Lewandowski jest obecnie jednym z najlepszych napastników, ale Messi i tak będzie grał na środku. Po za tym Lewandowski pewnie byłby w roli Jokera a z tym to raczej by się nie pogodził. Generalnie to powinniśmy skupić się na obrońcy i jeśli już kogoś wyciągnąć z Borussi to Hummelsa i Gundogana.
Cieszę się, że nie każdy kibic to Hala Dziecko, szanuję kibiców którzy nawet porażkę potrafią przyjąć z honorem. Ogólnie derby bez Mourinho wróciły do normalności.
Cesc na pozycji "9" czyli znowu będziemy klepać do usranej śmierci, Alexis jest w nieprawdopodobnym gazie to nie zrozumie takiego składu. Iniesta też w najwyższej formie nie jest, więc za niego powinien grać Cesc. Mam nadzieję, że się pomylę i ten skład naprawdę powalczy, wierzę w Martino i oby wiedział co robi.
Ten chłopak jest niesamowicie ułożony, jak na swój wiek. Tylko, żeby nie brał przykładu z imprezowego stylu życia Robinho, to będzie naprawdę Wielkim piłkarzem.
Jaka piłka jest niesamowita. Kto przypuszczał, że Bartra będzie najlepszym naszym stoperem, a Neymar wraz z Alexisem będą postrachem każdej obrony na świecie. Na razie praca wykonana przez Martino bardzo mi się podoba, zmierzamy w dobrym kierunku, więc oby tak dalej.
Problem leżał w jego psychice, a nie w umiejętnościach. Teraz gra coraz lepiej i fajnie, że został u nas. Neymar to inny gracz, bardziej wierzy w swoje umięjętności więc łatwo się dopasował.
Po wejściu Neymara gra się ożywiła, więc zmiana na plus. Dużo podawał, jasne czasem tracił, ale to jego początek, więc będzie lepiej. Natomiast Messi też tracił a nikt o tym nie wspomina, trochę obiektywizmu czasem trzeba.
Nie zasługujemy w tym meczu na NIC, Pedro mega przewidywalny, Alves jak za starych ZŁYCH czasów, Iniesta za WOLNO. Po prostu tak grając, nie możemy liczyć na korzystny wynik.
0
To jakiś kuzyn Marco Reusa?
0
Lewandowski jest obecnie jednym z najlepszych napastników, ale Messi i tak będzie grał na środku. Po za tym Lewandowski pewnie byłby w roli Jokera a z tym to raczej by się nie pogodził. Generalnie to powinniśmy skupić się na obrońcy i jeśli już kogoś wyciągnąć z Borussi to Hummelsa i Gundogana.
0
Cieszę się, że nie każdy kibic to Hala Dziecko, szanuję kibiców którzy nawet porażkę potrafią przyjąć z honorem. Ogólnie derby bez Mourinho wróciły do normalności.
0
Cesc na pozycji "9" czyli znowu będziemy klepać do usranej śmierci, Alexis jest w nieprawdopodobnym gazie to nie zrozumie takiego składu. Iniesta też w najwyższej formie nie jest, więc za niego powinien grać Cesc. Mam nadzieję, że się pomylę i ten skład naprawdę powalczy, wierzę w Martino i oby wiedział co robi.
0
Iniesta jak zagrał :O
0
Sanchez, Neymar, Messi na plus, mimo sporo strat tego ostatniego. Iniesta nie zachwyca, Xavi też. Obrona tragiczna i boję się o Gran Derbi.
0
Ten chłopak jest niesamowicie ułożony, jak na swój wiek. Tylko, żeby nie brał przykładu z imprezowego stylu życia Robinho, to będzie naprawdę Wielkim piłkarzem.
0
Jaka piłka jest niesamowita. Kto przypuszczał, że Bartra będzie najlepszym naszym stoperem, a Neymar wraz z Alexisem będą postrachem każdej obrony na świecie. Na razie praca wykonana przez Martino bardzo mi się podoba, zmierzamy w dobrym kierunku, więc oby tak dalej.
0
Problem leżał w jego psychice, a nie w umiejętnościach. Teraz gra coraz lepiej i fajnie, że został u nas. Neymar to inny gracz, bardziej wierzy w swoje umięjętności więc łatwo się dopasował.
0
Jest chociaż Sergi Roberto na ławce?
0
Około 15 mln euro za Sakho, fortuna Panie Rossel !
0
Sakho w Liverpoolu, żenujące kurwa za przeproszeniem.
0
Pewnie tak samo był madridistą jak Isco.
0
Adriano do podstawowego składu w tym sezonie.
0
Po wejściu Neymara gra się ożywiła, więc zmiana na plus. Dużo podawał, jasne czasem tracił, ale to jego początek, więc będzie lepiej. Natomiast Messi też tracił a nikt o tym nie wspomina, trochę obiektywizmu czasem trzeba.
0
Nie zasługujemy w tym meczu na NIC, Pedro mega przewidywalny, Alves jak za starych ZŁYCH czasów, Iniesta za WOLNO. Po prostu tak grając, nie możemy liczyć na korzystny wynik.
0
Pedro co zagranie to mega zaskoczenie, do tyłu można grać jak się prowadzi..
0
To serio jest Messi? ;
0
Martino zrobił mine w stylu "Co ja tu kur** robie?!"
0
Alba gra tragicznie.
0
To nie Pedro i Sanchez wrócili do wielkiej formy, to Levante było tragiczne. Smutne lecz prawdziwe.
0
20 minuta jest ogarnijcie się.
0
Tak, my go sprzedaliśmy.
0
Wyczuwam 2 gola dla Rumunów..
0
Szkoda, że nie ma Cesca..
0
Jak nic nie grać i mieć dobry wynik, Legia wytłumaczy ;)
0
Ja mogę wynik podesłać.
0
Żebyś miał zagadkę. To obiecujący chłopak niech ogrywa się w Barcy B.
0
Atakuje czasem, a widziałem z nim parę meczy więc wiem.
0
Benteke?