Neymar przechodzi do Barcy, jutro ogłosi to po meczu z Flamengo. Chcieliby żeby to ogłosił dzisiaj, ale chce wyraźić szacunek dla klubu i dopiero ogłosi to po ostatnim meczu w Santosie, czyli jutro.
Jeśli ktoś ma rozwiązać problemy ze strzelaniem bramek to właśnie on, ma w sobie niesamowitą pewność siebie, bo ma olbrzymie umiejętności. Jeśli pogodzi się, że Messi będzie u nas gwiazdą nr 1. to będzie niesamowite wzmocnienie, a osobiście (wiem) wierzę, że tak będzie ;)
Lubię bardzo Neymara, ale w piłce trzeba mieć jaja. Niech w końcu postawi jasno sprawę czy odchodzi czy nie, a z drugiej strony to jestem zawiedziony tym jak zachowuje się Santos. Zrobił dla nich naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo, a teraz odstawiają takie cyrki.
Bo niektórzy myślą, że Neymar w każdy meczu strzeli hat tricka, zaliczy parę asyst i jeszcze będzie skuteczny w defensywie. Niektórzy uwzięli się na niego tylko dlatego, że w takim wieku gra w reprezentacji i jest ważną częścią zespołu, a w klubie jest już grającą legendą. Neymar gra dobrze czy się to komuś podoba czy nie.
Kapitalny tekst. W takim meczu jak w sobotę trzeba się obudzić, jeśli tego nie zrobimy będzie mega ciężko. Sytuacja przed rewanżem z Milanem nie wygląda kolorowo, gdzieś zapodziała się dawna forma, zawodnicy są zagubieni, poprzez brak mentora, trenera jakim jest Tito. Problem leży w psychice, jeśli Roura odrobi lekcję domową, odpowiednio ich zmotywuję, to wierzę, że damy rade i to my awansujemy do dalszego etapu LM. Jeśli się nie uda to trudno, przez ostatnie lata to my rozdawaliśmy karty, teraz jesteśmy w ciężkiej sytuacji. Żaden zespól na świecie nie poleci na autopilocie, tu potrzeba kogoś kto tym wszystkim pokieruje, a brak Tito to doskonale pokazuje. Musimy wierzyć, za wiele dali nam radości, sukcesów, by tak łatwo w nich zwątpić.
0
Tak, zagra.
0
Eto, dla mnie zawsze będzie jednym z najlepszych napastników na świecie.
Czarna perła :)
0
O 14 prawdopodobnie wyjdzie.
0
Oglądamy bo będą zdjęcia pod herbem klubu...
0
Chyba mi odwala, patrze live na budynek Barcelony, czekając na wyjście Neymara...
0
Polecam maść na ból dupy.
0
Zaraz powinna odbyć się sesja przed budynkiem ;)
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eQrBGcxL9W0#!
Włączcie sobie napisy po Polsku, zasługuje na szacunek przez takie wywiady...
0
Polecam maść na ból dupy.
0
... dobre źródło, niżej napisałem jak jest naprawdę, wysil się troche -,-
0
Neymar przechodzi do Barcy, jutro ogłosi to po meczu z Flamengo. Chcieliby żeby to ogłosił dzisiaj, ale chce wyraźić szacunek dla klubu i dopiero ogłosi to po ostatnim meczu w Santosie, czyli jutro.
0
http://img01.mundodeportivo.com/2013/05/21/Neymar-posa-con-las-camisetas-_54374271049_54115221155_600_244.jpg
0
Mogę zrobić taki sam... Nie panikujcie.
0
Z tego co się dowiedziałem to jutro Neymar pożegna się z kibicami Santosu, tak jak i całą drużyną. Dzisiaj zostanie ogłoszona decyzja ;)
0
Troll master.
0
Jeśli ktoś ma rozwiązać problemy ze strzelaniem bramek to właśnie on, ma w sobie niesamowitą pewność siebie, bo ma olbrzymie umiejętności. Jeśli pogodzi się, że Messi będzie u nas gwiazdą nr 1. to będzie niesamowite wzmocnienie, a osobiście (wiem) wierzę, że tak będzie ;)
0
Lubię bardzo Neymara, ale w piłce trzeba mieć jaja. Niech w końcu postawi jasno sprawę czy odchodzi czy nie, a z drugiej strony to jestem zawiedziony tym jak zachowuje się Santos. Zrobił dla nich naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo, a teraz odstawiają takie cyrki.
0
Jak można tak farcić......
0
Ja i tak się zdziwię, jak strzeli jedną do końca sezonu. Serio.
0
Trochę przesadził, ale piłkarzem jest świetnym. Rzadko spotyka się kogoś tak przywiązanego do zespołu. Szacunek Totti. :)
0
argumenty przedstawiam na forum, nie na stronie, bo tu szkoda mi klawiatury. Jak jesteś taki mądry to zapraszam tam.
0
fanfary
Haha i kto tu gada jak dzieciak. Ogarnij sie.
0
Bo niektórzy myślą, że Neymar w każdy meczu strzeli hat tricka, zaliczy parę asyst i jeszcze będzie skuteczny w defensywie. Niektórzy uwzięli się na niego tylko dlatego, że w takim wieku gra w reprezentacji i jest ważną częścią zespołu, a w klubie jest już grającą legendą. Neymar gra dobrze czy się to komuś podoba czy nie.
0
Haters gonna hate,
0
Po takim artykule, aż chce się wstać i coś zrobić ze swoim życiem.
Szacun IceMan.
0
Teraz każdy fanem Alexisa. Poczekam do następnego meczu, będę miał z niektórych ubaw.
0
Macie swój potencjał z przodu. Bez pewnego pana z przodu o imieniu Leo, nie istniejemy.
0
Wolę słuchać o transferze Neymara, niż sobie przypominać jak grają nasi napastnicy.
0
Współczuje kibicom Manchesteru, odpaść po lepszej grze to okej , ale po cyrku sędziego naprawdę boli.
0
Kapitalny tekst. W takim meczu jak w sobotę trzeba się obudzić, jeśli tego nie zrobimy będzie mega ciężko. Sytuacja przed rewanżem z Milanem nie wygląda kolorowo, gdzieś zapodziała się dawna forma, zawodnicy są zagubieni, poprzez brak mentora, trenera jakim jest Tito. Problem leży w psychice, jeśli Roura odrobi lekcję domową, odpowiednio ich zmotywuję, to wierzę, że damy rade i to my awansujemy do dalszego etapu LM. Jeśli się nie uda to trudno, przez ostatnie lata to my rozdawaliśmy karty, teraz jesteśmy w ciężkiej sytuacji. Żaden zespól na świecie nie poleci na autopilocie, tu potrzeba kogoś kto tym wszystkim pokieruje, a brak Tito to doskonale pokazuje. Musimy wierzyć, za wiele dali nam radości, sukcesów, by tak łatwo w nich zwątpić.