SkateMati1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
Leżące gdzieś w Polsce
1 obserwujący
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PW znaki znaki...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
34
Niezły dowcipniś z tego Ronaldo :D https://www.facebook.com/FCBarcelonaPlaystation/videos/1284718678291554/
0
Oo widzę że ty z Pułtuska,pięknie miasto wpadam tam co nieraz odwiedzić rodzinę.
0
Sidibe i Veratti ,tak to widze
0
BUG Wyszków /WKS Mystkówiec
0
Real(Adidas)-ost.trener Benitez
Bayern(Adidas)-ost.trener Guardiola
12
http://static.fangol.pl/content/a/8/f/a8f3e010abf30b9ccc7e79ff69667a85-598.jpg Ten moment kiedy znalazłeś zaje**sty tatuaż w Cheetos'ach :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
1.Buffon
2.Iniesta
3.Totti
0
Gdzie grał z Lewandowskim ?
0
Kiedy grał w Interze został wypożyczony do Espanyolu.
0
Szczęsny/Drągowski
Kędziora/Bereś-Bednarek-Bielik-Rybus?
Kapustka-Zieliński-Linetty
Kownacki-Milik/Lewy??-Niezgoda
1
Za 3lata odejdzie te pokolenie i będzie tak jak wcześniej,niestety ale trzeba być dobrej myśli.
2
Android,iOs czy WP 8.1?Bo jeśli masz WP to niestety nic nie poradzisz,bo został wyłączony.
0
Nie jest źle.Mam nadzieję że wygramy w niej wszystko.
0
Mere,Zouma,Umtiti,Stones,Romagnioli,Mourilo,Oxford,Bartra
0
Myślę że będzie,razem z Varanem będą podstawową dwójką stoperów.
0
Myślę że el ninio po sezonie odejdzie to jakiś Chin czy innych Stanów.Legenda Ateltico ale lata i forma nie ta.
3
Fabinho to teraz bardziej DM i jeszcze do tego grał w RM (1 mecz w pierwszym zespole ,kilkanaście w Castilii)
0
Ten Isaak(c?) co przeszedł do BVB ,gra coś u nich tam wogóle ?
2
Jeśli naprawdę będą chcieli kogoś zakupić do rywalizacji w ataku,to niech będzie to tańsza i niewiele gorsza(lub perspektywiczna) propozycja od wyżej wymienionych.Np.Fekir 25-30 mln €,Dolberg 20 mln €,Andre Silva 30 mln €,Modeste 30 mln €,znalazło by sie jeszcze kliku.
0
Czyżby kolejne zaszczytne 4 miejsce?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak myślicie Odidja-Ofoe dostanie powołanie na najbliższe mecze kadry Belgii?
0
Kiedy odbędzie się losowanie następnej fazy LM?
0
Jeśli nie narusza to regulaminu to sprzedam konto steam .Około 64gier (w tym cs go,fm16,wiedzmin 1,2,saints row 2,3) ,11lvl ,bez vaca itp.
0
Kupuje ktoś tu gry na G2A?Jeśli tak to, jak może niech wejdzie w refflinka https://www.g2a.com/r/user-561a668de60d7 .Będe wdzięczny.
0
Kilka razy ściągałem z tamtąd gry (3-4 razy) i nie narzekałem,ale czy filmy są tam z PL lektorem czy w wersji ENG?
0
Znacie jakieś stronki z filmami do pobrania?Najlepiej w jakości 480p/HD