0

Lepiej kupić totsa Ben Yeddera 70k i IFA (87) Handanovica 30k czy Pogbe 85k?FIFA 16 pc

0

Na 90% tak będzie wyglądała 11 roku:
Neuer
Alves-Boateng-Ramos-Marcelo
Iniesta-Kroos-Modric
Messi-Griezmann-CR

0

Robiłeś to w formie prezentacji?

0

Ma ktoś pomysł na projekt ,który jest obowiązkowy w IIIgim.

0

Buffon
-Carvajal-Bonnuci-Pepe-Alaba
KDB-Kante-Iniesta
Leo-Suarez-CR
Tak to bym widział

0

PLKD,LACHU,Dolmanu :)

0

Ile przebiega instalacja Wieska 3 GOTY,ja już instaluje od 19;00 i zatrzymało się na instalowany plik:content i stoi tak w bezruchu 20 minut.Wie ktoś o co chodzi?

0

Dzięki,kupie jednak orginalną z kluczem .

0

Normalnie w sklepach chodzi po 100-130 zł.

0

0

Żyje i ma sie dobrze.

0

Huawei p8 lite (549zł) czy Xperia Z (450-500zł) oba używane.?

0

Huawei p8 lite (549zł) czy Xperia Z (450-500zł) oba używane.?

0

Już padła.....

0

Jakiego smartfona polecacie do 500-600 PLN ,android 5.0+ obowiązkowy .

0

Gra tu ktoś w Warface ,to niech trzyma kod na jakieś bronie z7xvt1JP00sv4

0

Wie ktoś dlaczego w Legii nie gra Qazaishvili,miał być gwiazdą a nie mieści sie nawet do 18 meczowej.

0

Ok,dzięki:D ....

0

Wie ktoś ja zmienić pozycje (LP ->LS) zawodnikowi w FIFA MOBILE ?

3

Podobno Van Persie dostał kontuzji lewego oka,kontuzja jest tak poważna że prawdopodobnie nie będzie na nie widział. Szkoda chłopa :/

0

Wie ktoś może dlaczego nie ma Radovica w FUT?

0

Inter niby przeprowadził mega transfery a nadal grają padake.

0

Umbro Clasico IC ,kupiłem za niską cenę myślałem że,będą jakieś badziewne a gra mi się lepiej niż w magistach,do tego są bardzo wytrzymałe.Ale jak patrzysz na wygląd buta to lepiej ich nie bierz.

0

PO:Aurier,Clyne,Peres SO:Romangioli,Manolas,Gimenez
LS:Insigne,Keita
PS:Sterling,Dembele,Salah

9

Wincyj karnych z dupy ,wincyj !

0

Maszyna powróciła!!!

0

Mam tylko alergie na mleko.I nic pozatym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?