Gdzie ta Barca z jesieni? Gdzie zaangażowanie? Gdzie "Tiki-Taka"? Przykro patrzeć na to, że z każdym meczem gramy coraz gorzej, przykro, że tak łatwo oddajemy punkty i to bez walki.
Sorry ale bez zaangażowania się meczu nie wygra. Kiedyś walczyliśmy, współpracowało serce do gry z umiejętnościami, teraz pozostały tylko umiejętności.
Sergi Roberto bardzo lubię, ale to w Rafinhi widzę większy potencjał. On ma to coś, potrafi wziąć na siebie grę i dobrze mu to wychodzi. Sergiemu brakuje gry, więc nie ma szans się wykazać.
Świetny ruch naszego zarządu, 12 mln jak za tak utalentowanego bramkarza to naprawdę okazja. Jeśli ściągniemy jeszcze jakiegoś solidnego obrońcę, będzie super.
Jeden z większych talentów piłki ostatnimy czasy, musimy coś pozmieniać a jak jest okazja to trzeba z niej korzystać i tyle. Mam nadzięję, zę to prawda i będzie dla nas grał.
0
Alves chyba wziął sobie krytykę do serca, te 2 mecze z City bardzo dobre. Cieszy dzisiejsza gra, teraz skupić się na lidze.
0
Znawcy w studio mówią, że gramy słabo. Czasem zastanawiam się co niektórzy robią w Telewizji.
0
Valladolid wygrało 4 mecze w tym sezonie..
0
Proszę Cię wyjdź.
0
Gdzie ta Barca z jesieni? Gdzie zaangażowanie? Gdzie "Tiki-Taka"? Przykro patrzeć na to, że z każdym meczem gramy coraz gorzej, przykro, że tak łatwo oddajemy punkty i to bez walki.
0
Barcelona [*]. Rozumiem wszystko, ale jak stracimy tak frajersko punkty..
0
Sorry ale bez zaangażowania się meczu nie wygra. Kiedyś walczyliśmy, współpracowało serce do gry z umiejętnościami, teraz pozostały tylko umiejętności.
0
Fajne zachowanie piłkarzy Brazylii gdy chłopiec wbiegł po meczu na boisko. Szczególnie zachowanie Neymara, który zrobił sobie fotkę z chłopcem.
0
Neymar strzela drugą bramke ;)
0
Wielkie dzięki :)
0
Jak będziesz miał gdzieś linka to podeślij. Z góry dzięki.
0
Kończy się pewna epoka, odchodzi jako Legenda będąc jeszcze częścią zespołu. Gracies Puyol.
0
Dzisiaj nie jest dzień Neymara, on chyba sam to już wie.
0
Messi w najlepszym wydaniu :)
0
Alexis w tym sezonie przechodzi moje oczekiwania, oby tak dalej :)
0
Właśnie się dowiedziałem, że za remis są 2 punkty, kto to komentuje ?
0
Jeden z najbardziej utalentowanych chłopaków na świecie, świetna sprawa, że trafił do nas. On i Rafinha mogą zapewnić nam solidny środek pomocy.
0
Świetna wiadomość, cieszę się, że zostanie u nas. Tymczasem Alen Halilovic piłkarzem Barcelony, dla mnie to świetny ruch z strony zarządu.
0
Jeśli to prawda to super. Chłopak ma talent a u nas tylko go rozwinie, cena też niska co cieszy :)
0
Jasne, że zasłużył. Świetnym ruchem było to wypożyczenie go do Celty, pokazał co potrafi i może być wzmocnieniem na następny sezon :)
0
Tak poza tematem, Rafinha zawodnikiem miesiąca w Primera Division :)
Gratulacje, po sezonie niech wraca do nas :)
0
Radzę pooglądać mecze, bo ten "szrot" gra stabilnie, u Pique jest z tym róźnie.
0
Pod okiem Martino fajnie się rozwija, zrobił mega postęp od zeszłego sezonu, więc oby tak dalej. Może być naszym filarem na lata.
0
Nie każdy w tak młodym wieku gra w seniorskiej reprezentacji, niech ogrywa się w drużynie rezerw, bo talent to on niewątpliwie ma.
0
Akurat słaby to on nie jest, ale i tak szansę na taki transfer są minimalne, a nawet nie ma ich wcale.
0
Sergi Roberto bardzo lubię, ale to w Rafinhi widzę większy potencjał. On ma to coś, potrafi wziąć na siebie grę i dobrze mu to wychodzi. Sergiemu brakuje gry, więc nie ma szans się wykazać.
0
Świetny ruch naszego zarządu, 12 mln jak za tak utalentowanego bramkarza to naprawdę okazja. Jeśli ściągniemy jeszcze jakiegoś solidnego obrońcę, będzie super.
0
Mangala najlepsza opcja, ale zarazem najdroższa. Ma dobre warunki i zadatki na klasowego stopera, więc może warto wydać na niego pieniądze.
0
Wow, dobra robota. Stronka świetnie się rozwija oby tak dalej :)
0
Jeden z większych talentów piłki ostatnimy czasy, musimy coś pozmieniać a jak jest okazja to trzeba z niej korzystać i tyle. Mam nadzięję, zę to prawda i będzie dla nas grał.