Ja też Villi życzę, żeby odnosił sukcesy w Atletico, ale ciężko będzie. Tak jak ktoś powiedział, Villa był kiedyś znakomity, skuteczny i ważną częścią każdego zespołu w którym grał, ale powoli jego czas przemija. Po kontuzji to już całkiem inny piłkarz, mimo, że bardzo go lubię, to niestety najlepsze lata ma chyba za sobą, a chciałbym się mylić.
Logika niektórych osób mnie powala, najpierw gdy ma do nas przejść to każdy jest zachwycony, a gdy mówi, że zostaje to nagle jest słaby i tak dalej.
Agger to świetny obrońca, a że jest wierny swojemu klubowi to jego mega plus.
Dokładnie. Grając w Atletico, Sevilli, Maladze czy Valenci, są małe szansę na trofea przy Barcelonie i Realowi. Dlatego czołowi gracze tych klubów odchodzą jak Soldado, Negredo czy Navas. W taki sposób nie ma szans na zmniejszenie przepaści między dominującą dwójką.
Ja się mimo wszystko zgadzam z Simeone, choć wiem, że polecą za to minusy, ale taka jest prawda. Póki nie zmieni się prawo do podziału praw telewizyjnych, to przepaść będzie się powiększać, czy się to komuś podoba czy nie.
Levante nic nie pokazało, bo my na to nie pozwoliliśmy. Martino wprowadza wysoki pressing taki jak kiedyś i widzimy efekty. Daleko mi do "hurraoptymizmu" bo dopiero to pierwszy mecz o stawkę, lecz widząc w jaki sposób zawodnicy walczą o każda piłkę, jak starają się grać szybko i kombinacyjnie, to możemy mieć powody do zadowolenia. Naszą obronę zweryfikuje Atletico, aczkolwiek jestem dobrej myśli, bo po tym meczu, choć ze słabym przeciwnikiem, mam do tego uzasadnione powody.
0
Co jak co, ale ten Szukała się w kadrze może przydać.
0
Dzięki Wam ludzie.
0
Na którym multi?
0
Przewidziałem :)
0
Jak Legia nie dostanie bramki do szatni, powinni się cieszyć..
0
Jaki masz w tym cel?
0
Ogarnij się i wyłącz fife.
0
Najlepszy młody rozgrywający, wiem, że się powtarzam, ale on musi do nas trafić. Jego zagrania są magiczne, tacy piłkarze nas są mile widziani.
0
Isco też mówiąc łagodnie nie był fanem Realu ;)
0
Miki naprawdę Ty tak na serio?
0
Fajne zachowanie Pique. Szacunek.
0
Podobno transfer Bale'a za 110 mln euro.. jeśli tak to niezła przesada, piłka to już teraz niezły biznes.
0
Kapitalnie to wygląda. Stronka jest już prawie perfekcyjna :)
0
Pierwszy raz się z Tobą zgadzam.
0
Ja też Villi życzę, żeby odnosił sukcesy w Atletico, ale ciężko będzie. Tak jak ktoś powiedział, Villa był kiedyś znakomity, skuteczny i ważną częścią każdego zespołu w którym grał, ale powoli jego czas przemija. Po kontuzji to już całkiem inny piłkarz, mimo, że bardzo go lubię, to niestety najlepsze lata ma chyba za sobą, a chciałbym się mylić.
0
Logika niektórych osób mnie powala, najpierw gdy ma do nas przejść to każdy jest zachwycony, a gdy mówi, że zostaje to nagle jest słaby i tak dalej.
Agger to świetny obrońca, a że jest wierny swojemu klubowi to jego mega plus.
0
Dżeko piękna asysta.
0
Świat jest teraz bardzo prosty. Robiąc z siebie debila łatwiej stać się sławny, niż normalnie na nią zapracować.
0
Śmieszny bo mówi prawdę? Dla mnie szczery, a do tego świetny trener.
0
http://i.imgur.com/0ss1kFs.jpg
Nie wiem czy ktoś wrzucał, ale taktycznie wygląda dobrze.
0
Dlatego oglądam przeważnie tylko mecze Realu i Barcelony, a w lidze Angielskiej prawie wszystkie, które lecą w TV.
0
Dokładnie. Grając w Atletico, Sevilli, Maladze czy Valenci, są małe szansę na trofea przy Barcelonie i Realowi. Dlatego czołowi gracze tych klubów odchodzą jak Soldado, Negredo czy Navas. W taki sposób nie ma szans na zmniejszenie przepaści między dominującą dwójką.
0
Ja się mimo wszystko zgadzam z Simeone, choć wiem, że polecą za to minusy, ale taka jest prawda. Póki nie zmieni się prawo do podziału praw telewizyjnych, to przepaść będzie się powiększać, czy się to komuś podoba czy nie.
0
Nie oglądałem, bo jak napisałem wcześniej nie bardzo mnie interesują. Wejdę sprawdzę ten twój "fanpage".
0
Twoje oceny zawodników, mogą się różnić z tymi wystawionymi przez ekspertów, więc nie bardzo mnie interesują, serio.
0
Jak z Levante grał podstawowy to o puchar chyba też, logiczne.
0
Akurat to Pique zagrał dobry mecz, więc nie wiem co bredzisz.
0
Akurat szukałem na YT. Dzięki :*
0
Najciekawsze jest to, że Barca jest liderem 39 kolejkę pod rząd. Robi wrażenie.
0
Levante nic nie pokazało, bo my na to nie pozwoliliśmy. Martino wprowadza wysoki pressing taki jak kiedyś i widzimy efekty. Daleko mi do "hurraoptymizmu" bo dopiero to pierwszy mecz o stawkę, lecz widząc w jaki sposób zawodnicy walczą o każda piłkę, jak starają się grać szybko i kombinacyjnie, to możemy mieć powody do zadowolenia. Naszą obronę zweryfikuje Atletico, aczkolwiek jestem dobrej myśli, bo po tym meczu, choć ze słabym przeciwnikiem, mam do tego uzasadnione powody.