0

Tak, zagra.

0

Eto, dla mnie zawsze będzie jednym z najlepszych napastników na świecie.
Czarna perła :)

0

O 14 prawdopodobnie wyjdzie.

0

Oglądamy bo będą zdjęcia pod herbem klubu...

0

Chyba mi odwala, patrze live na budynek Barcelony, czekając na wyjście Neymara...

0

Polecam maść na ból dupy.

0

Zaraz powinna odbyć się sesja przed budynkiem ;)

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eQrBGcxL9W0#!

Włączcie sobie napisy po Polsku, zasługuje na szacunek przez takie wywiady...

0

Polecam maść na ból dupy.

0

... dobre źródło, niżej napisałem jak jest naprawdę, wysil się troche -,-

0

Neymar przechodzi do Barcy, jutro ogłosi to po meczu z Flamengo. Chcieliby żeby to ogłosił dzisiaj, ale chce wyraźić szacunek dla klubu i dopiero ogłosi to po ostatnim meczu w Santosie, czyli jutro.

0

Mogę zrobić taki sam... Nie panikujcie.

0

Z tego co się dowiedziałem to jutro Neymar pożegna się z kibicami Santosu, tak jak i całą drużyną. Dzisiaj zostanie ogłoszona decyzja ;)

0

Troll master.

0

Jeśli ktoś ma rozwiązać problemy ze strzelaniem bramek to właśnie on, ma w sobie niesamowitą pewność siebie, bo ma olbrzymie umiejętności. Jeśli pogodzi się, że Messi będzie u nas gwiazdą nr 1. to będzie niesamowite wzmocnienie, a osobiście (wiem) wierzę, że tak będzie ;)

0

Lubię bardzo Neymara, ale w piłce trzeba mieć jaja. Niech w końcu postawi jasno sprawę czy odchodzi czy nie, a z drugiej strony to jestem zawiedziony tym jak zachowuje się Santos. Zrobił dla nich naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo, a teraz odstawiają takie cyrki.

0

Jak można tak farcić......

0

Ja i tak się zdziwię, jak strzeli jedną do końca sezonu. Serio.

0

Trochę przesadził, ale piłkarzem jest świetnym. Rzadko spotyka się kogoś tak przywiązanego do zespołu. Szacunek Totti. :)

0

argumenty przedstawiam na forum, nie na stronie, bo tu szkoda mi klawiatury. Jak jesteś taki mądry to zapraszam tam.

0

fanfary
Haha i kto tu gada jak dzieciak. Ogarnij sie.

0

Bo niektórzy myślą, że Neymar w każdy meczu strzeli hat tricka, zaliczy parę asyst i jeszcze będzie skuteczny w defensywie. Niektórzy uwzięli się na niego tylko dlatego, że w takim wieku gra w reprezentacji i jest ważną częścią zespołu, a w klubie jest już grającą legendą. Neymar gra dobrze czy się to komuś podoba czy nie.

0

Haters gonna hate,

0

Po takim artykule, aż chce się wstać i coś zrobić ze swoim życiem.
Szacun IceMan.

0

Teraz każdy fanem Alexisa. Poczekam do następnego meczu, będę miał z niektórych ubaw.

0

Macie swój potencjał z przodu. Bez pewnego pana z przodu o imieniu Leo, nie istniejemy.

0

Wolę słuchać o transferze Neymara, niż sobie przypominać jak grają nasi napastnicy.

0

Współczuje kibicom Manchesteru, odpaść po lepszej grze to okej , ale po cyrku sędziego naprawdę boli.

0

Kapitalny tekst. W takim meczu jak w sobotę trzeba się obudzić, jeśli tego nie zrobimy będzie mega ciężko. Sytuacja przed rewanżem z Milanem nie wygląda kolorowo, gdzieś zapodziała się dawna forma, zawodnicy są zagubieni, poprzez brak mentora, trenera jakim jest Tito. Problem leży w psychice, jeśli Roura odrobi lekcję domową, odpowiednio ich zmotywuję, to wierzę, że damy rade i to my awansujemy do dalszego etapu LM. Jeśli się nie uda to trudno, przez ostatnie lata to my rozdawaliśmy karty, teraz jesteśmy w ciężkiej sytuacji. Żaden zespól na świecie nie poleci na autopilocie, tu potrzeba kogoś kto tym wszystkim pokieruje, a brak Tito to doskonale pokazuje. Musimy wierzyć, za wiele dali nam radości, sukcesów, by tak łatwo w nich zwątpić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?