0

qwqw
Wielki kibic a nie wie, że Di Maria pauzuje za kartki..

0

Atak gimbazy przed meczem. W sumie normalne..

0

qwqw
Mam tylko pytanie co daję Ci pisanie takich bzdur na forum Barcelony skoro jesteś kibicem Realu, czujesz się lepiej jak obrażasz kibiców przeciwnej drużyny. Na Twoim miejscu siedziałbym cicho, bo wiem jakie Real ma braki a gra przecież z Barceloną, mam nadzieję, że po meczu nawet nie będziesz miał po co tu wchodzić.

0

Mam nadzieję, że po meczu nie będzie tu więcej kibiców "królewskich", na razie trzeba ich ignorować, po meczu pewnie ich nie będzie, bo braki kadrowe Realu są widoczne, lecz nie wolno ich lekceważyć. Liczę na czyste Derby a jednocześnie wielki spektakl zakończony zwycięstwem Barcelony, jeśli wygramy dziś to będziemy o krok od finału.

0

Jedyne co może zabić jutro widowisko tych Wielkich Derbów, to właśnie komentarz Szpakowskiego. On się nadaję do komentowania konkursu w szachy a nie takiego meczu..

0

xyzq
Nie mogę sie zgodzić, rozprowadzał piłki, był efektowny a zarazem efektywny, był pod grą. Najlepszy z ofensywnych graczy, ale masz rację jego błąd nas sporo kosztował, ale myślę, że trochę tam zabrakło komunikacji, no i wyszło jak wyszło ;)

0

xyzq
Przeczytał swój komentarz jeszcze raz, naprawdę Thiago był najlepszy na boisku, gdyby nie popełnił tego głupiego błędu to zostałby zawodnikiem meczu. Zaliczył asyste przy bramce Puyola, wiec nie masz racji, mówiać, że zagrał zły mecz.

0

Wiadomo, że Valdes zrobił dla nas dużo, ale jego dni w Barcelonie powoli są policzone. Nie możemy kierować się sympatią, jeśli ktoś może nam dać więcej pewności, lepsze interwencje niż Valdes, to powinien do nas dojść jak najszybciej. Trochę nie rozumiem, że chcę poznać inny styl gry, jeśli na bramce to zbyt wielkiego znaczenia nie ma, ale to jest jego zdanie i to szanuję. Powoli trzeba rozglądać się za bramkarze, mam tylko nadzieję, że na siłę, nie będą szukać bramkarza z Barcelony B, bo tam nie widzę nikogo, kto mógłby zastąpić Valdesa. Trzeba szukać bramkarza spoza Barcelony, jest wielu młodych świetnych bramkarzy, więc wybór należy do zarządu, bo wybierać jest w czym.

0

De Gea, Hart czy Neuer to opcje nie realne, ze względu na ich wartośc, ale też kluby ich nie puszczą. Mam nadzieję, że jeżeli kupimy bramkarza to w miarę młodego jak Foster, Courtouis czy ter Stegen. Z każdego z tych bramkarz byłbym zadowolony, są młodzi a już są świetnymi bramkarzami. Osobiście chciałbym Fostera zaimponował mi swoją postawą w meczu z Barceloną, ale to klub wybierze i myślę, że oni właściwie zadecydują.

0

Ja myślę, że odejdzie w lato, jeśli nie chcę już u nas grać to trudno, jak to mówią "z niewolnika nie ma pracownika" więc trzeba powoli rozglądać się za nowym bramkarzem, młodym, który pobroni u nas prze parę ładnych lat.

0

Trochę dziwi mnie postawa Valdesa, bo nie oszukujmy się, są lepsi bramkarze od niego a on broni jednak w Barcelonie. Gdyby bronił wyśmienicie to byłoby mi żal, ale jak nie chce u nas grać to droga wolna. Jestem za ściągnięciem bramkarza w tym okienku, by Valdes posiedział troszkę na ławce.

0

Ostatni raz powtarzam, dla tych co nie potrafią poczytać wcześniejszych komentarzy.

