0

Alves fajnie w 2 połowie. Oby wracał do formy.

0

Nie wiem kiedy niektórzy z Was otworzą oczy i popatrzą obiektywnie na grę Pedro czy Sancheza. Zawsze wierzę w zawodników Barcelony, ale czasem trzeba popatrzeć bardziej krytycznie, a właśnie nastał taki moment. Granie w pierwszym składzie przez cały czas nie poprawi ich formy, bo i tak będą mieli przekonani, że niezależnie od ich gry wyjdą w pierwszym składzie.

0

Alexis nawet nie wie jak ma wyjść do prostopadłej piłki..

0

Boże ..

0

Mówiłem, że nie panikować..

0

To dopiero połowa meczu nie panikujcie, damy radę..

0

Alves, Pedro, Sanchez nie są w jakieś wybitnej formie i to niestety widać..

0

Jakbym grał w Barcelonie też bym się starał, ale starać się a pomagać drużynie to dwie różne sprawy.

0

Alexis nie trafił w piłke ;p

0

@FCB
Albo z Twittera ;)

0

daniel
Skąd to bierzesz? :)

0

Szczerze mówiąc, Tito nie widzi dla niego miejsca, a co za tym idzie nie wiąże z nim przyszłości. Nie będzie chciał być rezerwowym więc pewnie odejdzie.

0

campleo
Robi miejsce dla Messiego... To samo Alexis, oni przyszli do naszego klubu by robić miejsce dla Messiego? sądzę, że nie. Nasze "bogactwo" jest w cieniu geniuszu Messiego i boją się wziąć cokolwiek na siebie i efekty są takie jakie właśnie widzimy.

0

destro
Nie wiadomo jak to będzie, ale wierzę, że właśnie do nas trafi. Nie spodziewam się dzisiaj wielkich zmian, bo nie mam Tito, a asystent będzie się bał dużych zmian.

0

Teraz wychodzi jakie mamy bogactwo w ataku, Messi i nikt więcej, smutne, ale niestety prawdziwe.

0

Już lepiej dać Iniesta na skrzydło a Thiago do środka, oni przynajmniej są w formie.

0

BJJ
Mam prawo, jestem jeszcze młody. Dzięki. :)

0

BJJ
Dobra widzę, że to nie ma sensu. Tylko jeśli piłkarze Barcelony tu nie wchodzą i tego nie czytają to po co Ty też tu piszesz?. Myślałem, że żyjemy w wolny kraju, że każdy wyraża swoja opinię. Myślę, że masz swoją rację i nic jej nie zmieni. Mimo wszystko, dzięki za dyskusje, ale nie ma sensu jej dalej ciągnać. Pozdrawiam, wesołych świąt ;)

0

Messiah
Dobra już nie prowokuj ;)

0

BJJ
Czemu mówisz ciągle, że mam wydorośleć. Z całym szacunkiem mam 18 lat, może dla Ciebie jestem gówno wiedzącym dzieciakiem, który zobaczył sobię gwiazdę na Youtube i się nią wzoruje. Uwierz mi nie jest tak, ale potrafię docenić klasę 20 latka, który gra pierwsze skrzypce w Reprezentacji Brazylii. Jak wiesz sam gram w piłkę i wiem jakie to trudne, Ty musisz wiedzieć skoro robisz trenerkę, nie myśl, że nie widzę, że w meczach Alexis ściąga obrońców, bo potrafię to dostrzec. Mimo wszystko klub, Tito wymagają od niego trochę więcej, ale nie chcą go dołówać tylko budują jego morale.
Tak wiem, może moje zdanie Cie nie obchodzi, może jestem gówniarzem, ale mam marzenia jak każdy w moim wieku, chciałbym kiedyś zagrać przed szerzą publicznością, ale wiem jakie to trudne i dlatego go tak bardzo szanuje, bo nie wiem czy Ja w moim wieku, sprostałbym takiemu zadaniu. Proszę nie plujmy już w siebie jadem, bo mimo wszystko jesteśmy kibicami tego samego zespołu.

0

Messi
Cieszę się, że ktoś to zauważa, bo myślałem, że obiektywnie patrzę tylko Ja. Kocham Barcelonę, ale dostrzegam jej wady, będę z nią na dobre i na złe, ale każdy kibic ma prawo do wyrażania opinii, nawet jeśli nie podoba się ona innym kibicom.

0

BJJ
Ciężko się czyta tyle tekstu, prawie bez znaków interpunkcyjnych. Nie chce się kłócić, jako kibic mam prawo wymagać lepszej gry od piłkarza, chociaż bardzo w niego wierzę, na razie mocno zawodzi, bo gdzie podziała się jego magia z Udinese, wtedy nie bał się pojedynków jeden na jeden. Wiem, że Barcelono to inny styl, ale Messi też dużo razy poddaje się pojedynkom jeden na jeden. Messi to geniusz futbolu, ale Sanchez na boisku to widzi chyba tylko jego. I trochę dziwi mnie, że robisz trenerkę a mówisz, żebym olał trenera i grał swoje, bo w sumie jakbyś był moim trenerem to miałbym Cie nie słuchać? ;)

0

Messiah
Dokładnie, nie mów nic złego na Barcelone, bo hejterzy czyhają, a przy najbliższej okazji pewnie zwieją do innego klubu..

0

BJJ
Gdy piłkarz gra źle nawet swojego ukochanego klubu, mam go chwalić?. Sanchez przyszedł za grubą kasę i chcąc niechąc coś się od niego wymaga, Krytyka nie równa się z oczernianiem tylko obiektywną opinią. A i jeszcze jedno troszkę kultury, bo chcesz udawać dorosłego a pewnie jesteś w moim wieku albo młodszy. Grasz w piłkę tak i mówisz, że napastnik nie musi strzelać. Proszę idź do mojego trenera mu to powiedz, bo niestety on ode mnie tego wymaga.

0

TezerMC
No i co z tego? Nie obchodzi mnie to, mogę mieć nawet 100 minusów. Przykro patrzeć jak świat ocenia wypowiedź po liczbie minusów, albo po liczbie "lajków". Jak macie inne zdanie zapraszam do konwersacji chętnie porozmawiam.

0

BJJ
Śmieszny jesteś. Od napastników wymaga się goli, a Ty jesteś ślepo zapatrzony w Barcelonę i nie widzisz żadnych wad. Pewnie nie grasz w piłkę więc nie wiesz, że trudno jest się wybić nawet w naszej lipnej ekstraklasie. Będę mówił co chce, bo wyrażam swoje zdanie, nie pasuje to nie mój problem są inne strony dotyczące Barcelony. Jeśli nie potrafisz pogodzić się z prawdą, to już nie moja sprawa.

0

BJJ
Produkujesz się tym tekstem, ale piszesz pierdoły. Masz rację nie dorosłem jeszcze do czytania tak mądrych tekstów szanownego Pana.

0

Snikers280
Może i tak, ale mi się wydaję, że nie ma, aż takich amibcji jak Neymar, boi się wziąć gry na siebie, a przydałoby się odciażyć Messiego ;)

0

City to za niedługo kibiców sobie kupi.

0

Snikers
Tylko szkoda, że na jego chęciach się kończy. Owszem ostatni mecz niezły ale to trochę za mało jak na takiego gracza. Jedna bramka w sezonie, proszę Cię adriano ma 5. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?