BJJ
Oglądałem. Kto rozprowadzał wszystkie ataki drużyny Ronaldo? Właśnie Neymar, kto zaliczył asyste i pare razy zagroził drużynie przeciwnej, właśnie Neymar. Czasami mam wrazenie, że Messi was rozpieścił :))
Messiah
Cieszę się, że po ciężkich dyskusjach jednak lekko przekonałeś się do tego transferu (przynajmniej tak mi się wydaje), czasem trzeba zaryzkować, ale w tyn wypadku raczej, aż tak duże ryzyko to nie jest ;)
Mam wrażenie, że Twoje argumenty są w stylu Aguero jest lepszy bo jest lepszy, Falcao by się sprawdził bo tak mi się wydaję. Nie mam powoli sił dyskutować :)
Lucas Moura 45 mln Euro to jest abstrakcja. Na igrzyskach gdzie Neymar strzelał, rozgrywał, asystował nawet nie łąpał się do pierwszego składu, Hulk też grał a Neymar nakrywał go czapką.
Messiah
Niektózy nie mają mentalności bycia liderami, wydaje się, że tak mogło być w wielu przypadkach wielkich gwiazd, ale jednak słabszych zespołów, po transferach do Barcy niektórzy nie wytrzymują presji,
N20
Sanchez też wymiatał w Europie i wszyscy widzimy co gra u nas. Zachowuje się jakby Messi był jego ojcem a jak mu nie poda to tatuś przez miesiąc nie będzie dawał kieszonkowego.
Messiah
Widziałeś choć jeden mecz Neymara? Weź się ogarnij mam wrażenie, że jestes tu tylko ze względu na Messiego. A sadząc po Twoich dniach w serwisie jestem o tym prawie przekonany.
przyjemny
Wreszcie zaczynasz to dostrzegać, niektórzy są zbyt ślepo zapatrzeni w Messiego i wszystkich co są związani z Barceloną, czasem trzeba spojrzeć obiektywnie. Neymar nawet w Brazylii często wdaję sie w drybling, więc o to byłbym spokojny.
N20
Czemu wrzucasz wszystkich do jednego worka, że jak gra dobrze w Brazyli to zaraz musi słąbo grać w Europie. Mam mniejsze obawy co do transferu Neymara, niż Falcao,Cavaniego itp, razem wziętych,
N20
Ale Neymar jest napastnikiem który często się cofą i swoimi dryblingami i szybkości robi dużą przewagę, Alexis ma fatalne statystki jak na skrzydłowe, nie można go cały czas bronić. Neymar do tego dobrze czuję się w grze kombinacyjnej więc nie wiem skąd u większości, aż taki wielkie ryzyko. Z każdym transferem wiąże się ryzyko, on jest mega talentem nawet jak nie będzie to jakiś mega super transfer, to ze strony marketingowej wyjdziemy na nim znakomicie.
Messiah
Tylko, że Cavani czy Falcao to typowi egzekutorzy, zobacz, że do bramek Neymar zalicza również asysty oraz rozgrywa. Poziom jest niższy, ale zwycieżca LM dostaje łomot od Corinthians..
@przyjemny
Nie dziwi Cię to, że oprócz Messiego z napastników to nikt nie strzela bramek, Villa czasem strzeli, ale powiedzmy to szczerze, gra piach. Obrońce ściągniemy w zimie, przynajmniej taką mam nadzieję. Neymar za 40 mln to promocja, szczególnie, że Sanchez kosztował nie wiele mniej, a boi się chociaż raz zaryzkować dryblingiem podczas meczu..
Deulofeu, przecież on jeszcze nic nie pokazał, nawet nie jest tak bardzo wyróżniajacą się postacią w Barcelonie B. Proszę Was, nie żyjmy tylko wychowankami czasem trzeba spojrzeć obiektywnie..
Śmieszy mnie jak gadacie, że macha tylko nogami w Brazylii. Mam tylko parę pytań, czy przeciętny piłkarz strzela tyle bramek, czy to nie przypadkiem Neymar, był motorem napędowym na Igrzyskach, czy bycie liderem reprezentacji Brazylii nic nie znaczy, czemu biją się o niego prawie wszystkie kluby świata?. Odpowiedzcie sobie na te pytania, bo naprawdę niektórzy chyba mu tylko zazdroszczą, że w takim wieku jest już świetnym piłkarzem. Mówicie, że dla takich nie ma miejsca w Barcelonie, przeciwnie, w Barcelonie mają grać najlepsi na świecie i jeżeli on dałby nam czegoś co nam brakuje, to wszyscy z klubu chętnie by go tu widzieli. Sam Tito chcę Neymara, nie teraz, ale w lecie, więc przemyślcie trochę co mówicie, zamiast głupio krytykować.
0
BJJ
Właśnie to był mecz towarzyski, więc czego oczekujesz po kimś co rozegrał już wystarczająco spotkań w tym roku i o większa stawke ;)
0
Snikers280
Myśle, że nie. Nawet w Udinese nie był jakimś goleadorem.
0
10Ronaldinho10
Tylko strasznie rzadko, ba, nawet wcale nie atakuje ;)
0
Gta
Neymar strzela bramki a do tego na boisku jest wszędzie, tylko, że Sanchez nie strzela ani prawie nie asystuje.
0
BJJ
Oglądałem. Kto rozprowadzał wszystkie ataki drużyny Ronaldo? Właśnie Neymar, kto zaliczył asyste i pare razy zagroził drużynie przeciwnej, właśnie Neymar. Czasami mam wrazenie, że Messi was rozpieścił :))
0
Messiah
Zgadzam się w 100%, nie wiedziałem, że to dzisiaj napisze...