MECZ BĘDZIE TRANSMITOWANY OD 21:50 NA ŻYWO W TVP SPORT.
WCZEŚNIEJ BĘDZIE TRANSMISJA Z RĘCZNEJ NA PRZEMIAN Z MECZEM, OD 21:50 BĘDZIE JUŻ TYLKO MECZ !!!

0

A mi osobiście ciężko będzie oglądać Pepa na ławce innego klubu, niż Barcelona. Mam dla niego niesamowity szacunek, jestem wdzięczny za to wszystko co dla nas zrobił, niesamowicie ciężko przyjąłem wiadomość, że nie będzie dalej naszym trenerem, ale cóż takie są fakty. Bayern to wielki klub, godny wielkiego trenera, ale ciężko mimo wszystko wyobrazić sobie Pepa poza Barceloną..

0

Od 21:50 będzie transmisja live na Tvp Sport, może być wcześniej w zależności, o której skończy się ręczna..

0

A ja wyjdę wszystkim na sprzeciw i powiem, że chciałbym żeby ogrywał się w pierwszym zespole nie zmieniając, aż tak bardzo swojego stylu. Jasne musu więcej podawać, ale brakuje nam przebojowości z przodu, potrafi ograć paru zawodników a do tego jest niesamowicie szybki. Potrzebujemy świeżej krwi, która wprowadzi coś nowego, a myślę, że Deulofeu właśnie dałby nowe możliwości z przodu.

0

Jarek5
To nie Ty jesteś tym El Jarek z Real Madrid.pl ? ;p

0

Oby tylko Thiago w drugiej połowie coś zagrał, bo w formie jest bardzo dobrej, no ale można wystawić tylko 11 zawodników ;)

0

TheBlues and Barca
Naprawdę myślisz, że takimi postami staniesz się fajny?. Wydaje mi się, że wręcz przeciwnie..

0

The Blues and Barca
Weź idź na stronę Chelsea, bo wstyd przynosisz kibicom Barcelony..

0

acids
Jaki żartowniś.

0

Przydałoby się niektórym kibicom trochę szacunku dla Realu, mimo, że to nasz wielki rywal. Oczekujecie szacunku a nie okazujecie go innym zespołom, każdy może mieć słabszy okres. Cieszę się, że jesteśmy na pierwszym miejscu, ale nie można odpuścić, bo do końca ligi daleko, a kryzys Realu pewnie kiedyś się skończy. Nie wiem po co na siłę szukacie prowokacji, nie patrzmy na innych, skupmy się na naszym zespole. ;)

0

Ja już trochę "rzygam" tą Borussią, przez te media ;)

0

Dla mnie też Thiago był wczoraj po po prostu najlepszy. Grał mądrze, nie tracił piłek, świetnie rozprowadzał akcję, do tego strzelił bramkę, zaliczył 2 asysty. Czego chcieć więcej?. Był efektowny w swoich zagraniach a zarazem efektywny. Villa świetnie, bo napastników rozliczamy z bramek, Sanchez strzelił 2 bramki, ale i tak nie był to jego wybitny mecz.

0

Czasami nie wierzę własnym oczom...

0

Sanchez naprawdę irytuje macha tylko tymi nogami, niech się wkońcu obudzi, aż tak ciężki przeciwnik to nie jest..

0

Dla mnie to Thiago narazie zawodnikiem meczu, kapitalnie gra :)

0

Sergi Roberto i Thiago grają bardzo dobrze. Szczególnie Thiago, niesamowicie poruszą sie po boisku ;)

0

Villa uciszył krytyków.. Fajnie jakby Sanchez, też coś strzelił wkońcu..

0

Trochę nie w temacie, ale związane z Barceloną ;)
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iphu65q3NrI
Dziwne zdarzenie, Guardiola nie podał ręki Ronaldo? ;)

0

fanfary
To zrób tak chociaż w Polskiej lidze, jak to zrobisz pokaż filmik. Pozdrawiam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?