16 mln i Alves. Dla mnie super, nie gadajcie, że za dużo, teraz w piłce kasa się liczy i tyle. Zrobimy dobry interes, on jest bardzo młody i wielka kariera dopiero przed nim.
Jestem za podwyżką dla Messiego !! Przecież tak haruje na boisku..
Neymar symuluje czasami, ale zostawił dzisiaj więcej zdrowia niż Messi przez ostatnie mecze, tyle w temacie.
Szkoda mi Turana i Costy, to dla nich dramat a za tydzień mają finał LM. Życzę im żeby byli w pełni sił, bo pracowali cały sezon na ten finał i zasługują, żeby w nim zagrać.
Tylko gdzie byłą reszta obrony, gdzie byli boczni obrońcy, gdzie był Alves? Nie rozumiem jak można doprowadzać do pojedynku 1 vs 1 z takim szybkim piłkarzem jak Bale.
Najbardziej smuci to, że jeśli zakaz transferowy będzie podtrzymany, to nie będzie rewolucji w naszym składzie, a będzie katastrofa. Pinto odchodzi, Valdes odchodzi, Alves to tragedia, nie wiem kim i jak chcemy wygrywać w następnym sezonie. Bartra kontuzjowany biega za Balem, choć wcześniej prosi o zmianę. Nie rozumiem tu czegoś, nie rozumiem jak można przegrać sezon w 10 dni, nie rozumiem.
Czasami mam wrażenie, że więcej mamy do powiedzenia poza boiskiem, niż na nim. Jeśli nie będzie rewolucji w składzie, to następny sezon będzie tragiczny, niestety.
Co znaczy dobry trener w dzisiejszym futbolu, można zobaczyć na przykładzie Kloppa i Brendana Rodgersa. Niesamowite jest to, że Liverpool w ciągu roku z przeciętniaka staję się głównym kandydatem do mistrzostwa. U nas nie widać zaangażowania i to leży w obowiązkach trenera żeby zmotywować zespół. Problem leży w psychice, bo na pewno nie w umiejętnościach. Kiedyś każdy z zachwytem oglądał Barcę, ostatnio co raz częściej gdy oglądam naszą grę, pęka mi serce.
Czuje się oszukany, robili mi nadzieję cały sezon a w tydzień przepadnie wszystko? Ktoś powiedział "czuje się jakbym dostał kasę z komunii, a rodzice i tak mi wszystko wzięli", ten stan ma teraz wielu kibiców Barcelony. Niestety.
Brakuje nam iskry, zaangażowania, może faktycznie niektórzy traktują treningi nie do końca poważnie. Musimy odzyskać tą iskrę w grze, ale potrzebujemy świeżej krwi, bez transferów może być bardzo ciężko.
Bo nie mogę patrzeć na naszą grę w obronie, Mascherano jest tak pogubiony w obronie, że chyba nawet nie wie w jakim klubie gra. Brakuje mu centymetrów i to nie poziom Barcelony, trzeba kupić 2 wysokich stoperów, bo nasza gra w powietrzu też leży.
Klopp to trener z niesamowitym charakterem, przy nim nawet Messi musiałby harować. Reus to kapitalny zawodnik, jeśli cofną zakaz to byłby świetną opcją. Potrzebujemy małej rewolucji, przebudowy składu i będę optymistycznie patrzył na następny sezon.
Dobra by nie robić SPAMU w tak ważnym dniu, zostawmy tą dyskusję na koniec sezonu. Ważne żebyśmy dzisiaj wieczorem mieli świetne nastroje i świętowali awans do półfinału. To jest dzisiaj najważniejsze i na tym się skupmy. :)
Zgadzam się. To jego pierwszy sezon w czołowej lidze, w której gra "regularnie", świetnie rozwija się pod okiem Martineza. Rzeczywiście czasami wydaję się być jeszcze zbyt indywidualny, ale z czasem to przejdzie a wtedy możemy mieć z niego mnóstwo pożytku.
