Ale według naszego zarządu jest czas i tak nie mogę zrozumieć czemu nie działali jak był okres przygotowawczy teraz ciężko będzie komuś tak od razu grać w 1 składzie.
Każdy obrońca czasem popełnia błędy. Nam jest potrzebny taki walczak jak Puyol, a Luiz właśnie taki jest. Pique nie nadaję się na lidera obrony, a ktoś musi tam rządzić.
Finansowe fair play i tak tego nie ogarnie. Skoro te kluby mają taki budżet i nie odnoszą strat, to będą kupowały dalej. Na szczęście pieniądze to nie wszystko.
0
Wiesz co to znaki interpunkcyjne?
0
Neymar strasznie dużo widzi.
0
W którym grał bardzo dobrze.
0
Przy 7:0 ciężko coś pokazać ;)
0
Walka o każdą piłkę przy 7:0 bezcenna..
0
Neymar nawet nie musi grać, wystarczy ktoś taki na ławce i motywacja reszty wzrasta ;)
0
Widać pracę Martino. Pressing wrócił i widać efekty, oby tak dalej to będzie dobrze.
0
Pogrom.
0
To jest kosmos co my gramy :)
0
Taką Barcelonę chcę oglądać. Agresywnie, szybko i kombinacyjnie.
0
Agger się nie popisał. Liverpool kupił Mignolet'a ten bramkarz jest znakomity, Reina już tam nie pogra. Begovic również klasa światowa.
0
Pep, mimo tego co dla nas zrobiłeś, powinieneś zjeść Snickersa bo za bardzo gwiazdorzysz.
0
Mój ulubieniec Olivier, byłoby mega gdyby go kupili. Perełka większa od Thiago.
0
Ale według naszego zarządu jest czas i tak nie mogę zrozumieć czemu nie działali jak był okres przygotowawczy teraz ciężko będzie komuś tak od razu grać w 1 składzie.
0
Luiz też będzie bardzo ważna postacią w Chelsea, więc i tak jesteśmy w dupie.
0
Osobiście wole Vertonghena kto ogląda Ligę Angielską to wie, że jest jednym z najlepszych stoperów na świecie.
0
NASA, nie chcesz to nie wierz.
0
Podobno Luiz poprosił o transfer.
0
Obrońca idealny ale nie realny. Jak tak dalej pójdzie to boję się że kupimy kogoś pokroju Glika..
0
Śląsk udowadnia, że można grać fajną piłkę. Dla mnie to Śląsk a nie Legia jest narazie największym wygranym w europejskich pucharach.
0
Dokładnie :)
0
Śląsk prowadzi ! :)
0
Vazquez już sie wykazał ;)
0
Lech zrobił wstyd w pucharach..
0
Obyśmy się za późno nie obudzili. Sezon tuż tuż, a zakończenia tych "sag" to nie widać.
0
Właśnie myślę tak samo. Potrzeba lidera a Luiz jest takim piłkarzem.
0
Każdy obrońca czasem popełnia błędy. Nam jest potrzebny taki walczak jak Puyol, a Luiz właśnie taki jest. Pique nie nadaję się na lidera obrony, a ktoś musi tam rządzić.
0
Finansowe fair play i tak tego nie ogarnie. Skoro te kluby mają taki budżet i nie odnoszą strat, to będą kupowały dalej. Na szczęście pieniądze to nie wszystko.
0
Real dał 37 za Illaramendiego, a to mówi wiele. Ceny oszalały wraz w przyjściem szejków do futbolu.
0
Teraz są takie ceny. Marquinhos do PSG za 35 to Luiz niestety, teraz wart jest 45. Takie popieprzone czasy.