4

Akurat Benzema nie jest tu winny, to reszta gra piach.

1

Tak to PO

3

Ciekawe co powie, jak Suarez odejdzie :)
Jeden dobry sezon i myślą, że są Bóg wie kim. Lubię Liverpool, ale to nie poziom Barcelony czy Realu.

1

Raczej wstyd, jak jesteś kibicem Barcelony oczywiście :)

1

Kałt chyba

1

Nie ukrywam, że James imponuje. Świetnie już grał w Monaco, teraz udowadnia jakim jest wartościowym graczem, dla mnie t odpowiedniki Reusa, wolałbym James niż Suareza, ale to nie realne.

1

podobno Pedro ma być włączony za Alexisa, więc świetna wiadomość :)

1

Sanchez ma być włączony do transferu, a tego bym nie chciał.

1

MD, choć wiadomo jakie to żródło :)

1

Barca zaoferowała 65 mln za Suareza :O

1

Guardado

1

To już wiem czemu w Polsce pracuje sie non stop.

0

Zrobił sie mecz!

0

Zgadzam się już dawno obserwuję gre Luiza Gustavo.
Jest dużo lepszy niż Busi.

0

Wszystkie nasze opcje są nie realne, tak jak mówiłem. Kiedy oni sie kur** obudzą w tym zarządzie?

1

Albo kupią rudego z Valencii i dziękujemy. Mnie to już nie śmieszy.

3

U nas lista opiera się na zawodnikach których niemożliwe praktycznie jest to, że będą grać na Camp Nou. Koke/Reus/Aguero nie oszukujmy się, nikt z tej 3 nie trafi do nas. Zubi obudź się z tego snu, bo czasem myślę, że to on zapadł w śpiączke a nie Schumacher.

2

Coś czuję, że jeśli Koke dalej będzie numerem 1 i głównym celem, to będziemy w dupie, niestety.

0

Chcę odejść, powiedziałem to klubowi. Pozyskali nowego napastnika i jest masa drużyn, które są mną zainteresowane. Może zechcą mnie sprzedać... Nie należę już do młodych napastników, jestem docenianym piłkarzem, który chce grać. Chelsea to wie..." - powiedział Lukaku.

Jeśli nie zainteresujemy się tym graczem, który jako klasyczna 9 jest świetny i bardzo młody, to będzie nie śmieszny żart. Niestety lista Zubiego zawiera piłkarzy których chce Messi, albo takich których transfery są prawie nie realne.

0

Patrząc obiektywnie i najbardziej realnie to chciałbym Higuaina. Czemu? Sprawa jest prosta, potrzebujemy klasowego piłkarza do ataku a nim jest Pipita. Po za tym ma zmysł do gry kombinacyjnej co u nas jest potrzebne. Reus super, tylko że to nie realny transfer, nie teraz po odejściu Lewego, po za tym na jego pozycji gra Neymar. Aguero świetny zawodnik, lecz bardzo drogi a ostatnio też w najlepszej formie nie jest, po za tym nie jest tak wysoki jak Higuain. Przyjście Higuaina, może dać nowe możliwości, których brakowało nam w zeszłym sezonie.

0

W tym meczu pokazał się z dobrej strony. Napastnika nam potrzeba więc musimy się rozglądać, jeśli w następnych spotkaniach znowu będzie błyszczał to warto się zastanowić. Aguero/Reus to transfery nie realne niestety, więc trzeba szukać alternatywy.

2

Pirlo dzisiaj niesamowity, porównajmy jak gra Pirlo a Xavi. Włoch przeżywa drugą młodość.

7

Szacunek dla Kostaryki, zostawili więcej serca i zaangażowania na boisku niż my przez cały sezon.

0

Trzeba ściągać perełki do klubu a my mamy listę życzen Zubiego, w których połowa jest za droga albo nie opłacalna.

0

Nie chce ten gościu zmienić klubu ? Jest niesamowity.

1

Koke podobno nigdzie się nie wybiera. Śmieszne będzie, wręcz żałosne jak zostaniemy tylko z Rakiticem w środku. Niech sie kur** opamiętają i ściągną kogoś jeszcze, bo zostaniemy z ręka wiadomo gdzie. Powodzenia Cesc, może tam w końcu będzie grał na swojej pozycji w każdym meczu.

16

Reus za słaby? To najlepszy gracz Bundesligi czy się to podoba komuś czy nie.

0

Dobry argument. 29 lat to ma 3 sezony dobrego grania, ale lepiej ściągnąć Cuadrado, który gra jako skrzydłowy...

0

Po kontuzji miał słabszy okres, ale ogólnie grał dobrze. Oglądałęm trochę Borussie to wiem.

0

Mamy bardzo ofensywnego Albe, na prawą jeżeli ma być ktoś ofensywny to tylko Piszczek lub De Sciglio. Śmieszne, że chcemy ściągnąć tak naprawdę skrzydłowego na obronę. Czasem mam wrażenie, że nasz zarząd to tylko marny żart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?