Messi cieszy się, bo będzie wiedział, że czasem też może trochę przystopować. Nie będzie tak eksploatowany przez trenera, a to wyjdzie wszystkim na dobre. Messi jest wybitnym piłkarzem, a Neymar grając u boku niego, może być tylko lepszy.
A ja im życzę wygranej. Dlaczego? Bo w końcu pojawiła się reprezentacja, która ofensywnie grając pokonała Hiszpanie. Hiszpania już wygrała wszystko co można, teraz kolej na kogoś innego, może właśnie na Brazylie.
Deulofeu akurat nie grał najlepiej, natomiast Jese to świetny piłkarz, ciekawe czy dostanie szanse w Realu, wątpię. Ja natomiast jestem zachwycony Oliverem Torresem, za 2-3 lata będzie z niego świetny rozgrywający.
Stronka ostatnio uległa poprawie i dobrze, że się rozwija, ale jest parę rzeczy do poprawy. Gdy ktoś odpowiada na posta, a potem robi się taka kolumna informacji to ciężko jest się połapać do kogo akurat ta osoba odpowiada. Powinny też być coś takiego jak ostrzeżenia, bo jednak na największej stronie o Barcelonie jakiś poziom powinien być zachowany. Wątpię, że ten post przeczyta któryś z adminów, ale jeśli by się udało to te poprawki ułatwiłyby komunikacje i kulturę niektórych użytkowników.
Nic dziwnego, koszulka w barwach Katalonii długo była oczekiwana przez samych kibiców, więc dobrze się sprzedają. Ogólnie koszulki na nadchodzący sezon bardzo udane.
Brazylijska samba wróciła na salony. Takiej determinacji jak wczoraj u Brazylijczyków nie widziałem dawno, agresywni, waleczni, świetnie w odbiorze. Z jednej strony cieszę się, że Neymar grał bardzo dobrze przeciwko najlepszej reprezentacji na świecie, ale z drugiej strony jestem załamany jak widzę jak gra Pique. On wygląda na boisku jakby nie miał w ogóle ambicji i woli walki, niech się ogarnie, bo tak dłużej jego grać wyglądać nie może. Niesamowite jest to, że niechciany w ŁKS-ie Paulinho wymiatał, był nie do przejścia w tym meczu, tak samo krytykowany Fred uciszył całą Hiszpanie. Największy pozytywem tego turnieju jest jednak Neymar, tak grając naprawdę wiele wniesie do zespołu, jest aktywny, świetnie drybluje ale ma też zimną krew pod bramką, całkowicie zasłużenie został MVP całego turnieju.
Nie wiem co jest złego w graniu w reklamach. Nie wiem też czemu czepiasz się akurat Messiego o tą aferę, to nie jego wina tylko jego agentów i doradców finansowych.
Póki sam nie zacząłem grać tak bardziej profesjonalnie w piłkę, to też tak uważałem, lecz wysiłek który wkłada się w sezon i całe przygotowania jest niewyobrażalny, dla mnie żadne pieniądze nie oddają tego ile trzeba się napocić, żeby być przygotowany w 100%.
Zapowiada się na świetnego piłkarza, ale jak nie chce u nas grać to droga wolna, z niewolnika nie ma pracownika. Ja tam wierzę, że Sergi Roberto jeśli będzie grał może być naszym ważnym zawodnikiem, jeśli nie to jest młoda perełka z Atletico, która warto mieć, Olivier Torres o nim jeszcze będzie głośno.
Kurde tyle newsów a ja dalej czekam na newsa o Thiago. Miał podjąć decyzję do końca tego tygodnia, a akurat ta informacja jest jedną z ważniejszych. Wie może ktoś jak sprawa wygląda?
Mówi to bo w końcu Brazylia ma lidera jakim był Ronaldo, Ronaldinho czy Rivaldo. Ktoś kto w takim wieku gra tak dobrze w reprezentacji jest skazany na sukces, dlatego jest tak wielką nadzieja Brazylijczyków, jest ich liderem który nie zawodzi.
Niech wygra, bo mają mocny skład, który przyjemnie się ogląda. Hiszpania jeszcze te trofeum wygra, maja niesamowite pokolenie. Ale dla mnie po prostu niech wygra ta "nonszalancja" Brazylijczyków, bo tego strasznie brakuje piłce.
0
Messi cieszy się, bo będzie wiedział, że czasem też może trochę przystopować. Nie będzie tak eksploatowany przez trenera, a to wyjdzie wszystkim na dobre. Messi jest wybitnym piłkarzem, a Neymar grając u boku niego, może być tylko lepszy.
0
Niestety.
0
Ale mecz jest naprawdę niesamowity ;)
0
Ja też ;)
0
Tak odbiegając to niesamowity mecz na Wimbledonie. Djokovic i Del Potro dają niesamowity spektakl, dawno nie widziałem tak wyrównanego meczu.
0
Thiago został wycięty z oficjalnego zdjęcia na tournee po Azji. Oby tylko to nie znaczyło najgorszego...
0
A ja im życzę wygranej. Dlaczego? Bo w końcu pojawiła się reprezentacja, która ofensywnie grając pokonała Hiszpanie. Hiszpania już wygrała wszystko co można, teraz kolej na kogoś innego, może właśnie na Brazylie.
