0

Wiesz co to znaki interpunkcyjne?

0

Neymar strasznie dużo widzi.

0

W którym grał bardzo dobrze.

0

Przy 7:0 ciężko coś pokazać ;)

0

Walka o każdą piłkę przy 7:0 bezcenna..

0

Neymar nawet nie musi grać, wystarczy ktoś taki na ławce i motywacja reszty wzrasta ;)

0

Widać pracę Martino. Pressing wrócił i widać efekty, oby tak dalej to będzie dobrze.

0

Pogrom.

0

To jest kosmos co my gramy :)

0

Taką Barcelonę chcę oglądać. Agresywnie, szybko i kombinacyjnie.

0

Agger się nie popisał. Liverpool kupił Mignolet'a ten bramkarz jest znakomity, Reina już tam nie pogra. Begovic również klasa światowa.

0

Pep, mimo tego co dla nas zrobiłeś, powinieneś zjeść Snickersa bo za bardzo gwiazdorzysz.

0

Mój ulubieniec Olivier, byłoby mega gdyby go kupili. Perełka większa od Thiago.

0

Ale według naszego zarządu jest czas i tak nie mogę zrozumieć czemu nie działali jak był okres przygotowawczy teraz ciężko będzie komuś tak od razu grać w 1 składzie.

0

Luiz też będzie bardzo ważna postacią w Chelsea, więc i tak jesteśmy w dupie.

0

Osobiście wole Vertonghena kto ogląda Ligę Angielską to wie, że jest jednym z najlepszych stoperów na świecie.

0

NASA, nie chcesz to nie wierz.

0

Podobno Luiz poprosił o transfer.

0

Obrońca idealny ale nie realny. Jak tak dalej pójdzie to boję się że kupimy kogoś pokroju Glika..

0

Śląsk udowadnia, że można grać fajną piłkę. Dla mnie to Śląsk a nie Legia jest narazie największym wygranym w europejskich pucharach.

0

Dokładnie :)

0

Śląsk prowadzi ! :)

0

Vazquez już sie wykazał ;)

0

Lech zrobił wstyd w pucharach..

0

Obyśmy się za późno nie obudzili. Sezon tuż tuż, a zakończenia tych "sag" to nie widać.

0

Właśnie myślę tak samo. Potrzeba lidera a Luiz jest takim piłkarzem.

0

Każdy obrońca czasem popełnia błędy. Nam jest potrzebny taki walczak jak Puyol, a Luiz właśnie taki jest. Pique nie nadaję się na lidera obrony, a ktoś musi tam rządzić.

0

Finansowe fair play i tak tego nie ogarnie. Skoro te kluby mają taki budżet i nie odnoszą strat, to będą kupowały dalej. Na szczęście pieniądze to nie wszystko.

0

Real dał 37 za Illaramendiego, a to mówi wiele. Ceny oszalały wraz w przyjściem szejków do futbolu.

0

Teraz są takie ceny. Marquinhos do PSG za 35 to Luiz niestety, teraz wart jest 45. Takie popieprzone czasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?