SkateMati1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
Leżące gdzieś w Polsce
1 obserwujący
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Legia prowadzi zaawansowane rozmowy z D.Berbatowem,Bułgar aktualnie jest bez klubu.Na transfer namawia go Aleksandrow.
Fangol
1
Podobno mają być różne animacje zawodnika
0
Się zobaczy....
0
To były prawdobodobnie Ify (???)
1
Była pokazana przykladowa drużyna tygodnia i właśnie ci w niej byli
7
Overalle w 17
Messi 95
CR 94
Suarez 92
Ney 92
Neuer 92
Boateng 91
Alves 86
Ribery 86
Alaba 88
1
Wymieniłes Arsenal 4 przypadek ?
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2
3
Ja chciałbym Florenziego ,ale szanse są zerowe.
0
Gra dziś w rezerwach podobno...
0
Nieważne już ...
0
Jakie halówki polecacie do 200zł,obecnie mam zielone magisty ale schodzi z nich kolor
0
Wejdzie mi na którymś Wiedzmin 3 lub GTA 5,a jak nie toFIFA 17
Procek AMD FX(tm) 4100 Quard-Core 3,60 GHz
Karta Radeon HD 5700 Series 1gb
Ram:4gb
Win 7 64bit
Laptop:
Win 7 64bit
Procesor:Intel i7 2630QM 2.00ghz
Karta: nvidia geforce gt 520MX 1GB
Ram:6Gb
2
http://fangol.pl/view/174765/wyglad-pilkarzy-barcy?autoplay
Douglas ! :o
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2
0
http://allegro.pl/pendrive-twister-256gb-pamiec-usb-wysylka-24h-i6359132924.html
http://allegro.pl/oryginalny-pendrive-skorzany-256gb-wysylka-w-24h-i6356854885.html
http://allegro.pl/pendrive-twister-64-gb-pamiec-flash-usb-okazja-i6082158891.html
Opłaca się kupić,nie są jakieś lipne?
5
To uczucie kiedy twoi znajomi łapią pokemony a ty masz Lumie :/ :[
0
Kurierem zauważyłem dopiero to dopiero w domu
0
Dzwoniłem mieli odzwonić i nic...
0
Na spodzie toby(zapakowane w torbe)była dziura przez którą mogly wypaść.
0
Ciekawe jak zwrócę spodnie jak ich nawet nie dostałem
0
Co mam zrobić jeśli w zamówionej przesyłce z Croppa,nie dostałem zamówionych spodni,dodatkowo na spodzie byka dziura .
0
Podrzuci ktoś linka do aktualnych transferów do Fify 16,bo szukałem i nie moge znalezć
0
Dziwne że jeszcze nie staniało .
0
Komputer ,najlepiej jakby instalacja przebiegała z płyty ,bo mam wolnego neta.
3
Nie rozumiem fenomenu Moraty ,czołowe kluby chcą go kupić za gruby hajs,a przecież on niczym nie zachwyca ,Milik go bije na głowę,takie moje zdanie ;)
0
Pazdan prawdopodobnie odejdzie,tak samo jak Duda ,Nikolic i Jedza(?),więc Legia grała w optymalnym składzie.
0
Wie ktoś może,gdzie najtaniej kupić GTA V?
0
Niedawno kupiłem sobie używanego laptopa specjalnie na nowsze gry i niewiem czy odpali mi na nim gra v lub fifa 16,oto parametry Intel i7 2630QM 2.00 GHz,6gb ramu ,karta nvidia geforce gt 520MX 1GB.
0
Oby dzisiaj Arek sie przełamał i zamknął usta