Jutro jedziemy udowodnić wszystkim, że pieniądze to nie wszystko. Podbić Etihad i wrócić z tarczą a nie na tarczy. City to debiutant na tym szczeblu rozgrywek, a w tym wypadku raczej uczeń nie prześcignie mistrza
Szczęście nie zawsze sprzyja lepszym, taka jest piłka i dlatego tak wiele osób ją kocha. Musimy patrzeć przed siebie, musimy coś poprawić bo mecze z City to dla nas będzie mega sprawdzian. Jeśli damy radę City to kogo mamy się bać, Pellergrini świetnie ich poukładał, są w gazie. Pamiętajmy jednak, że City w europejskich pucharach jeszcze zbyt wiele nie osiągnęło, to oni powinni bać się nas, a nie my ich. Musi wrócić zaangażowanie, bo ostatnio u nas to średnio wygląda, mecze nie zawsze wygrywa się umiejętnościami, ale też sercem do walki. Wierzę w Martino, że coś pozmienia, że wrócimy na właściwy tor, bo na to już najwyższa pora.
50 punktów na półmetek rozgrywek, dobry wynik. Każdy z nas brałby w ciemno taką samą rundę rewanżową. Ciężki teren z Calderon już za nami, ostatnia kolejka sezonu może być decydująca, a wtedy to my będziemy gospodarzami.
0:0 dobry wynik, nie wiem czemu niektórzy marudzą. Atletico jest świetnie ułożonym zespołem, u siebie jeszcze nie przegrali więc wynik chyba powinien cieszyć. Nie zawsze da się wygrywać, czy komuś się to podoba czy nie.
0
Co bramkę strzelił Quaresma to nie mam pytań..
0
Być kimś pozostając człowiekiem, brawo Pique :)
0
Tak samo marnie prowokuje, jak marnym był dla mnie piłkarzem.
0
Jutro jedziemy udowodnić wszystkim, że pieniądze to nie wszystko. Podbić Etihad i wrócić z tarczą a nie na tarczy. City to debiutant na tym szczeblu rozgrywek, a w tym wypadku raczej uczeń nie prześcignie mistrza
Damy Rade !
0
3:0 dla City ;]
0
Sedziowie w Anglii sa tragiczni.
0
Athletic prowadzi :)
0
Kapitalny mecz na San Mames ;)
0
Chciałbym zobaczyć w jakiej dyspozycji jest Afellay, liczę na 30 minut gry Ibiego :)
0
Xavi jak za starych dobry czasów, świetny mecz. Powrót Ibiego cieszy, może jeszcze coś powalczy w Barcelonie.
PS. Jak ktoś ma fejsa i chciałby pomóc wygrać zakład, to proszę napisać na PW. Z góy dzieki :)
0
Szczęście nie zawsze sprzyja lepszym, taka jest piłka i dlatego tak wiele osób ją kocha. Musimy patrzeć przed siebie, musimy coś poprawić bo mecze z City to dla nas będzie mega sprawdzian. Jeśli damy radę City to kogo mamy się bać, Pellergrini świetnie ich poukładał, są w gazie. Pamiętajmy jednak, że City w europejskich pucharach jeszcze zbyt wiele nie osiągnęło, to oni powinni bać się nas, a nie my ich. Musi wrócić zaangażowanie, bo ostatnio u nas to średnio wygląda, mecze nie zawsze wygrywa się umiejętnościami, ale też sercem do walki. Wierzę w Martino, że coś pozmienia, że wrócimy na właściwy tor, bo na to już najwyższa pora.
0
I w pizdu. Nie zasłużyliśmy na wygraną, pora się obudzić Panowie, zanim będzie po co.
0
Serce pęka jak ogląda się dziś naszą nieporadnośc.
0
Potrzebna jest nam typowa 9-tka, inaczej będzie straszna bieda.
0
Kiedyś wyglądaliśmy jak takie ślniące czerwone Ferrari, dzisiaj wyglądamy co najwyżej jak takie zarzdzewiałe Tico.
0
Cesc? Serio?
0
Co się z nami dzieje. Tak chcemy grać z City?!. Boje się tego meczu.
0
Cesc gra świetnie w tym meczu..
0
Zero ruchu w linii ataku. Na stojąco się tego meczu nie wygra.Pora się obudzić.
0
Spuścizna?
0
Co jak co, ale jak wygra Puskasa ktoś inny niż Ibra, to będzie porażka. :)
0
Dla mnie to jest śmieszne. Jeśli nie uznają takich bramek, to dokąd zmierza ten futbol..
0
Chyba 57.
0
Wytłumaczy mi ktoś czemu nie uznano bramki dla Newcastle?
0
Świetny trener, świetnie poukładał ten zespół. Widać, że wierzy w swoich piłkarzy i to im się udziela.
0
50 punktów na półmetek rozgrywek, dobry wynik. Każdy z nas brałby w ciemno taką samą rundę rewanżową. Ciężki teren z Calderon już za nami, ostatnia kolejka sezonu może być decydująca, a wtedy to my będziemy gospodarzami.
0
0:0 dobry wynik, nie wiem czemu niektórzy marudzą. Atletico jest świetnie ułożonym zespołem, u siebie jeszcze nie przegrali więc wynik chyba powinien cieszyć. Nie zawsze da się wygrywać, czy komuś się to podoba czy nie.
0
No to Wesołych Świąt, roku lepszego niż poprzedni i trwania w miłości do Barcelony. Pamiętajcie kibicem się jest nie bywa. Wesołych Cules :)
0
Teraz spalony był metrowy i uznał.
0
Ale akcja Deulofeu :)