SkateMati1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
Leżące gdzieś w Polsce
1 obserwujący
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłem u dermatologa polecił jakieś szamponiki które nie przynosiły efektu.
0
Co polecacie na łupież?Żadne HeadShoudersy i inne nic nie dają...
0
Stracili licencję?
0
http://firsteleven.com/aktualnosci/2716,turbokozak-to-jedna-wielka-ściema ...
8
Ma ktoś tak że jak nastaje jesień /zima to jednocześnie staje sie ospały i bezsił ,czy jestem sam.
0
Moze w 18 będzie sie dało ją dokończyć.
0
Ale cicho tu...
0
Net 20 mb/s w 16 chodzi płynnie.
1
Jeśli demo FIFA 17 chodzi mi w granicach 50-30 fps (na low) to pełna tez będzie chodzić tak samo i czy nie będę miał lągów w FUT?
0
Wie ktos moze jak usunac czarne plamy na butach ,po orliku ,próbowałem wszelakich sposobów ale bez skutku .
0
Czy jeśli FIFA 17 Demo działa mi najniższych po 50-40 fps,to pełna będzie też chodziła bo niechce wyrzucić 150 zł w błoto.
0
Wiecie może jak instalować mody do GTA SA ,chodzi mi głownie o auta.
0
Czy mogę gdzieś kupić autobiografię Suareza w jakimś sklepie fanowskim czy coś,tylko nie w sklepie z książkami,empik odpada.
0
Ten Vado Qazalivshili (czy jakoś tak) ma kontuzje czy co bo,prawdopodobnie dziś nie będzie go nawet na ławce.
0
Nieważne (15 znaków)
0
Opłaca sie wymienić Lumie 535 na Samsunga Grand Prime ,kolega mi proponuje taki deal/?
0
Karte z Orange mam 3 lata ale jeszcze jej nie zarejestrowałem,z PLAY tak
0
Nie zawsze miałem z Orange a niedawno kupiłem z Play.
0
Coś wie o co chodzi ,na pierwszej karcie SIM z Orange nie mam wogóle zasięgu ,nawet przez minute,od tygodnia.
1
Macie jakieś sposoby na dawny powrót do formy ,przed wakacjami(oraz w lipcu) grałem na najwyższych obrotach a teraz nawet nie mogę z piłką przemieścić sie 10 m jakby odjęło mi technikę,czy to może być spowodowane tym że przez 4 ostatnie miesiące grałem tylko przeważnie na trawie a teraz gram na hali...
5
Podobno w 17 rating Messiego będzie wynosił 93 a Ronaldo 95 ,śmiechu warte :P
0
I ten Lloris *_*
0
Według informacji podanych przez niemieckie media,PSG planuje złożyc oferte w wysokości 75 mln Euro z Juliana Draxlera.
-Kicker
Że coo ??
11
OFICJALNIE:Sirigu wypożyczony na rok do Sevilli
1
Jakieś sztuczne to wolne bedą w 17
0
Zobaczycie że wyrośnie na czołowego PO ligi,róbcie screeny .
4
Zawsze ostatni nam zostawili
0
Znacie jakieś fajne gry przeglądarkowe ,czy jakieś mmorpg?
1
Co zrobił Hlousek ...
0
Fatalnie (15 znaków)