0

100 procentową :D

0

Chociaż nie będę sam :)

10

Jak przejdziemy dalej ustawiam na avatara swoje zdjęcie, ktoś ze mną hmh...?? :D

1

Pique- "Możesz mi wytłumaczyć jak mam ją przewinąć?Zapytał byś pewnego kolegę,on już jest obeznany w tych tematach'' :) :D

0

26 z Historii ,6 z Wosu i kto tu nie umie liczyć? :D

3

Śniło mi się że UFO wylądowało przy wyniku 4:0 i porwało nam Messiego :/...

1

Z historii maksymalna ilość punktów wynosiła 26 a nie 32 :)

1

77% Historia ,66% WoS .Nieźle,czekam teraz na odpowiedzi z Polskiego licze na minimum 75%.

0

Jak poszły wam egzaminy ? :):)

0

A mi się aż ciepło zrobiło :) :P

0

Ogólnie to obawiam się Matematyki i Chemii, właśnie te dwa przedmioty najgorzej poszły mi na próbnych, odpowiednio 48%i 36%.

0

Jakich no-namów masz na myśli??

0

Stresik jest :)?

1

Myślę, że do końca miesiąca przekonamy sie oficjalnie że to on będzie naszym trenerem w przyszłym sezonie.

16

Powodzenia wszystkim 3-cio gimbazjalistom na jutrzejszych egzaminach. :) ;>

0

Już nieważne......

0

:) No to fajnie, chociaż nie będę musiał szukać streamów :) ;>

0

Co wygrałem? :) :)

7

Ryan Bertrand??

3

https://giphy.com/gifs/3o7buk4AgrqO7flGPm Chyba tak Barca sprawdzała umiejętności Gomesa przed transferem :D :)

3

Co by było gdyby piłkarze i sztab PSG zachowywaliby się bez honoru to czy możliwaby była sytuacja aby w 90 minucie pamiętnego meczu na Camp Nou piłkarze z Paryża staraliby się dostać 4 czerwone kartki tak aby mecz został oddany Barcelonie walkowerem tzn. wynikiem 3-0 co i tak dawałoby PSG awans? Czy taka sytuacja byłaby możliwa?

1

Jesus dziś :)

37

OFICJALNIE:

Deulofeu pierwszym wzmocnieniem na przyszły sezon!

Robert Fernández:"Deulofeu jest opcją na przyszłość. Czy w przyszłym roku zagra w Barcelonie? Tak, oczywiście."

PS. Wesołego Yaya! :)

0

2:2 ,Benzema x2,Koke,Griezmann

0

Zależy w jakim przedziale cenowym.

0

Następna gala będzie dopiero na narodowym ,gdzieś pod koniec maja.

0

Kiedy mogę spodziewać się maila(z potwierdzeniem itp.) z PLAYu,zamówiłem dziś u nich fona(w MIXe) sprawdzałem kilka razy pocztę i nic narazie niema .

Ps.Adres podałem prawidłowo bez żadnych błędów.

0

Nie jest źle :)

0

Ok,dzięki za odpowiedź. :D

0

Jest ktoś w PLAY'U i korzysta aktualnie z oferty Mix?W tej ofercie samemu doładowujcie konto wyznaczoną suma(np.50zł) czy poprostu działa to tak jak abonament ,czyli opłaca się comiesięczny rachunek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?