0

Alves chyba wziął sobie krytykę do serca, te 2 mecze z City bardzo dobre. Cieszy dzisiejsza gra, teraz skupić się na lidze.

0

Znawcy w studio mówią, że gramy słabo. Czasem zastanawiam się co niektórzy robią w Telewizji.

0

Valladolid wygrało 4 mecze w tym sezonie..

0

Proszę Cię wyjdź.

0

Gdzie ta Barca z jesieni? Gdzie zaangażowanie? Gdzie "Tiki-Taka"? Przykro patrzeć na to, że z każdym meczem gramy coraz gorzej, przykro, że tak łatwo oddajemy punkty i to bez walki.

0

Barcelona [*]. Rozumiem wszystko, ale jak stracimy tak frajersko punkty..

0

Sorry ale bez zaangażowania się meczu nie wygra. Kiedyś walczyliśmy, współpracowało serce do gry z umiejętnościami, teraz pozostały tylko umiejętności.

0

Fajne zachowanie piłkarzy Brazylii gdy chłopiec wbiegł po meczu na boisko. Szczególnie zachowanie Neymara, który zrobił sobie fotkę z chłopcem.

0

Neymar strzela drugą bramke ;)

0

Wielkie dzięki :)

0

Jak będziesz miał gdzieś linka to podeślij. Z góry dzięki.

0

Kończy się pewna epoka, odchodzi jako Legenda będąc jeszcze częścią zespołu. Gracies Puyol.

0

Dzisiaj nie jest dzień Neymara, on chyba sam to już wie.

0

Messi w najlepszym wydaniu :)

0

Alexis w tym sezonie przechodzi moje oczekiwania, oby tak dalej :)

0

Właśnie się dowiedziałem, że za remis są 2 punkty, kto to komentuje ?

0

Jeden z najbardziej utalentowanych chłopaków na świecie, świetna sprawa, że trafił do nas. On i Rafinha mogą zapewnić nam solidny środek pomocy.

0

Świetna wiadomość, cieszę się, że zostanie u nas. Tymczasem Alen Halilovic piłkarzem Barcelony, dla mnie to świetny ruch z strony zarządu.

0

Jeśli to prawda to super. Chłopak ma talent a u nas tylko go rozwinie, cena też niska co cieszy :)

0

Jasne, że zasłużył. Świetnym ruchem było to wypożyczenie go do Celty, pokazał co potrafi i może być wzmocnieniem na następny sezon :)

0

Tak poza tematem, Rafinha zawodnikiem miesiąca w Primera Division :)
Gratulacje, po sezonie niech wraca do nas :)

0

Radzę pooglądać mecze, bo ten "szrot" gra stabilnie, u Pique jest z tym róźnie.

0

Pod okiem Martino fajnie się rozwija, zrobił mega postęp od zeszłego sezonu, więc oby tak dalej. Może być naszym filarem na lata.

0

Nie każdy w tak młodym wieku gra w seniorskiej reprezentacji, niech ogrywa się w drużynie rezerw, bo talent to on niewątpliwie ma.

0

Akurat słaby to on nie jest, ale i tak szansę na taki transfer są minimalne, a nawet nie ma ich wcale.

0

Sergi Roberto bardzo lubię, ale to w Rafinhi widzę większy potencjał. On ma to coś, potrafi wziąć na siebie grę i dobrze mu to wychodzi. Sergiemu brakuje gry, więc nie ma szans się wykazać.

0

Świetny ruch naszego zarządu, 12 mln jak za tak utalentowanego bramkarza to naprawdę okazja. Jeśli ściągniemy jeszcze jakiegoś solidnego obrońcę, będzie super.

0

Mangala najlepsza opcja, ale zarazem najdroższa. Ma dobre warunki i zadatki na klasowego stopera, więc może warto wydać na niego pieniądze.

0

Wow, dobra robota. Stronka świetnie się rozwija oby tak dalej :)

0

Jeden z większych talentów piłki ostatnimy czasy, musimy coś pozmieniać a jak jest okazja to trzeba z niej korzystać i tyle. Mam nadzięję, zę to prawda i będzie dla nas grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?