0
Deulofeu akurat nie grał najlepiej, natomiast Jese to świetny piłkarz, ciekawe czy dostanie szanse w Realu, wątpię. Ja natomiast jestem zachwycony Oliverem Torresem, za 2-3 lata będzie z niego świetny rozgrywający.
0
Valdesa sprzedać, Julio do bramki, ter Stegen za rok, bo jeszcze nie jest gotowy ;)
0
Neymar, Thiago Silva i Julio Cesar, a za rok ter Stegen. Takie okienko byłoby dla nas idealne.
0
Udowodnił co potrafi na tym turnieju, ten chłopak wygrywanie ma we krwi. Pozostaje czekać na debiut w Barcelonie.
0
Photoshop lvl expert.
0
Stronka ostatnio uległa poprawie i dobrze, że się rozwija, ale jest parę rzeczy do poprawy. Gdy ktoś odpowiada na posta, a potem robi się taka kolumna informacji to ciężko jest się połapać do kogo akurat ta osoba odpowiada. Powinny też być coś takiego jak ostrzeżenia, bo jednak na największej stronie o Barcelonie jakiś poziom powinien być zachowany. Wątpię, że ten post przeczyta któryś z adminów, ale jeśli by się udało to te poprawki ułatwiłyby komunikacje i kulturę niektórych użytkowników.
0
Zasłużył, nam pozostaje się cieszyć, że już jest nasz.
0
Skąd tu tyle dzieci? A no fakt wakacje.
0
Niemcy faworytem? Oni zawsze są a potem i tak nie wygrywają.
0
Niemcy faworytem? Oni zawszę są a potem nigdy nie wygrywają.
0
Nic dziwnego, koszulka w barwach Katalonii długo była oczekiwana przez samych kibiców, więc dobrze się sprzedają. Ogólnie koszulki na nadchodzący sezon bardzo udane.
0
Pamiętajmy też, że zawsze musi być ten pierwszy raz.
0
Brazylijska samba wróciła na salony. Takiej determinacji jak wczoraj u Brazylijczyków nie widziałem dawno, agresywni, waleczni, świetnie w odbiorze. Z jednej strony cieszę się, że Neymar grał bardzo dobrze przeciwko najlepszej reprezentacji na świecie, ale z drugiej strony jestem załamany jak widzę jak gra Pique. On wygląda na boisku jakby nie miał w ogóle ambicji i woli walki, niech się ogarnie, bo tak dłużej jego grać wyglądać nie może. Niesamowite jest to, że niechciany w ŁKS-ie Paulinho wymiatał, był nie do przejścia w tym meczu, tak samo krytykowany Fred uciszył całą Hiszpanie. Największy pozytywem tego turnieju jest jednak Neymar, tak grając naprawdę wiele wniesie do zespołu, jest aktywny, świetnie drybluje ale ma też zimną krew pod bramką, całkowicie zasłużenie został MVP całego turnieju.
0
Szczerze? Przeczytaj to jeszcze raz może zrozumiesz, że zrobiłeś z siebie debila.
0
Nie wiem co jest złego w graniu w reklamach. Nie wiem też czemu czepiasz się akurat Messiego o tą aferę, to nie jego wina tylko jego agentów i doradców finansowych.
0
Póki sam nie zacząłem grać tak bardziej profesjonalnie w piłkę, to też tak uważałem, lecz wysiłek który wkłada się w sezon i całe przygotowania jest niewyobrażalny, dla mnie żadne pieniądze nie oddają tego ile trzeba się napocić, żeby być przygotowany w 100%.
0
Zapowiada się na świetnego piłkarza, ale jak nie chce u nas grać to droga wolna, z niewolnika nie ma pracownika. Ja tam wierzę, że Sergi Roberto jeśli będzie grał może być naszym ważnym zawodnikiem, jeśli nie to jest młoda perełka z Atletico, która warto mieć, Olivier Torres o nim jeszcze będzie głośno.
0
Ja pisałem. Oby to była prawda, Thiago to diament już prawie oszlifowany więc debilizmem byłoby się go pozbyć ;)
0
Kurde tyle newsów a ja dalej czekam na newsa o Thiago. Miał podjąć decyzję do końca tego tygodnia, a akurat ta informacja jest jedną z ważniejszych. Wie może ktoś jak sprawa wygląda?
0
Tak poza tematem. Kubot w 4 rundzie Wimbledonu ;)
0
Mówi to bo w końcu Brazylia ma lidera jakim był Ronaldo, Ronaldinho czy Rivaldo. Ktoś kto w takim wieku gra tak dobrze w reprezentacji jest skazany na sukces, dlatego jest tak wielką nadzieja Brazylijczyków, jest ich liderem który nie zawodzi.
0
Niech wygra, bo mają mocny skład, który przyjemnie się ogląda. Hiszpania jeszcze te trofeum wygra, maja niesamowite pokolenie. Ale dla mnie po prostu niech wygra ta "nonszalancja" Brazylijczyków, bo tego strasznie brakuje piłce.
0
Cieszę się, że są tu ludzie dla którego dobro klubu jest ważniejsze, niż dobro Messiego. :)