Akurat Deulofeu na wypożyczeniu w Evertonie też spisuję się znakomicie, nawet na tle dużo mocniejszy zespołów. Obydwoje mają potencjał by u nas grać regularnie.
Jeśli sankcję zostaną podtrzymane to musi do nas wrócić już w następnym sezonie wraz z Gerardem. Bardzo lubię Sergi Roberto ale to w Rafinhi widzę większy potencjał, większą odwagę w grze.
Zawsze przed meczem stresuję się bardziej niż piłkarze. Liczę, że zagramy tak jak ostatnio tylko z większą skutecznością, jeśli strzelimy bramkę w pierwszej połowie będę spokojny. Wczorajszy dzień dostarczył nam niesamowitych emocji, Borrusia prawie dokonała niemożliwego, więc czemu my mamy nie awansować. Zagrajmy na miarę swoich możliwości a to my będziemy w półfinale.
"Znasz to uczucie gdy za chęci i dobre intencje, dostajesz kopa w dupe". Tak jest w tym przypadku, mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i będziemy mogli skorzystać z okienka.
0
16 mln i Alves. Dla mnie super, nie gadajcie, że za dużo, teraz w piłce kasa się liczy i tyle. Zrobimy dobry interes, on jest bardzo młody i wielka kariera dopiero przed nim.
3
Jestem za podwyżką dla Messiego !! Przecież tak haruje na boisku..
Neymar symuluje czasami, ale zostawił dzisiaj więcej zdrowia niż Messi przez ostatnie mecze, tyle w temacie.
0
Szkoda mi Turana i Costy, to dla nich dramat a za tydzień mają finał LM. Życzę im żeby byli w pełni sił, bo pracowali cały sezon na ten finał i zasługują, żeby w nim zagrać.
2
Jak my tak frajersko stracimy punkty, to będzie porażka sezonu. Panowie ogarnijcie się i władujcie tą 1 bramkę obojętnie jak..
0
Rewolucje czas zacząć :)
0
INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI!!!
Jak informuje Sport: FIFA ogłosiła, że czasowo zawiesza karę dla FC Barcelony. Klub będzie mógł robić transfery tego lata!
0
Alves był najgorszy na boisku. Szkoda, że nie ma w rubryce dział "wrzutki" bo tu był najlepszy, tylko szkoda, że żadna nie była celna.
0
Nie każdy kibic Barcelony czy Realu to sezonowiec. Dziwne tylko, że gdy Atletico zaczęło wygrywać kibice tego klubu, wychodzą jak spod ziemi.
1
Nie zastanawiać się i sprzedać. Tyle.
1
Tylko gdzie byłą reszta obrony, gdzie byli boczni obrońcy, gdzie był Alves? Nie rozumiem jak można doprowadzać do pojedynku 1 vs 1 z takim szybkim piłkarzem jak Bale.
0
Najbardziej smuci to, że jeśli zakaz transferowy będzie podtrzymany, to nie będzie rewolucji w naszym składzie, a będzie katastrofa. Pinto odchodzi, Valdes odchodzi, Alves to tragedia, nie wiem kim i jak chcemy wygrywać w następnym sezonie. Bartra kontuzjowany biega za Balem, choć wcześniej prosi o zmianę. Nie rozumiem tu czegoś, nie rozumiem jak można przegrać sezon w 10 dni, nie rozumiem.
0
Czasami mam wrażenie, że więcej mamy do powiedzenia poza boiskiem, niż na nim. Jeśli nie będzie rewolucji w składzie, to następny sezon będzie tragiczny, niestety.
0
Alves ma tylko ten drążek do biegu i przycisk dośrodkowania, nic po za tym.
0
Alvesa bym wystawił na tablice, za darmo a nawet bym dopłacił za odbiór.
0
Zaginął Messi.. Ostatnio był widziany na rozgrzewce z Atletico.
