Hmm, robi się ciekawie : Rossi (30 mln, za drogo Zdecydowane NIE.) Sanchez ( 25mln max, więcej nie jest wart po 1 dobrym sezonie, na pewno dużo lepsza opcja niż Rossi) Fabregas ( Na 90% zostanie w Arsenalu, Świetna wiadomość :) )..
Wierze w taki scenariusz, że nie kupimy NIKOGO z wyżej wymienionych i zakupimy Aguero (jeszcze transfer realny 37-40 mln możemy negocjować) lub Pato (30 mln, on wart tych pieniędzy)
Ja tylko nie kumam tego po co na ławe piłkarz za 30 mln.. Jeśli poważnie ktoś ma zagrażać naszej jedenastce to napewno nie Rossi, Alexis ? Wątpie choć piłkarz świetny. Fabregas ? Za 2-3 lata jak Xavi odejdzie to tak.
Jeśli ktoś ma zagrażać naszej jedenastce to widzę tu któregoś z nich: Neymar,Aguero.
Boże, za niedługo będziemy zainteresowani Mierzejewskim bo zagrał dobrze z Francją.. Żałosne są te "Marca" "El Mundo Deportivo" i inne szmatławce. Nie uwierze w żaden transfer póki nie będzie oficjalnie potwierdzony.
Moje przeczucia niestety zaczynają się sprawdzać.. Rossi blisko (nie ukrywam, że mnie nie przekonuje) Alexis,Fabregas, Kun= Zero konkretów. A i tak trafi do nas Rossi i jakiś obrońca.
Sanchez jest słaby ? Trzeba być totalnie ślepym, żeby tak uważać. 100 razy lepszy od Rossiego, on da dużo klubowi, szybki ,dynamiczny ,świetny technicznie.
Znowu ogarnia mnie wrażenie, że transfery będą fatalne. Najbliżej nas jest Rossi (30 mln) czuję, że to byłby niewypał, obym się mylił.
Sanchez(30mln) dużo lepsza opcja niż Rossi, moim zdaniem bardzo dobry transfer. Mieliśmy dużo opcji jak Kun czy Neymar (obaj świetni) a skończy się pewnie na Rossim i obrońcą za 5 mln, który będzie wypożyczany 20 razy.. Caceres następny duży błąd, świetny na mundialu, świetny w Sevilli a sprzedany za 3mln. Mam tylko nadzieję, że moje przeczucie się nie sprawdzi.
Przed chwilą wyczytalem, że rozmowy w sprawie Alexisa już są. Już zaniedługo będzie potwierdzony transfer. Kontrakt na 5 lat + jakiś młodzian chyba Jeffren.
Jeśli Maxwell zdecyduje się na przenosiny to będzie kolejnym piłkarzem, który po bronieniu barw Interu Mediolan zdecydował się na grę u lokalnego rywala. Wartość zawodnika szacowana jest na około 10 mln euro.
0
Sanchez już bardzoooo blisko Barcelony. Może być mega transfer w poniedziałek ;)
0
Polityka transferowa leży..
0
Hmm, robi się ciekawie : Rossi (30 mln, za drogo Zdecydowane NIE.) Sanchez ( 25mln max, więcej nie jest wart po 1 dobrym sezonie, na pewno dużo lepsza opcja niż Rossi) Fabregas ( Na 90% zostanie w Arsenalu, Świetna wiadomość :) )..
Wierze w taki scenariusz, że nie kupimy NIKOGO z wyżej wymienionych i zakupimy Aguero (jeszcze transfer realny 37-40 mln możemy negocjować) lub Pato (30 mln, on wart tych pieniędzy)
0
Thiago Świetnie gra nastomiast Jeffren.. szkoda słów. Bardzo dobrze również Montoya.
0
1:0 Dla Hiszpani.
0
Ja tylko nie kumam tego po co na ławe piłkarz za 30 mln.. Jeśli poważnie ktoś ma zagrażać naszej jedenastce to napewno nie Rossi, Alexis ? Wątpie choć piłkarz świetny. Fabregas ? Za 2-3 lata jak Xavi odejdzie to tak.
Jeśli ktoś ma zagrażać naszej jedenastce to widzę tu któregoś z nich: Neymar,Aguero.
0
Boże, za niedługo będziemy zainteresowani Mierzejewskim bo zagrał dobrze z Francją.. Żałosne są te "Marca" "El Mundo Deportivo" i inne szmatławce. Nie uwierze w żaden transfer póki nie będzie oficjalnie potwierdzony.
P.S Módlmy się o to aby trafił do nas Kun.
0
blaugrana
Ja już w nic nie wierzę. Transferowy młyn poszedł w najlepsze.
