SkateMati1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
Leżące gdzieś w Polsce
1 obserwujący
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do kiedy jest ta promocja?
2
Jaką mieliście najlepsza karierę w FM'ie,ja po zwolnieniu z Sevilly (wczesniej wygrałem ligę i LE) w środkowej części sezonu ,byłem bezbrobotny i Granada złozyla mi ofertę na stół .Rozpoczelem w styczniu gdy zespół zajmował 16 miejsce ,po odswiezeniu składu na koniec zajęliśmy 7 miejsce,drugi sezon był imponujący wicemistrzostwo i Puchar Hiszpanii,kluczowym graczem był Kolumbijczyk Cordoba który strzelił 35goli i został królem strzelców.3 sezon to miazga mistrzostwo Hiszpanii,Lm i tylko 2miejsce w PK ,Cordoba strzelił we wszystkich rozgrywkach ,,55" i został nagrodzony ZP.Pózniej jakimś sposobem save sie zje@%&@ ...
0
Ja mam 15 z nowymi skladami i nie narzekam.
1
Przeklinał?Jak niby?
0
Mój kolega z klasy idzie po zakończeniu tego roku szkolnego do szkółki Barcy w Warszawie
1
Jaki jest wynik ??
0
Ale zawsze możesz wgrać patcha na Lm i LE
0
Chyba w 2019 Pes-owi konczy sie umowa na LM ,ciekawe czy EA to wykorzysta
0
http://m.przegladsportowy.pl/maciej-rybus-nie-zagra-w-mistrzostwach-europy-2016,artykul,677162,1,13297.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage
0
Tez ma chyba kontuzje tak słyszałem ??
0
No i Rybus nie poleci do Francji,wielka szkoda ciekawe kto zagra na LO
0
Zdaniem dzisiejszego wydania L'Equipe Romelu Lukaku może trafić tego lata do PSG.
0
Rozważę Gibbsa ,na napadzie mam Gabriela Barbose i spisuje się cudownie
0
Właśnie mam zime
0
Jakie transfery do schalke 04 polecacie ,pierwszy sezon ,fifa 16
0
Co o luju. ???!
0
Wreszcie wchodzi Carrasco
0
Przez creation master 16
0
Dlaczego jak chce stworzyć nową karierę w fifie 16 to pasek ładuje sie do 3/4 i crashuje ,wczesniej przed modowaniem (wgrywałem twarze i stroje) ładowało sie normalnie ,wie ktos o co kaman??Tylko reinstall fify pomoże?
0
Teraz gram w 16 ale 08 też mam
0
Kiedys to były gry nie to co teraz tylko Cs i Cs,który robi wode z mózgu...
0
Grałem tylko w SZPR,obie części były zacne :)
1
Jarałem sie tym jako dziecko,cudowna gra
0
Ja w Mario grałem na jakiej starej konsoli ,nie pamiętam już jej nazwy .
3
Te stroje z tamtego sezonu byly przepiękne *_*
1
Podajcie jakieś klasyki gier bo naleciała mnie chęć na stare gry.Obecnie gram w Serious Sam 2 grę dzieciństwa:)
0
W jaki sposób to zrobić jakby co wgrywalem stroje i twarze przez creation master
0
Dlaczego jak chce stworzyć nową karierę w fifie 16 to pasek ładuje sie do 3/4 i crashuje ,wczesniej przed modowaniem (wgrywałem twarze i stroje) ładowało sie normalnie ,wie ktos o co kaman??Tylko reinstall fify pomoże?
0
Dobra dzięki za rady ,idę oglądać KSW .
37
Holandia szykuje formę na Euro ;D