SkateMati1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
Leżące gdzieś w Polsce
1 obserwujący
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100 procentową :D
0
Chociaż nie będę sam :)
10
Jak przejdziemy dalej ustawiam na avatara swoje zdjęcie, ktoś ze mną hmh...?? :D
1
Pique- "Możesz mi wytłumaczyć jak mam ją przewinąć?Zapytał byś pewnego kolegę,on już jest obeznany w tych tematach'' :) :D
0
26 z Historii ,6 z Wosu i kto tu nie umie liczyć? :D
3
Śniło mi się że UFO wylądowało przy wyniku 4:0 i porwało nam Messiego :/...
1
Z historii maksymalna ilość punktów wynosiła 26 a nie 32 :)
1
77% Historia ,66% WoS .Nieźle,czekam teraz na odpowiedzi z Polskiego licze na minimum 75%.
0
Jak poszły wam egzaminy ? :):)
0
A mi się aż ciepło zrobiło :) :P
0
Ogólnie to obawiam się Matematyki i Chemii, właśnie te dwa przedmioty najgorzej poszły mi na próbnych, odpowiednio 48%i 36%.
0
Jakich no-namów masz na myśli??
0
Stresik jest :)?
1
Myślę, że do końca miesiąca przekonamy sie oficjalnie że to on będzie naszym trenerem w przyszłym sezonie.
16
Powodzenia wszystkim 3-cio gimbazjalistom na jutrzejszych egzaminach. :) ;>
0
Już nieważne......
0
:) No to fajnie, chociaż nie będę musiał szukać streamów :) ;>
0
Co wygrałem? :) :)
7
Ryan Bertrand??
3
https://giphy.com/gifs/3o7buk4AgrqO7flGPm Chyba tak Barca sprawdzała umiejętności Gomesa przed transferem :D :)
3
Co by było gdyby piłkarze i sztab PSG zachowywaliby się bez honoru to czy możliwaby była sytuacja aby w 90 minucie pamiętnego meczu na Camp Nou piłkarze z Paryża staraliby się dostać 4 czerwone kartki tak aby mecz został oddany Barcelonie walkowerem tzn. wynikiem 3-0 co i tak dawałoby PSG awans? Czy taka sytuacja byłaby możliwa?
1
Jesus dziś :)
37
OFICJALNIE:
Deulofeu pierwszym wzmocnieniem na przyszły sezon!
Robert Fernández:"Deulofeu jest opcją na przyszłość. Czy w przyszłym roku zagra w Barcelonie? Tak, oczywiście."
PS. Wesołego Yaya! :)
0
2:2 ,Benzema x2,Koke,Griezmann
0
Zależy w jakim przedziale cenowym.
0
Następna gala będzie dopiero na narodowym ,gdzieś pod koniec maja.
0
Kiedy mogę spodziewać się maila(z potwierdzeniem itp.) z PLAYu,zamówiłem dziś u nich fona(w MIXe) sprawdzałem kilka razy pocztę i nic narazie niema .
Ps.Adres podałem prawidłowo bez żadnych błędów.
0
Nie jest źle :)
0
Ok,dzięki za odpowiedź. :D
0
Jest ktoś w PLAY'U i korzysta aktualnie z oferty Mix?W tej ofercie samemu doładowujcie konto wyznaczoną suma(np.50zł) czy poprostu działa to tak jak abonament ,czyli opłaca się comiesięczny rachunek.