0

To jakiś kuzyn Marco Reusa?

0

Lewandowski jest obecnie jednym z najlepszych napastników, ale Messi i tak będzie grał na środku. Po za tym Lewandowski pewnie byłby w roli Jokera a z tym to raczej by się nie pogodził. Generalnie to powinniśmy skupić się na obrońcy i jeśli już kogoś wyciągnąć z Borussi to Hummelsa i Gundogana.

0

Cieszę się, że nie każdy kibic to Hala Dziecko, szanuję kibiców którzy nawet porażkę potrafią przyjąć z honorem. Ogólnie derby bez Mourinho wróciły do normalności.

0

Cesc na pozycji "9" czyli znowu będziemy klepać do usranej śmierci, Alexis jest w nieprawdopodobnym gazie to nie zrozumie takiego składu. Iniesta też w najwyższej formie nie jest, więc za niego powinien grać Cesc. Mam nadzieję, że się pomylę i ten skład naprawdę powalczy, wierzę w Martino i oby wiedział co robi.

0

Iniesta jak zagrał :O

0

Sanchez, Neymar, Messi na plus, mimo sporo strat tego ostatniego. Iniesta nie zachwyca, Xavi też. Obrona tragiczna i boję się o Gran Derbi.

0

Ten chłopak jest niesamowicie ułożony, jak na swój wiek. Tylko, żeby nie brał przykładu z imprezowego stylu życia Robinho, to będzie naprawdę Wielkim piłkarzem.

0

Jaka piłka jest niesamowita. Kto przypuszczał, że Bartra będzie najlepszym naszym stoperem, a Neymar wraz z Alexisem będą postrachem każdej obrony na świecie. Na razie praca wykonana przez Martino bardzo mi się podoba, zmierzamy w dobrym kierunku, więc oby tak dalej.

0

Problem leżał w jego psychice, a nie w umiejętnościach. Teraz gra coraz lepiej i fajnie, że został u nas. Neymar to inny gracz, bardziej wierzy w swoje umięjętności więc łatwo się dopasował.

0

Jest chociaż Sergi Roberto na ławce?

0

Około 15 mln euro za Sakho, fortuna Panie Rossel !

0

Sakho w Liverpoolu, żenujące kurwa za przeproszeniem.

0

Pewnie tak samo był madridistą jak Isco.

0

Adriano do podstawowego składu w tym sezonie.

0

Po wejściu Neymara gra się ożywiła, więc zmiana na plus. Dużo podawał, jasne czasem tracił, ale to jego początek, więc będzie lepiej. Natomiast Messi też tracił a nikt o tym nie wspomina, trochę obiektywizmu czasem trzeba.

0

Nie zasługujemy w tym meczu na NIC, Pedro mega przewidywalny, Alves jak za starych ZŁYCH czasów, Iniesta za WOLNO. Po prostu tak grając, nie możemy liczyć na korzystny wynik.

0

Pedro co zagranie to mega zaskoczenie, do tyłu można grać jak się prowadzi..

0

To serio jest Messi? ;

0

Martino zrobił mine w stylu "Co ja tu kur** robie?!"

0

Alba gra tragicznie.

0

To nie Pedro i Sanchez wrócili do wielkiej formy, to Levante było tragiczne. Smutne lecz prawdziwe.

0

20 minuta jest ogarnijcie się.

0

Tak, my go sprzedaliśmy.

0

Wyczuwam 2 gola dla Rumunów..

0

Szkoda, że nie ma Cesca..

0

Jak nic nie grać i mieć dobry wynik, Legia wytłumaczy ;)

0

Ja mogę wynik podesłać.

0

Żebyś miał zagadkę. To obiecujący chłopak niech ogrywa się w Barcy B.

0

Atakuje czasem, a widziałem z nim parę meczy więc wiem.

0

Benteke?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?