0

Idiots. Idiots everywhere.

0

Neymar, Aguero, ktokolwiek, kto pomoże nam z przodu jest mile widziany :).
Co do Neymara, w Barcelonie grają najlepsi na świecie i dla takich jest tu miejsce, więc chętnie bym go zobaczył u nas.

0

jacobFCB
Ale większość się z nami nauczyła grać "jakbyś się nie domyślił".

0

jacobFCB
No właśnie i tu leży chyba nasz problem, nie zmieniliśmy nic. Ale za to mamy kłopot w postaci Sancheza i Pedro.

0

jacobFCB
Wtedy graliśmy trochę inaczej i "trochę" szybciej.

0

Cochise
Teraz większość ludzi, żyję tymi całymi łapkami, lajkami czy czymś takim.

0

Gaspar
WIem, ale obrazuje jaki tu jest poziom ;)

0

Ta stronka spada upada, za mówienie prawdy, nawet gdy jest bolesna dostajesz minusy, a za nieobiektywne chwalenie dostajesz plusy. W sumie nie dziwne, większość zmienia kluby jak rękawiczki, więc nie ma czym się przejmować.

0

pride1899
Masz trochę racji. Może nie jestem wybitnym specjalistom, ale na rozsądek normalnego kibica, mogę powiedzieć, że Alexis nie pasuje do naszej taktyki. Gdy grał w Udinese, ich gra polegała na kontratakach gdzie Alexis spisywał się znakomicie, u nas tego nie zrobi, bo gramy cały czas atakiem pozycyjnym, więc po prostu lepszych występów u nas miał nie będzie i tyle. Powiedziałem jak najprościej mogłem ;)

0

19KamilFCB10
Nie ośmieszaj, dobre. Ma dobre występy?, kiedy ostatni miał jakiś wybitny mecz, nie wymagam wiele, tylko jeden dobry mecz. Mimo naszej postawy, niektórzy mają dalej zamydlone oczy..

0

Niesamowite jest to, że Alexis dalej ma swoich wielkich fanów, nie widzących jego wad. On u nas już nic wielkiego nie pokaże, czy się to komuś podoba czy nie. Pora się obudzić, choć i tak już jest za późno.

0

Nie mówcie, że Sanchez się odblokuje, bo on wcale nie jest zablokowany. On po prostu jest za słaby na Barcelone.

0

Może to zabrzmi dziwnie, ale nie zależy mi na wyniku tej rywalizacji. Ktoś to dobrze ujął "każde El Clasico jest ważne", zgadzam się, ale chciałbym dziś przede wszystkim zobaczyć drużynę, która cieszy się grą, z pomysłem i wolą walki. Chciałbym zobaczyć drużynę, która tak bardzo zachwycała Europe, a teraz jakby brakiem trenera zostaje powoli gaszona, chciałbym zobaczyć, że każdy daje z siebie co najlepsze. Nie ważne kto dziś zagra, chcę tylko zobaczyć drużynę, która da nadzieję na walkę z Milanem w Lidze Mistrzów.

0

Wydaje mi się że problem Alexisa jest w jego psychice. Przypomina mi to sytuacje Torresa, który od momentu przyjścia do Chelsea, niesamowicie zwolnił, na początku grał wręcz fatalnie. Tak jak na Torresie ciąży 50 mln, to na Alexisie też kwota transferu i oczekiwania wobec niego, splątały nogi. Koleś który czarował w Udinese nagle zapomina, jak to się robi?. Niestety tego już się nie zmieni, presja będzie tylko rosnąć, jeśli teraz nie wykorzysta swoich szans, niestety będzie już tylko gorzej.

0

Mówcie co chcecie, ale Neymar pomógłbym nam niesamowicie. Przepraszam za słownictwo, ale nie obsrał by się przed obrońcom i spróbował chociaż powalczyć 1 vs 1. Brakuje nam błysku, jaki on nie wątpliwie by nam dał, brakuje świeżości i czegoś nowego, on może to zaoferować. Proszę nie mówcie, że Pedro i Sanchez rozciągają obronę, bo naprawdę tym się meczów nie wygrywa, brakuje im pewności siebie, problem leży w ich głowach, dlatego potrzeba świeżej krwi w naszym zespole.

0

Napisze jutro coś tu, bo dziś komentarz utonie w fali wyzwisk i innych pierdół. Kibicem się jest nie bywa. Tyle na dziś.

0

Brak Tito. Brak motywacji. Brak drużyny.

0

Jak to kurewsko boli... :(

0

Potrzeba transferów, nie ma pomysłu na grę i tak się właśnie kończy.

0

Serce mi pękło. Dzwońcie do szpitala ;(

0

Fabregasa trzeba zmienić.

0

Nie wierze..

0

Pique dzisiaj nie ogarnia..

0

Ja wierzę i wierzył będę, to nie może się tak skończyć, z magicznego sezonu w tydzień nie może stać się fatalny. Trochę wiary, damy rade bo musimy..

0

Ronaldo niesamowicie irytuje..

0

Sędzie w ogóle wie, że ma kartki ?

0

Ronaldo znowu leży..

0

Jak można w takim meczu zrobić tak łatwy błąd, potem się to mści..

0

To jest kpina.

0

Pierwsze 10 min.. Genialne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?