SkateMati1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
Leżące gdzieś w Polsce
1 obserwujący
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zna ktoś stronkę gdzie mogę pobrać filmy na telefon najlepiej w jakości 3gp.
0
Wbijam na ,,Ramble" a tu Ronaldo wyskakuje ze swoim ,,SixPadem".I że niby takie coś ma samo wyrobić sześćopak?
2
TaKKKK jazda z nimi!!
1
Stępiński za Milika,Jodłowiec za Mączyńskiego
6
Hah co za magia;3 w przerwie meczu z Irlandią i Ukrainą zjadłem kanapke i strzelili gola teraz przed meczem też zjadłem i Gol ,idę zjeść jeszcze to może ustrzelą coś.
7
Haha Tomaszewski twierdzi że Lewandowski to najlepszy piłkarz świata,no nie mogę:d :d
0
Lumia 535
0
Wie ktoś jak zaktualizować Windowsa Phone na wersje 10 z 8.1?
0
Kiedy naprawicie możliwość odpowiadania na Windows Phone?
59
Mały suchar na dobranoc :
Dlaczego Pazdan nie ma znajomych na Facebooku ?
-
-
-
-
-
-
-
BO WSZYSTKICH ZABLOKOWAŁ!!!
0
OFICJALNIE:Grzegorz Krychowiak w PSG,kwota transferu wyniesie 45 mln €
0
Jeśli ktoś szuka perfum ,to w biedronce możecie zakupić z Messim,NJ11,Lewym i Grzmotem
0
Mecze ,,Ligue 1" w następnym będą pokazywane w TV
0
#Glik, accordo raggiunto con il #Monaco, trattativa avviata col #Torino, in attesa dell'offerta scritta. Kamil verso la #Ligue1 @Cuore_Toro
. @Matteo Pedrosi
Jeśli to prawda to wybrał najgorzej jak mógł,PL była najlepszym kierunkiem lub BVB.
1
Wiecie może jakie wymagania będzie miała FIFA 17?
1
Co sądzicie o Gabrielu Barbosie kolejny Neymar czy brat Douglasa ,bo moim zdaniem może być za kilka lat w topce piłkarzy.
1
Mój brat idzie w tym roku do bierzmowania(wrzesień) ,i nie bardzo uczestniczył na niedzielnych mszach i ma bardzo mało podpisanych niedziel ,grozi mu coś że nie dostąpi do bierzmowania czy co ,ja nie miałem takich problemów i nie mam
1
Niestety karny muszę sie jej odwdzięczyć tym samym ;) ;>
4
Nie ma jak to na chwilę dać dziewczynie telefon ...
0
I jeszcze próbowała mnie swatać z inną dziewczyną która chce zemną chodzić ,ale ja z nią niechce
0
Nie są oni prawdziwą parą tylko mówią o sobie ze są razem,ona wygląda jakby niebyła nim zainteresowana.
0
Doradźcie mi jak poderwać dziewczynę która ma już chłopaka,ale nie chodzi z nim na serio?
0
Na niskich/srednich powinno pójść
0
A grafe jaką masz,oraz ile ramy i podaj dokładnie jakiej firmy jest procek
0
Wolisz grać samemu mecze i ustawiać skład czy ustawiać taktyki itp.oraz patrzyć jak twoi podopieczni radzą sobie,odpowiedz sobie sam,powiem ci jedno ze w FM możesz poczuć sie jak prawdziwy menadżer,FIFA bardziej umila czas ,w FM'a możesz sie bardziej wciągnąć.Jak chcesz pograć dla przyjemności bierz fife ,jak natomiast chcesz zgłębić tajniki trenerki i wczuć sie w menadżera wybierz FM
2
Douglas to co ???
0
Podaj paramentry twojego kompa,ale powinno ci pójść bo FM ma małe wymagania
1
Jeśli ktoś gra w starsze wersje FM'a i myśli nad kupnem 16 to polecam w empiku 59 ,ja już zamówiłem bo ogrywałem 15 http://m.empik.com/football-manager-2016-sega,p1115990378,multimedia-p?utm_medium=salesmedia&utm_source=SM_2950&csm=1024dfad0ceeee19bd9b6c463c617e
0
Gdzie Ebi Smolarek ?
0
Myślałem ze można zapłacić przez psc ,a tu klops!