Mimo, że gra w słabszym zespole, to chcę powalczyć z Barceloną, więc chyba dobrze. Po co piłkarze mieliby w ogóle wychodzić na boisko z nastawieniem, że dostaną kilka bramek i bez walki oddają mecz, tylko dlatego, że Barcelona jest zespołem lepszym.
kubafcb102
Wolałbym to nie znaczy, że trafi, to nie ode mnie zależy, lubię Neymara nawet bardzo (widać po avatarze) ale będzie musiał niestety trochę ogarnąć swoją "magie" w Barcelonie, choć chętnie bym zobaczył to co prezentuje w Santosie czy w Brazylii.
ter Stegen, Hummels i ktoś do przodu, wydaje się niemożliwe, a jednak bardzo realne. Z przodu chciałbym Isco zamiast Neymara, jego styl bardziej do nas pasuje, ale ciężko będzie go wyciągnąć, to pewnie trafi Neymar, jeśli się wpasuje szybko to będzie mega wzmocnieniem. Co do ter Stegena, chyba najlepszy młody bramkarz z Niemiec, świetny wybór jeśli to prawda.
Po losowaniu myślę sobie, fajnie, kupie sobie piwko, chipsy obejrzę sobie meczyk, bo to przecież szlagier w LM, a tu lipa, siedzę przed kompem wszystko tnie i cały spektakl dzięki szanownej TVP, poszedł w piz**.
Dostaniemy pewnie trochę kasy, kupimy młodego bramkarza, a trzeba jeszcze obrońce i kogoś do przodu. Moim marzeniem na letnie okienko jest ter Stegen i Isco. Isco naprawdę imponuje w tym sezonie, gra technicznie więc łatwo załapał by nasz styl, wole jego niż Neymara choć go bardzo lubie. Jeśli ściągniemy Isco będe zachwycony, chociaż niedawno podpisał nowy kontrakt, to ciężko będzie.
Pewnie plotka, ale jeśli dalej nie będzie grał to pewnie odejdzie, w sumie mu się nie dziwię, jest za dobry, by grzać u nas ławkę. Odejdzie czy nie, zawszę będę pamiętał, co dla nas zrobił.
Granada walczy, podoba mi się ich gra, Real zagubiony jakby myślami jeszcze na meczu z nami, bramka samobójcza zdarza się najlepszym, więc nie ma co się wyśmiewać. Może nie utrzymią prowadzenia gospodarze, ale mimo wszystko brawa za walkę, bo ten mecz sporo kosztuje ekipę Mourinho.
Markus32
Żaden piłkarz nie daję gwarancji, że się sprawdzi w danym klubie. Ma wielkie umiejętności to jest pewne, ale przystosowanie do naszego stylu chwilę pewnie potrwa, do naszego stylu każdy potrzebuje troszkę więcej czasu, bo jest specyficzny.
0
Mimo, że gra w słabszym zespole, to chcę powalczyć z Barceloną, więc chyba dobrze. Po co piłkarze mieliby w ogóle wychodzić na boisko z nastawieniem, że dostaną kilka bramek i bez walki oddają mecz, tylko dlatego, że Barcelona jest zespołem lepszym.
0
Tylko nie Ramos, świetny piłkarz, ale czasami na boisku kompletny kretyn.
0
Niektórzy mają jakiś kompleks Niemiecki, ogarnijcie się, woja się dawno skończyła, może być nawet Chińczykiem, jeśli będzie dobrze bronił.
0
kubafcb102
Wolałbym to nie znaczy, że trafi, to nie ode mnie zależy, lubię Neymara nawet bardzo (widać po avatarze) ale będzie musiał niestety trochę ogarnąć swoją "magie" w Barcelonie, choć chętnie bym zobaczył to co prezentuje w Santosie czy w Brazylii.
0
ter Stegen, Hummels i ktoś do przodu, wydaje się niemożliwe, a jednak bardzo realne. Z przodu chciałbym Isco zamiast Neymara, jego styl bardziej do nas pasuje, ale ciężko będzie go wyciągnąć, to pewnie trafi Neymar, jeśli się wpasuje szybko to będzie mega wzmocnieniem. Co do ter Stegena, chyba najlepszy młody bramkarz z Niemiec, świetny wybór jeśli to prawda.
0
Po prostu Barca Vamos
Żartowniś się znalazł. ;)
0
De Gea ratuje United niesamowicie...
0
"Sczela" ...
0
Welbeck gra bardzo dobrze, lepiej niż RVP i Rooney razem wzięci.
0
Lewandowski 1:1.
0
Borrusia dostaje brame z wolnego ;)
0
Macie info, kiedy Manchester ma zamiar wyjść na ten mecz ?
0
Po losowaniu myślę sobie, fajnie, kupie sobie piwko, chipsy obejrzę sobie meczyk, bo to przecież szlagier w LM, a tu lipa, siedzę przed kompem wszystko tnie i cały spektakl dzięki szanownej TVP, poszedł w piz**.
0
Dzisiaj jestem wyjątkowo Czerwonym Diabłem ;)
0
Żadna stronka z linkami nie działa, co jest?..
0
Dostaniemy pewnie trochę kasy, kupimy młodego bramkarza, a trzeba jeszcze obrońce i kogoś do przodu. Moim marzeniem na letnie okienko jest ter Stegen i Isco. Isco naprawdę imponuje w tym sezonie, gra technicznie więc łatwo załapał by nasz styl, wole jego niż Neymara choć go bardzo lubie. Jeśli ściągniemy Isco będe zachwycony, chociaż niedawno podpisał nowy kontrakt, to ciężko będzie.
0
Bracia w pierwszej drużynie, fajna sprawa, szczególnie, że obydwoje mają wielki talent.
0
28 tys osób online na drhtv...
0
Matri, ale sędzia nie zauważył bramki, dobił Marchisio, więc nie wiem komu zaliczą bramkę.
0
Wszyscy tylko nie P$G...
0
Ja tam już w żadne ploty nie wierzę, dopiero sie okienko zamknęło.
0
Jakoś nie jestem do niego przekonany, choć może to dobry bramkarz. Jednak wolałbym kogoś młodszego, żeby na lata był naszym bramkarzem.
0
Pewnie plotka, ale jeśli dalej nie będzie grał to pewnie odejdzie, w sumie mu się nie dziwię, jest za dobry, by grzać u nas ławkę. Odejdzie czy nie, zawszę będę pamiętał, co dla nas zrobił.
0
Brawo Grenada. Zasłużyli na wygraną ;)
0
Szykuje się miesiąc prawdy dla Mourinho, ale z taką grą nic dobrego mu nie wróżę..
0
Benzema jak on tego nie trafił?! Nie wygrają tego meczu ;)
0
Zaczyna się Muay Thai Madryt...
0
Ojj, Modric powinien wylecieć z boiska, mega błąd sędziego..
0
Granada walczy, podoba mi się ich gra, Real zagubiony jakby myślami jeszcze na meczu z nami, bramka samobójcza zdarza się najlepszym, więc nie ma co się wyśmiewać. Może nie utrzymią prowadzenia gospodarze, ale mimo wszystko brawa za walkę, bo ten mecz sporo kosztuje ekipę Mourinho.
0
Markus32
Żaden piłkarz nie daję gwarancji, że się sprawdzi w danym klubie. Ma wielkie umiejętności to jest pewne, ale przystosowanie do naszego stylu chwilę pewnie potrwa, do naszego stylu każdy potrzebuje troszkę więcej czasu, bo jest specyficzny.