0

Hummels by pasował, bo jest dobry w wyprowadzaniu piłki, a u nas to ważne.

0

Hasz
Zgadzam się :)

0

Hasz29
Sanchez też dużo zarabia, a jak gra każdy widzi..

0

Toure chłop jak dąb, a technika niesamowita ;)

0

Tello dobry mecz ! :)

0

Tym razem nie ma się do czego przyczepić, zgadzam się z ocenami w 100%.

0

Wierzę w nich, na pewno będą walczyć do ostatnich minut. Nie wygramy? Trudno, dla mnie oni i tak są niesamowici, tak wiele osiągnąć w takim krótkim czasie to naprawdę wyczyn. Wiem, że nie poddamy się bez walki, że będzie to trudne, ale jedna porażka nie zachwiała mojej w wiary w ten zespół, zagrajmy swoje, a zagramy w następnej fazie rozgrywek.

0

Przepraszam za link, ale to był wspaniały czas, którego tak bardzo mi brakuje, brakuje mi Pepa, po prostu tęsknie za tym okresem..

0

Nie wiem skąd Wy macie tyle wiary w Alexisa, miał swoje szansę i ich nie wykorzystał, mi brakuje na niego sił, chociaż Pedro nie wiele lepszy. Tello jest naszym najlepszym skrzydłowym, czy się to komuś podoba czy nie.

0

Potrzebujemy świeżej krwi w zespole, bo czasami widać kompletny brak pomysłu i wychodzi tak jak wczoraj. Nie można udawać, że jest dobrze, bo nie jest, zagraliśmy fatalnie, bez pomysłu, bez zaangażowania i to się zemściło. Transfery w lecie są potrzebne, trzeba zrobić większa konkurencję w zespole. Wierzę w awans, lecz to nie będzie łatwe.

0

Powiem krótko. Kibice się jest nie bywa, jestem za tą drużyną na dobre i złe, jedna głupia porażka nie zachwieje mojej wiary w ten zespół. Dają nam jeszcze nie jeden powód do dumy, ale czasem trzeba przyjąć gorzką lekcję pokory jak dzisiaj. Milan był lepszy, skuteczniejszy, to nie był nasz dzień, ale jest jeszcze rewanż, w którym dają z siebie wszystko, bo wierzę, że są w stanie odrobić tą stratę, ta drużyna będzie miała mega podrażnioną ambicję, więc już nie mogę doczekać się rewanżu na Camp Nou.

0

Dziękujemy dobranoc ;(

0

Ale mnie ten Milan irytuje...

0

Ale się przykro na to patrzy, przykre jest to, że nie potrafimy oddać strzału, kolejny raz gramy na stojąco, kolejny raz jestem rozczarowany tym co niektórzy pokazują w barwach Barcelony...

0

W tym roku sędziowie nas ruchają na każdym kroku.

0

Sanchez sie rozgrzewa... Tello !!!

0

Nie myślałem, że kiedyś zatęsknie za Tello.. Brakuje jego zrywów..

0

Spokojnie w drugiej połowie pewnie będą grać szybciej, gdy Milan opadnie z sił..

0

Nie ma jak po 30 minutach meczu oceniać czy wygramy Ligę Mistrzów..

0

Wy zajmujecie się meczem, czy pomyłkami Szpakowskiego?

0

Stres piłkarzy chyba przeszedł na mnie.. Gorzej, niż przed Gran Derbi.

0

Komentatorzy z cyfry + komentujący ligę mistrzów.. Marzenie :)

0

Świetny artykuł, aczkolwiek wydaję mi się, że autor tego tekstu jak sam na początku powiedział, był od początku za tym transferem i w tym tekście bardzo to widać, że wierzy w Alexisa. Każdy z nas chce by Alexis grał na miarę swoich ogromnych możliwości, ale miał szansę i to nie jedną i nie wykorzystał żadnej (oprócz wybryku z Getafe). Problem leży w jego psychice, która została obciążona presją, z którą sobie kompletnie nie radzi. Każdy z nas ma pewne granice wiary i cierpliwości, ale niestety on moją chyba już przekroczył..

0

Bartra znowu jedzie popatrzeć na mecz z trybun..

0

Możecie nam nie uznać 5 bramek, strzelimy szóstą,

0

Dobrze komentator podsumował zmiane Tello za Alexisa " nie ma sensu czekać, aż Sanchez zmarnuje kolejną okazję "

0

Alexis to już jest kpina...

0

MasterFCB
Dzięki :)

0

Zeus
Z trybun nie wiele nam Balotelli zrobi.

0

Nie wiem skąd ludzie mają tyle cierpliwości dla Alexisa, mimo sympatii do niego, po prostu u nas się zagubił, nie można udawać, że jest pięknie, bo nie jest, nie ma co udawać. Alexis ma wielu zapatrzonych w niego fanów, którzy nie dostrzegają, że on jest cieniem nawet tego chłopaka z poprzedniego sezonu. Wiem, zaraz będą komentarze, że się nie znam itp. ale przynajmniej nie jestem ślepo zapatrzonym kibicem, który nie widzi wad swojego ukochanego zespołu. Tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?