0
Co znaczy dobry trener w dzisiejszym futbolu, można zobaczyć na przykładzie Kloppa i Brendana Rodgersa. Niesamowite jest to, że Liverpool w ciągu roku z przeciętniaka staję się głównym kandydatem do mistrzostwa. U nas nie widać zaangażowania i to leży w obowiązkach trenera żeby zmotywować zespół. Problem leży w psychice, bo na pewno nie w umiejętnościach. Kiedyś każdy z zachwytem oglądał Barcę, ostatnio co raz częściej gdy oglądam naszą grę, pęka mi serce.
0
Czuje się oszukany, robili mi nadzieję cały sezon a w tydzień przepadnie wszystko? Ktoś powiedział "czuje się jakbym dostał kasę z komunii, a rodzice i tak mi wszystko wzięli", ten stan ma teraz wielu kibiców Barcelony. Niestety.
0
Brakuje nam iskry, zaangażowania, może faktycznie niektórzy traktują treningi nie do końca poważnie. Musimy odzyskać tą iskrę w grze, ale potrzebujemy świeżej krwi, bez transferów może być bardzo ciężko.
0
Bo nie mogę patrzeć na naszą grę w obronie, Mascherano jest tak pogubiony w obronie, że chyba nawet nie wie w jakim klubie gra. Brakuje mu centymetrów i to nie poziom Barcelony, trzeba kupić 2 wysokich stoperów, bo nasza gra w powietrzu też leży.
0
Mascherano to zawsze będzie DP, on na pozycji obrońcy nie będzie kimś kogo potrzebujemy, ile on zrobił baboli w tym sezonie..
5
Niech ściągną Bagnacka z Barcy B, nie wiem czemu nie dostaje szans.
0
Klopp to trener z niesamowitym charakterem, przy nim nawet Messi musiałby harować. Reus to kapitalny zawodnik, jeśli cofną zakaz to byłby świetną opcją. Potrzebujemy małej rewolucji, przebudowy składu i będę optymistycznie patrzył na następny sezon.
0
Dobra by nie robić SPAMU w tak ważnym dniu, zostawmy tą dyskusję na koniec sezonu. Ważne żebyśmy dzisiaj wieczorem mieli świetne nastroje i świętowali awans do półfinału. To jest dzisiaj najważniejsze i na tym się skupmy. :)
1
Trochę przesadziłeś z tym "drewniany". Drewniany to może być Bendtner czy Crouch, ale nie koleś z takim dryblingiem jak Deulofeu ;)
0
Zgadzam się. To jego pierwszy sezon w czołowej lidze, w której gra "regularnie", świetnie rozwija się pod okiem Martineza. Rzeczywiście czasami wydaję się być jeszcze zbyt indywidualny, ale z czasem to przejdzie a wtedy możemy mieć z niego mnóstwo pożytku.
4
Akurat Deulofeu na wypożyczeniu w Evertonie też spisuję się znakomicie, nawet na tle dużo mocniejszy zespołów. Obydwoje mają potencjał by u nas grać regularnie.
1
Jeśli sankcję zostaną podtrzymane to musi do nas wrócić już w następnym sezonie wraz z Gerardem. Bardzo lubię Sergi Roberto ale to w Rafinhi widzę większy potencjał, większą odwagę w grze.
0
Zawsze przed meczem stresuję się bardziej niż piłkarze. Liczę, że zagramy tak jak ostatnio tylko z większą skutecznością, jeśli strzelimy bramkę w pierwszej połowie będę spokojny. Wczorajszy dzień dostarczył nam niesamowitych emocji, Borrusia prawie dokonała niemożliwego, więc czemu my mamy nie awansować. Zagrajmy na miarę swoich możliwości a to my będziemy w półfinale.
0
"Znasz to uczucie gdy za chęci i dobre intencje, dostajesz kopa w dupe". Tak jest w tym przypadku, mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i będziemy mogli skorzystać z okienka.
0
Forma przyszła w odpowiednim momencie. Don Andreas dzisiaj magiczny, magiczny Messi, magiczny dzień :)