4

Niestety rządzi tu logika, jeżeli ktoś nie kosztuje 30 mln i nie jest znanym nazwiskiem to od razu jest słaby i każdy z niego kpi. To samo było z Mathieu kiedy gra solidnie każdy go chwali, dajcie komuś szansę na boisku, bo czasem pozory mylą i możecie potem odszczekiwać te słowa.

0

Liga Angielska jest najciekawsza na świecie, może nie najlepsza na świecie, ale na równi z Hiszpańską.

5

Piszczek wraca do formy, świetny mecz. Szkoda, że to tylko plotki i go nie sprowadzimy. Sokratis dzisiaj nie dał nic zrobić Lewandowskiemu, zasłużona wygrana BVB.

2

Niektórzy naprawdę mnie śmieszą, Verma to obrońca który da nam spokój w defensywie, jeżeli będzie w formie to będzie podstawowym obrońcą bez dyskusji. Po co mamy kupować kogoś za 50 mln na obronę, jeśli mamy Bartre i Edgara. Dajcie mu czas pokazać co potrafi a potem hejtujcie.

7

Osobiście już wole tego Vermaelena, w formie naprawdę jest znakomitym obrońcą, gdyby nie kontuzje byłby w czołówce. Potrzebujemy doświadczonych obrońców + Bartra i Edgar, do tego Cuadrado i naprawdę byłoby świetnie.

2

Sierpnia :)

1

Oby była naładowana ta Bateria :)

29

Takie podejście pokazuje, jak bardzo mu zależy. Widać, że ma jaja i jest lepszym trenerem niż Martino. Oby tak dalej Lucho!

1

Wybacz, literówka w internetach czasem się zdarza.

2

Gdzie mnie z tym szprejem :D

1

Po prostu mają inne zdanie i tyle. Nie zagrał u nas nawet MINUTY a już ma odchodzić. Nie było nikogo to źle, teraz jest wysoki koleś, który gra dobrze w powietrzu i znowu źle. Dajcie mu szanse.

1

Jak już u nas jest to nic nie zrobimy. Mam nadzieję, że pokaże jak bardzo się wobec niego wszyscy mylą i będzie wzmocnieniem. Jego wzrost i waleczność mogą się okazać tym, czego brakowało w tamtym sezonie.

0

Tylko nie Mathieu, po co on za 20 mln..

0

Z jakich powodów?

8

Jak można po paru dobrych meczach wymienić Di Marie za Jamesa, nie rozumiem. To właśnie Di Maria dawał im najwięcej w zeszłej edycji LM.

0

Alen mi się podobał

0

ter Stegen jest pier..... duży ;)

3

Po 1 połowie można tylko powiedzieć, Roberto zrób miejsce dla Halilovica w 1 drużynie, bo chyba dla Roberto to za wysoki poziom.

0

Mam nadzieję, że Halilovic pokaże co potrafi. Z tych chłopaków on i Munir będą crackami, zobaczycie.

1

Nie wiem czemu ale ja już uwielbiam tego Halilovica i liczę, że w tym sezonie już coś pogra w pierwszej drużynie :)

10

Dla mnie będziesz pierwszym który odszczeka te zdanie :)

4

Na OS piszę, że jesteśmy blisko sprowadzenia Vertonghena. Ile bym dał za takiego obrońcę..

1

Aguero to porażka w tym meczu.

0

Przynajmniej w fife pogra.

0

Mascherano > Busquets

0

Luis Suarez nowym piłkarzem Barcelony! Taką informację podaje serwis goal.com. Na konto Liverpoolu wpłynie astronomiczna kwota - 88 milionów euro. Targu dobito wczoraj w nocy. Przenosiny Urugwajczyka zostaną oficjalnie ogłoszone w ciągu 24 godzin. Barcelona będzie miała spore środki na pokrycie opłaty za Suareza ze sprzedaży Alexisa Sancheza do Arsenalu

0

Co nie zmienia faktu, że taki faul powinien zauważyć. James wczoraj też parę razy odstawił cyrk a sędzie gwizdał.

0

ja wiem, że to nie było śmieszne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?