0

Do kiedy jest ta promocja?

2

Jaką mieliście najlepsza karierę w FM'ie,ja po zwolnieniu z Sevilly (wczesniej wygrałem ligę i LE) w środkowej części sezonu ,byłem bezbrobotny i Granada złozyla mi ofertę na stół .Rozpoczelem w styczniu gdy zespół zajmował 16 miejsce ,po odswiezeniu składu na koniec zajęliśmy 7 miejsce,drugi sezon był imponujący wicemistrzostwo i Puchar Hiszpanii,kluczowym graczem był Kolumbijczyk Cordoba który strzelił 35goli i został królem strzelców.3 sezon to miazga mistrzostwo Hiszpanii,Lm i tylko 2miejsce w PK ,Cordoba strzelił we wszystkich rozgrywkach ,,55" i został nagrodzony ZP.Pózniej jakimś sposobem save sie zje@%&@ ...

0

Ja mam 15 z nowymi skladami i nie narzekam.

1

Przeklinał?Jak niby?

0

Mój kolega z klasy idzie po zakończeniu tego roku szkolnego do szkółki Barcy w Warszawie

1

Jaki jest wynik ??

0

Ale zawsze możesz wgrać patcha na Lm i LE

0

Chyba w 2019 Pes-owi konczy sie umowa na LM ,ciekawe czy EA to wykorzysta

0

Tez ma chyba kontuzje tak słyszałem ??

0

No i Rybus nie poleci do Francji,wielka szkoda ciekawe kto zagra na LO

0

Zdaniem dzisiejszego wydania L'Equipe Romelu Lukaku może trafić tego lata do PSG.

0

Rozważę Gibbsa ,na napadzie mam Gabriela Barbose i spisuje się cudownie

0

Właśnie mam zime

0

Jakie transfery do schalke 04 polecacie ,pierwszy sezon ,fifa 16

0

Co o luju. ???!

0

Wreszcie wchodzi Carrasco

0

Przez creation master 16

0

Dlaczego jak chce stworzyć nową karierę w fifie 16 to pasek ładuje sie do 3/4 i crashuje ,wczesniej przed modowaniem (wgrywałem twarze i stroje) ładowało sie normalnie ,wie ktos o co kaman??Tylko reinstall fify pomoże?

0

Teraz gram w 16 ale 08 też mam

0

Kiedys to były gry nie to co teraz tylko Cs i Cs,który robi wode z mózgu...

0

Grałem tylko w SZPR,obie części były zacne :)

1

Jarałem sie tym jako dziecko,cudowna gra

0

Ja w Mario grałem na jakiej starej konsoli ,nie pamiętam już jej nazwy .

3

Te stroje z tamtego sezonu byly przepiękne *_*

1

Podajcie jakieś klasyki gier bo naleciała mnie chęć na stare gry.Obecnie gram w Serious Sam 2 grę dzieciństwa:)

0

W jaki sposób to zrobić jakby co wgrywalem stroje i twarze przez creation master

0

Dlaczego jak chce stworzyć nową karierę w fifie 16 to pasek ładuje sie do 3/4 i crashuje ,wczesniej przed modowaniem (wgrywałem twarze i stroje) ładowało sie normalnie ,wie ktos o co kaman??Tylko reinstall fify pomoże?

0

Dobra dzięki za rady ,idę oglądać KSW .

37

Holandia szykuje formę na Euro ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?