0
Messiah
Cieszę się, że po ciężkich dyskusjach jednak lekko przekonałeś się do tego transferu (przynajmniej tak mi się wydaje), czasem trzeba zaryzkować, ale w tyn wypadku raczej, aż tak duże ryzyko to nie jest ;)
0
Arthix
Dobre uzasadnienie. -,-
0
Messiah
Wkońcu coś zaczynasz kapować :)
0
Mam wrażenie, że Twoje argumenty są w stylu Aguero jest lepszy bo jest lepszy, Falcao by się sprawdził bo tak mi się wydaję. Nie mam powoli sił dyskutować :)
0
Lucas Moura 45 mln Euro to jest abstrakcja. Na igrzyskach gdzie Neymar strzelał, rozgrywał, asystował nawet nie łąpał się do pierwszego składu, Hulk też grał a Neymar nakrywał go czapką.
0
Messiah
Niektózy nie mają mentalności bycia liderami, wydaje się, że tak mogło być w wielu przypadkach wielkich gwiazd, ale jednak słabszych zespołów, po transferach do Barcy niektórzy nie wytrzymują presji,
0
N20
Sanchez też wymiatał w Europie i wszyscy widzimy co gra u nas. Zachowuje się jakby Messi był jego ojcem a jak mu nie poda to tatuś przez miesiąc nie będzie dawał kieszonkowego.
0
Messiah
Widziałeś choć jeden mecz Neymara? Weź się ogarnij mam wrażenie, że jestes tu tylko ze względu na Messiego. A sadząc po Twoich dniach w serwisie jestem o tym prawie przekonany.
0
Bogdinho
Miło mi to słyszeć :)
0
przyjemny
Wreszcie zaczynasz to dostrzegać, niektórzy są zbyt ślepo zapatrzeni w Messiego i wszystkich co są związani z Barceloną, czasem trzeba spojrzeć obiektywnie. Neymar nawet w Brazylii często wdaję sie w drybling, więc o to byłbym spokojny.
0
Messiah
Ale to jest NIEREALISTYCZNY transfer.
0
Messiah
To weź i wyciag go z klubu, któremu zapewnił wygranie Ligi.
0
N20
Czemu wrzucasz wszystkich do jednego worka, że jak gra dobrze w Brazyli to zaraz musi słąbo grać w Europie. Mam mniejsze obawy co do transferu Neymara, niż Falcao,Cavaniego itp, razem wziętych,
0
Messiah
Zobacz statystyki Neymara w Santosie i Brazylii. To nie takie trudne.
0
Messiah
Często się zdarza, że wybitni piłkarze nie mają nic do powiedzenia w meczu z Barceloną, nawet Ronaldo niekiedy był całkowicie wyłączony z gry.
0
N20
Ale Neymar jest napastnikiem który często się cofą i swoimi dryblingami i szybkości robi dużą przewagę, Alexis ma fatalne statystki jak na skrzydłowe, nie można go cały czas bronić. Neymar do tego dobrze czuję się w grze kombinacyjnej więc nie wiem skąd u większości, aż taki wielkie ryzyko. Z każdym transferem wiąże się ryzyko, on jest mega talentem nawet jak nie będzie to jakiś mega super transfer, to ze strony marketingowej wyjdziemy na nim znakomicie.
0
Messiah
Tylko, że Cavani czy Falcao to typowi egzekutorzy, zobacz, że do bramek Neymar zalicza również asysty oraz rozgrywa. Poziom jest niższy, ale zwycieżca LM dostaje łomot od Corinthians..
0
Messiah
Zapraszam na lekcję czytania ze zrozumieniem.
0
@przyjemny
Nie dziwi Cię to, że oprócz Messiego z napastników to nikt nie strzela bramek, Villa czasem strzeli, ale powiedzmy to szczerze, gra piach. Obrońce ściągniemy w zimie, przynajmniej taką mam nadzieję. Neymar za 40 mln to promocja, szczególnie, że Sanchez kosztował nie wiele mniej, a boi się chociaż raz zaryzkować dryblingiem podczas meczu..
0
N20
Ja już podałem, chętnie posłucham czemu jesteś przeciwny, żeby ten transfer doszedł do skutku.
0
Deulofeu, przecież on jeszcze nic nie pokazał, nawet nie jest tak bardzo wyróżniajacą się postacią w Barcelonie B. Proszę Was, nie żyjmy tylko wychowankami czasem trzeba spojrzeć obiektywnie..
0
N20
W takim razie Ty nie zrozumiałeś kontekstu mojej wypowiedzi.
0
N20
Naprawdę nie chce mi się tłumaczyć, bo mam wrażenie, że i tak nie zrozumiesz.
0
Śmieszy mnie jak gadacie, że macha tylko nogami w Brazylii. Mam tylko parę pytań, czy przeciętny piłkarz strzela tyle bramek, czy to nie przypadkiem Neymar, był motorem napędowym na Igrzyskach, czy bycie liderem reprezentacji Brazylii nic nie znaczy, czemu biją się o niego prawie wszystkie kluby świata?. Odpowiedzcie sobie na te pytania, bo naprawdę niektórzy chyba mu tylko zazdroszczą, że w takim wieku jest już świetnym piłkarzem. Mówicie, że dla takich nie ma miejsca w Barcelonie, przeciwnie, w Barcelonie mają grać najlepsi na świecie i jeżeli on dałby nam czegoś co nam brakuje, to wszyscy z klubu chętnie by go tu widzieli. Sam Tito chcę Neymara, nie teraz, ale w lecie, więc przemyślcie trochę co mówicie, zamiast głupio krytykować.