Niestety rządzi tu logika, jeżeli ktoś nie kosztuje 30 mln i nie jest znanym nazwiskiem to od razu jest słaby i każdy z niego kpi. To samo było z Mathieu kiedy gra solidnie każdy go chwali, dajcie komuś szansę na boisku, bo czasem pozory mylą i możecie potem odszczekiwać te słowa.
Piszczek wraca do formy, świetny mecz. Szkoda, że to tylko plotki i go nie sprowadzimy. Sokratis dzisiaj nie dał nic zrobić Lewandowskiemu, zasłużona wygrana BVB.
Niektórzy naprawdę mnie śmieszą, Verma to obrońca który da nam spokój w defensywie, jeżeli będzie w formie to będzie podstawowym obrońcą bez dyskusji. Po co mamy kupować kogoś za 50 mln na obronę, jeśli mamy Bartre i Edgara. Dajcie mu czas pokazać co potrafi a potem hejtujcie.
Osobiście już wole tego Vermaelena, w formie naprawdę jest znakomitym obrońcą, gdyby nie kontuzje byłby w czołówce. Potrzebujemy doświadczonych obrońców + Bartra i Edgar, do tego Cuadrado i naprawdę byłoby świetnie.
Po prostu mają inne zdanie i tyle. Nie zagrał u nas nawet MINUTY a już ma odchodzić. Nie było nikogo to źle, teraz jest wysoki koleś, który gra dobrze w powietrzu i znowu źle. Dajcie mu szanse.
Jak już u nas jest to nic nie zrobimy. Mam nadzieję, że pokaże jak bardzo się wobec niego wszyscy mylą i będzie wzmocnieniem. Jego wzrost i waleczność mogą się okazać tym, czego brakowało w tamtym sezonie.
Luis Suarez nowym piłkarzem Barcelony! Taką informację podaje serwis goal.com. Na konto Liverpoolu wpłynie astronomiczna kwota - 88 milionów euro. Targu dobito wczoraj w nocy. Przenosiny Urugwajczyka zostaną oficjalnie ogłoszone w ciągu 24 godzin. Barcelona będzie miała spore środki na pokrycie opłaty za Suareza ze sprzedaży Alexisa Sancheza do Arsenalu
4
Niestety rządzi tu logika, jeżeli ktoś nie kosztuje 30 mln i nie jest znanym nazwiskiem to od razu jest słaby i każdy z niego kpi. To samo było z Mathieu kiedy gra solidnie każdy go chwali, dajcie komuś szansę na boisku, bo czasem pozory mylą i możecie potem odszczekiwać te słowa.
0
Liga Angielska jest najciekawsza na świecie, może nie najlepsza na świecie, ale na równi z Hiszpańską.
5
Piszczek wraca do formy, świetny mecz. Szkoda, że to tylko plotki i go nie sprowadzimy. Sokratis dzisiaj nie dał nic zrobić Lewandowskiemu, zasłużona wygrana BVB.
2
Niektórzy naprawdę mnie śmieszą, Verma to obrońca który da nam spokój w defensywie, jeżeli będzie w formie to będzie podstawowym obrońcą bez dyskusji. Po co mamy kupować kogoś za 50 mln na obronę, jeśli mamy Bartre i Edgara. Dajcie mu czas pokazać co potrafi a potem hejtujcie.
7
Osobiście już wole tego Vermaelena, w formie naprawdę jest znakomitym obrońcą, gdyby nie kontuzje byłby w czołówce. Potrzebujemy doświadczonych obrońców + Bartra i Edgar, do tego Cuadrado i naprawdę byłoby świetnie.
2
Sierpnia :)
1
Oby była naładowana ta Bateria :)
1
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xfp1/t51.2885-15/10549785_1513455975553772_336801869_a.jpg
29
Takie podejście pokazuje, jak bardzo mu zależy. Widać, że ma jaja i jest lepszym trenerem niż Martino. Oby tak dalej Lucho!
1
Wybacz, literówka w internetach czasem się zdarza.
2
Gdzie mnie z tym szprejem :D
1
Po prostu mają inne zdanie i tyle. Nie zagrał u nas nawet MINUTY a już ma odchodzić. Nie było nikogo to źle, teraz jest wysoki koleś, który gra dobrze w powietrzu i znowu źle. Dajcie mu szanse.
1
Jak już u nas jest to nic nie zrobimy. Mam nadzieję, że pokaże jak bardzo się wobec niego wszyscy mylą i będzie wzmocnieniem. Jego wzrost i waleczność mogą się okazać tym, czego brakowało w tamtym sezonie.
0
Tylko nie Mathieu, po co on za 20 mln..
0
Z jakich powodów?
8
Jak można po paru dobrych meczach wymienić Di Marie za Jamesa, nie rozumiem. To właśnie Di Maria dawał im najwięcej w zeszłej edycji LM.
0
Alen mi się podobał
0
ter Stegen jest pier..... duży ;)
3
Po 1 połowie można tylko powiedzieć, Roberto zrób miejsce dla Halilovica w 1 drużynie, bo chyba dla Roberto to za wysoki poziom.
0
Mam nadzieję, że Halilovic pokaże co potrafi. Z tych chłopaków on i Munir będą crackami, zobaczycie.
1
Nie wiem czemu ale ja już uwielbiam tego Halilovica i liczę, że w tym sezonie już coś pogra w pierwszej drużynie :)
10
Dla mnie będziesz pierwszym który odszczeka te zdanie :)
4
Na OS piszę, że jesteśmy blisko sprowadzenia Vertonghena. Ile bym dał za takiego obrońcę..
1
Aguero to porażka w tym meczu.
0
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10550941_10152553396367241_9005377237338180737_n.jpg
0
Przynajmniej w fife pogra.
0
Mascherano > Busquets
0
Luis Suarez nowym piłkarzem Barcelony! Taką informację podaje serwis goal.com. Na konto Liverpoolu wpłynie astronomiczna kwota - 88 milionów euro. Targu dobito wczoraj w nocy. Przenosiny Urugwajczyka zostaną oficjalnie ogłoszone w ciągu 24 godzin. Barcelona będzie miała spore środki na pokrycie opłaty za Suareza ze sprzedaży Alexisa Sancheza do Arsenalu
0
Co nie zmienia faktu, że taki faul powinien zauważyć. James wczoraj też parę razy odstawił cyrk a sędzie gwizdał.
0
ja wiem, że to nie było śmieszne ;)