0
Moje przeczucia niestety zaczynają się sprawdzać.. Rossi blisko (nie ukrywam, że mnie nie przekonuje) Alexis,Fabregas, Kun= Zero konkretów. A i tak trafi do nas Rossi i jakiś obrońca.
0
http://www.people.co. uk/
Tu wyczytałem.
0
Podobno United najbliżsi kupna Alexisa.. ;/ Boi się, że w Barcelonie będzie tylko rezerwowym.
0
Tak sie składa, że Sanchez miał 12 bramek i 11 asyst.
0
kamil
Jak mógł grać w Lidze Mistrzów jak Udinese chyba nie było w LM ??..
0
Sanchez jest słaby ? Trzeba być totalnie ślepym, żeby tak uważać. 100 razy lepszy od Rossiego, on da dużo klubowi, szybki ,dynamiczny ,świetny technicznie.
0
Szymon czytalem to samo. Chyba prawda.
0
Znowu ogarnia mnie wrażenie, że transfery będą fatalne. Najbliżej nas jest Rossi (30 mln) czuję, że to byłby niewypał, obym się mylił.
Sanchez(30mln) dużo lepsza opcja niż Rossi, moim zdaniem bardzo dobry transfer. Mieliśmy dużo opcji jak Kun czy Neymar (obaj świetni) a skończy się pewnie na Rossim i obrońcą za 5 mln, który będzie wypożyczany 20 razy.. Caceres następny duży błąd, świetny na mundialu, świetny w Sevilli a sprzedany za 3mln. Mam tylko nadzieję, że moje przeczucie się nie sprawdzi.
0
Przed chwilą wyczytalem, że rozmowy w sprawie Alexisa już są. Już zaniedługo będzie potwierdzony transfer. Kontrakt na 5 lat + jakiś młodzian chyba Jeffren.
0
Szkoda Aguero..
Z tej trójki tylko Alexis Sanchez i może Fabregas.
Nie dla Rossiego.
0
Jak już mówiłem piłkarzy dobry ale nie na miarę Barcelony. Jak już kupować napadziora do 1 składu to tylko Kun Aguero.
0
Cieszę się, czyżby zarząd zmądrzał ?
Tylko i wyłącznie Kun. :)
0
Sorry Cesc, jest chyba za późno. Powodzenia w Arsenalu.
P.S Literówka sie wkradła :
Barça nie była w stanie spełnić żądań finansowych Arsenaly i na początku sierpnia Cesc musiał ogłosić, iż zostaje w Arsenalu.
0
Nie muszę mówić, że czekałem na takiego newsa. Rossi to nie ta liga co Kun zrozumcie to. Aguero za Pedro. Pedro na zmiane.
0
Źródło MEGA wiarygodne.. Sport. Wszystko jasne.
Według nich już kiedyś mieliśmy Fabregasa..
Porozumienie z zawodnikiem to formalność.. gorzej z Klubem. I tak niechciałbym żeby tu trafił, a szczególnie za tą kasę.
0
messi19
Ac Milan daje 10 mln za Maxwella News z dziś.
Jeśli Maxwell zdecyduje się na przenosiny to będzie kolejnym piłkarzem, który po bronieniu barw Interu Mediolan zdecydował się na grę u lokalnego rywala. Wartość zawodnika szacowana jest na około 10 mln euro.
0
adrian89
Chyba nie widziałeś w akcji Neymara w Rep. Brazylii :)
0
messi19
4 mln za Miltio ktoś dawał, Jeffen jak mówisz 6-7, Maxwel 9 mln i Bojan 15+.. Więc coś się nazbiera ;)
0
zibiku
45 mln za tego grajka naprawde warto..
I tak dużo kaski zarobimy na 4 graczach którzy opuszcza Barcelone : Bojan,Jeffen,Milito,Maxwell...
Ps. Neymar za 26 mln.. > Rossi 30 mln..
0
Coraz mniej rozumiem posunięcia zarządu Rossi 30-35 mln !! Jescze niedawno był news o Forlanie i Aguero za bodajże 55 mln..
Może przesadzam ale sami zobaczcie jak frajersko pozbyliśmy się Ibry,Caceresa..
Caceres 3mln, Ibra 24 śmiech na sali.
0
Widzę, że nie jestem sam z tym uwielbieniem dla Kuna..
Też sądze, że to byłby najlepszy transfer ostatnich lat gdyby do nas trafił..
Choć Rossi też dobry jest.. ale to nie ta liga co Kun.
0
mib3
Aguero mógłby grać za Pedro..
Rossi to niewiadoma 1 dobry sezon, mam tylko nadzieję, że zarząd wie co robi.