0

PW znaki znaki...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

34

0

Oo widzę że ty z Pułtuska,pięknie miasto wpadam tam co nieraz odwiedzić rodzinę.

0

Sidibe i Veratti ,tak to widze

0

BUG Wyszków /WKS Mystkówiec

0

Real(Adidas)-ost.trener Benitez
Bayern(Adidas)-ost.trener Guardiola

12

http://static.fangol.pl/content/a/8/f/a8f3e010abf30b9ccc7e79ff69667a85-598.jpg Ten moment kiedy znalazłeś zaje**sty tatuaż w Cheetos'ach :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

1.Buffon
2.Iniesta
3.Totti

0

Gdzie grał z Lewandowskim ?

0

Kiedy grał w Interze został wypożyczony do Espanyolu.

0

Szczęsny/Drągowski
Kędziora/Bereś-Bednarek-Bielik-Rybus?
Kapustka-Zieliński-Linetty
Kownacki-Milik/Lewy??-Niezgoda

1

Za 3lata odejdzie te pokolenie i będzie tak jak wcześniej,niestety ale trzeba być dobrej myśli.

2

Android,iOs czy WP 8.1?Bo jeśli masz WP to niestety nic nie poradzisz,bo został wyłączony.

0

Nie jest źle.Mam nadzieję że wygramy w niej wszystko.

0

Mere,Zouma,Umtiti,Stones,Romagnioli,Mourilo,Oxford,Bartra

0

Myślę że będzie,razem z Varanem będą podstawową dwójką stoperów.

0

Myślę że el ninio po sezonie odejdzie to jakiś Chin czy innych Stanów.Legenda Ateltico ale lata i forma nie ta.

3

Fabinho to teraz bardziej DM i jeszcze do tego grał w RM (1 mecz w pierwszym zespole ,kilkanaście w Castilii)

0

Ten Isaak(c?) co przeszedł do BVB ,gra coś u nich tam wogóle ?

2

Jeśli naprawdę będą chcieli kogoś zakupić do rywalizacji w ataku,to niech będzie to tańsza i niewiele gorsza(lub perspektywiczna) propozycja od wyżej wymienionych.Np.Fekir 25-30 mln €,Dolberg 20 mln €,Andre Silva 30 mln €,Modeste 30 mln €,znalazło by sie jeszcze kliku.

0

Czyżby kolejne zaszczytne 4 miejsce?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak myślicie Odidja-Ofoe dostanie powołanie na najbliższe mecze kadry Belgii?

0

Kiedy odbędzie się losowanie następnej fazy LM?

0

Jeśli nie narusza to regulaminu to sprzedam konto steam .Około 64gier (w tym cs go,fm16,wiedzmin 1,2,saints row 2,3) ,11lvl ,bez vaca itp.

0

Kupuje ktoś tu gry na G2A?Jeśli tak to, jak może niech wejdzie w refflinka https://www.g2a.com/r/user-561a668de60d7 .Będe wdzięczny.

0

Kilka razy ściągałem z tamtąd gry (3-4 razy) i nie narzekałem,ale czy filmy są tam z PL lektorem czy w wersji ENG?

0

Znacie jakieś stronki z filmami do pobrania?Najlepiej w jakości 480p/HD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?