0

Byłem u dermatologa polecił jakieś szamponiki które nie przynosiły efektu.

0

Co polecacie na łupież?Żadne HeadShoudersy i inne nic nie dają...

0

Stracili licencję?

8

Ma ktoś tak że jak nastaje jesień /zima to jednocześnie staje sie ospały i bezsił ,czy jestem sam.

0

Moze w 18 będzie sie dało ją dokończyć.

0

Ale cicho tu...

0

Net 20 mb/s w 16 chodzi płynnie.

1

Jeśli demo FIFA 17 chodzi mi w granicach 50-30 fps (na low) to pełna tez będzie chodzić tak samo i czy nie będę miał lągów w FUT?

0

Wie ktos moze jak usunac czarne plamy na butach ,po orliku ,próbowałem wszelakich sposobów ale bez skutku .

0

Czy jeśli FIFA 17 Demo działa mi najniższych po 50-40 fps,to pełna będzie też chodziła bo niechce wyrzucić 150 zł w błoto.

0

Wiecie może jak instalować mody do GTA SA ,chodzi mi głownie o auta.

0

Czy mogę gdzieś kupić autobiografię Suareza w jakimś sklepie fanowskim czy coś,tylko nie w sklepie z książkami,empik odpada.

0

Ten Vado Qazalivshili (czy jakoś tak) ma kontuzje czy co bo,prawdopodobnie dziś nie będzie go nawet na ławce.

0

Nieważne (15 znaków)

0

Opłaca sie wymienić Lumie 535 na Samsunga Grand Prime ,kolega mi proponuje taki deal/?

0

Karte z Orange mam 3 lata ale jeszcze jej nie zarejestrowałem,z PLAY tak

0

Nie zawsze miałem z Orange a niedawno kupiłem z Play.

0

Coś wie o co chodzi ,na pierwszej karcie SIM z Orange nie mam wogóle zasięgu ,nawet przez minute,od tygodnia.

1

Macie jakieś sposoby na dawny powrót do formy ,przed wakacjami(oraz w lipcu) grałem na najwyższych obrotach a teraz nawet nie mogę z piłką przemieścić sie 10 m jakby odjęło mi technikę,czy to może być spowodowane tym że przez 4 ostatnie miesiące grałem tylko przeważnie na trawie a teraz gram na hali...

5

Podobno w 17 rating Messiego będzie wynosił 93 a Ronaldo 95 ,śmiechu warte :P

0

I ten Lloris *_*

0

Według informacji podanych przez niemieckie media,PSG planuje złożyc oferte w wysokości 75 mln Euro z Juliana Draxlera.
-Kicker
Że coo ??

11

OFICJALNIE:Sirigu wypożyczony na rok do Sevilli

1

Jakieś sztuczne to wolne bedą w 17

0

Zobaczycie że wyrośnie na czołowego PO ligi,róbcie screeny .

4

Zawsze ostatni nam zostawili

0

Znacie jakieś fajne gry przeglądarkowe ,czy jakieś mmorpg?

1

Co zrobił Hlousek ...

0

Fatalnie (15 znaków)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?