0

Co bramkę strzelił Quaresma to nie mam pytań..

0

Być kimś pozostając człowiekiem, brawo Pique :)

0

Tak samo marnie prowokuje, jak marnym był dla mnie piłkarzem.

0

Jutro jedziemy udowodnić wszystkim, że pieniądze to nie wszystko. Podbić Etihad i wrócić z tarczą a nie na tarczy. City to debiutant na tym szczeblu rozgrywek, a w tym wypadku raczej uczeń nie prześcignie mistrza

Damy Rade !

0

3:0 dla City ;]

0

Sedziowie w Anglii sa tragiczni.

0

Athletic prowadzi :)

0

Kapitalny mecz na San Mames ;)

0

Chciałbym zobaczyć w jakiej dyspozycji jest Afellay, liczę na 30 minut gry Ibiego :)

0

Xavi jak za starych dobry czasów, świetny mecz. Powrót Ibiego cieszy, może jeszcze coś powalczy w Barcelonie.

PS. Jak ktoś ma fejsa i chciałby pomóc wygrać zakład, to proszę napisać na PW. Z góy dzieki :)

0

Szczęście nie zawsze sprzyja lepszym, taka jest piłka i dlatego tak wiele osób ją kocha. Musimy patrzeć przed siebie, musimy coś poprawić bo mecze z City to dla nas będzie mega sprawdzian. Jeśli damy radę City to kogo mamy się bać, Pellergrini świetnie ich poukładał, są w gazie. Pamiętajmy jednak, że City w europejskich pucharach jeszcze zbyt wiele nie osiągnęło, to oni powinni bać się nas, a nie my ich. Musi wrócić zaangażowanie, bo ostatnio u nas to średnio wygląda, mecze nie zawsze wygrywa się umiejętnościami, ale też sercem do walki. Wierzę w Martino, że coś pozmienia, że wrócimy na właściwy tor, bo na to już najwyższa pora.

0

I w pizdu. Nie zasłużyliśmy na wygraną, pora się obudzić Panowie, zanim będzie po co.

0

Serce pęka jak ogląda się dziś naszą nieporadnośc.

0

Potrzebna jest nam typowa 9-tka, inaczej będzie straszna bieda.

0

Kiedyś wyglądaliśmy jak takie ślniące czerwone Ferrari, dzisiaj wyglądamy co najwyżej jak takie zarzdzewiałe Tico.

0

Cesc? Serio?

0

Co się z nami dzieje. Tak chcemy grać z City?!. Boje się tego meczu.

0

Cesc gra świetnie w tym meczu..

0

Zero ruchu w linii ataku. Na stojąco się tego meczu nie wygra.Pora się obudzić.

0

Spuścizna?

0

Co jak co, ale jak wygra Puskasa ktoś inny niż Ibra, to będzie porażka. :)

0

Dla mnie to jest śmieszne. Jeśli nie uznają takich bramek, to dokąd zmierza ten futbol..

0

Chyba 57.

0

Wytłumaczy mi ktoś czemu nie uznano bramki dla Newcastle?

0

Świetny trener, świetnie poukładał ten zespół. Widać, że wierzy w swoich piłkarzy i to im się udziela.

0

50 punktów na półmetek rozgrywek, dobry wynik. Każdy z nas brałby w ciemno taką samą rundę rewanżową. Ciężki teren z Calderon już za nami, ostatnia kolejka sezonu może być decydująca, a wtedy to my będziemy gospodarzami.

0

0:0 dobry wynik, nie wiem czemu niektórzy marudzą. Atletico jest świetnie ułożonym zespołem, u siebie jeszcze nie przegrali więc wynik chyba powinien cieszyć. Nie zawsze da się wygrywać, czy komuś się to podoba czy nie.

0

No to Wesołych Świąt, roku lepszego niż poprzedni i trwania w miłości do Barcelony. Pamiętajcie kibicem się jest nie bywa. Wesołych Cules :)

0

Teraz spalony był metrowy i uznał.

0

Ale akcja Deulofeu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?