyle przyjemności i dla nich to całe życie. Teraz większość dzieciaków woli komputer, więc jeszcze większy szacunek dla młodych gwiazd.