Znowu będe inny i cieszę się, że trenerem zostanie Martino. Człowiek spoza Barcelony, który prowadził Paragwaj z powodzeniem na MŚ 2010. Ja mam dobre przeczucie, oby mnie nie zawiodło.
Źle jest z naszą beznadziejną obroną, powoli robi się coraz gorzej w naszym zarządzi. Poza paroma meczami graliśmy wolno, przewidywalnie, na ligę Hiszpańska to wystarczało, lecz na Europe już nie. Szwankuje skuteczność, granie na Messiego to wyraz bezradności, po za nim nie było piłkarza, który go odciąży. Teraz może być inaczej, ale trzeba trenera, który czasem wstrząśnie zespołem.
Barca to specyficzny klub, inny niż wszystkie. Tutaj nie potrzeba wielkiego nazwiska, tylko kogoś kto wie o co w tym wszystkim chodzi. Osobiście wolałbym kogoś nowego, spoza środowiska Barcelony. My potrzebujemy teraz troszkę innego stylu, futbol idzie do przodu a my gramy ciągle tak samo. Tak się po prostu na dłuższą metę nie da. Ja już mówiłem dla mnie są teraz tylko 2 osoby, które sprostałyby zadaniu prowadzenia Barcelony. Chodzi mi o Boasa i Laudrupa, a pewnie weźmiemy kogoś, kto siedział w Barcelonie już kiedyś i może być nieciekawie.
Możecie hejtować, ale Ja bym widział kogoś w ogóle kogoś spoza środowiska Barcelony. Czas na zmiany, chce żyjącego trenera, który ruszy zespołem w razie potrzeby, człowieka jajami bez swoich ulubieńców. Śmiejecie się z Villasa - Boasa, a to on został parę razy menadżerem miesiąca w Premier League z Tottenhamem, z taką ekipą jak nasza mógłby sporo osiągnać.
Czytać jego wywiady to przyjemność. Nie myślałem, że jest aż tak poukładany, mam nadzieję, że duet z Messim to będzie to, co pomoże nam w tym roku, mimo przeciwności losu, wrócić na szczyt,
Tylko w Polsce ludzie czepiają się, że Barca nie przyjedzie do Polski, bo trener ma nawrót choroby. Dla niektórych zdrowie ludzkie nie odgrywa takiej roli jak pieniądze, nie rozumiem.
Wolę już jego, niż jakiegoś Mathieu. Już w Romie sprawuję się świetnie, może to akurat on będzie stoperem na lata, nie bez przypadku jest zainteresowanie wielkich klubów tym zawodnikiem.
0
Neymar zasługuje na bramke dziś ;)
0
Jakby nie patrzeć to 2 asysta Neymara ;)
0
Dobra gra, stara dobra Barcelona :)
0
Polecam ten filmik. Talent to on ma :)
0
To mówi samo za siebie. Dzięki :)
0
Może ktoś powiedzieć jak zagrał Sergi Roberto?
0
Tu czasem dostaję się minusy za prawdę, więc się przyzwyczaj ;)
0
Znowu będe inny i cieszę się, że trenerem zostanie Martino. Człowiek spoza Barcelony, który prowadził Paragwaj z powodzeniem na MŚ 2010. Ja mam dobre przeczucie, oby mnie nie zawiodło.
0
Ara: Luis Enrique przekazał bliskim ze swojego otoczenia, że w przyszłym sezonie nie będzie trenerem FC Barcelony.
0
Akurat w Chelsea to mało kto daje rade, tam rządzi Abramowicz.
0
Irytujące są te odpowiedzi. Sorry za to, ale to miało być do xavi890.
0
Źle jest z naszą beznadziejną obroną, powoli robi się coraz gorzej w naszym zarządzi. Poza paroma meczami graliśmy wolno, przewidywalnie, na ligę Hiszpańska to wystarczało, lecz na Europe już nie. Szwankuje skuteczność, granie na Messiego to wyraz bezradności, po za nim nie było piłkarza, który go odciąży. Teraz może być inaczej, ale trzeba trenera, który czasem wstrząśnie zespołem.
0
Wolę wyrazić swoje zdanie niż dalej mieć zamydlone oczy i udawać, że wszystko jest ok, a nie jest.
0
Barca to specyficzny klub, inny niż wszystkie. Tutaj nie potrzeba wielkiego nazwiska, tylko kogoś kto wie o co w tym wszystkim chodzi. Osobiście wolałbym kogoś nowego, spoza środowiska Barcelony. My potrzebujemy teraz troszkę innego stylu, futbol idzie do przodu a my gramy ciągle tak samo. Tak się po prostu na dłuższą metę nie da. Ja już mówiłem dla mnie są teraz tylko 2 osoby, które sprostałyby zadaniu prowadzenia Barcelony. Chodzi mi o Boasa i Laudrupa, a pewnie weźmiemy kogoś, kto siedział w Barcelonie już kiedyś i może być nieciekawie.
0
Tak piszą te szmatławce, sam nie wiem kto już jest faworytem do objęcia Barcelony.
0
Może, Celta oficjalnie go jeszcze nie zgłosiła.
0
Możecie hejtować, ale Ja bym widział kogoś w ogóle kogoś spoza środowiska Barcelony. Czas na zmiany, chce żyjącego trenera, który ruszy zespołem w razie potrzeby, człowieka jajami bez swoich ulubieńców. Śmiejecie się z Villasa - Boasa, a to on został parę razy menadżerem miesiąca w Premier League z Tottenhamem, z taką ekipą jak nasza mógłby sporo osiągnać.
0
Na razie nic oficjalnego, więc spokojnie. Wątpię, że Barca w dniu otrzymania informacji zaraz wpłaciła 3 mln na konto Celty.
0
Jest. Klopp dla nas były lepszy niż "The Special Five".
0
Rozumiem, że jest ciepło, czasami umysł się przegrzewa, ale bez przesady.
0
TV3: Nowym trenerem będzie Luis Enrique. Barca zapłaci jego klauzulę odejścia w wysokości 3 mln euro.
0
2 dni wolnego.
0
Czytać jego wywiady to przyjemność. Nie myślałem, że jest aż tak poukładany, mam nadzieję, że duet z Messim to będzie to, co pomoże nam w tym roku, mimo przeciwności losu, wrócić na szczyt,
0
Ktoś spoza klubu, tak mówią.
0
Tylko w Polsce ludzie czepiają się, że Barca nie przyjedzie do Polski, bo trener ma nawrót choroby. Dla niektórych zdrowie ludzkie nie odgrywa takiej roli jak pieniądze, nie rozumiem.
0
Tito tu przeżywa kolejny w swoim życiu dramat, poczekajmy nie wybierajmy trenerów, bo to nie w porządku w tej sytuacji.
0
Kolejny raz, niedowierzanie, smutek, żal. Tyle razy wygrać z chorobą, a ona dalej nie odpuszcza. Dla mnie i tak jest mistrzem !
0
Wolę już jego, niż jakiegoś Mathieu. Już w Romie sprawuję się świetnie, może to akurat on będzie stoperem na lata, nie bez przypadku jest zainteresowanie wielkich klubów tym zawodnikiem.
0
Neymar wykorzysta numer jak swój znak rozpoznawczy. Będzie grał z 11, bo taki miał numer w Santosie i z takim numerem kojarzą go kibice.
0
Trochę kultury dzieciaku, pisz normalnie to nikt się czepiał nie będzie,