SkateMati1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
Leżące gdzieś w Polsce
1 obserwujący
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej kupić totsa Ben Yeddera 70k i IFA (87) Handanovica 30k czy Pogbe 85k?FIFA 16 pc
0
Na 90% tak będzie wyglądała 11 roku:
Neuer
Alves-Boateng-Ramos-Marcelo
Iniesta-Kroos-Modric
Messi-Griezmann-CR
0
Robiłeś to w formie prezentacji?
0
Ma ktoś pomysł na projekt ,który jest obowiązkowy w IIIgim.
0
Buffon
-Carvajal-Bonnuci-Pepe-Alaba
KDB-Kante-Iniesta
Leo-Suarez-CR
Tak to bym widział
0
PLKD,LACHU,Dolmanu :)
0
Ile przebiega instalacja Wieska 3 GOTY,ja już instaluje od 19;00 i zatrzymało się na instalowany plik:content i stoi tak w bezruchu 20 minut.Wie ktoś o co chodzi?
1
http://transfery.info/95972,oficjalnie-draxler-w-psg
0
Dzięki,kupie jednak orginalną z kluczem .
0
Normalnie w sklepach chodzi po 100-130 zł.
0
Chce kupić bratu wiedzmina na święta i znalazłem to : http://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-pl-pc-wersja-pudelkowa-box-i5485287250.html , http://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-gry-roku-pc-i6634836509.html Nie zatanio coś ?
0
Żyje i ma sie dobrze.
0
Huawei p8 lite (549zł) czy Xperia Z (450-500zł) oba używane.?
0
Huawei p8 lite (549zł) czy Xperia Z (450-500zł) oba używane.?
0
Już padła.....
0
Jakiego smartfona polecacie do 500-600 PLN ,android 5.0+ obowiązkowy .
0
Gra tu ktoś w Warface ,to niech trzyma kod na jakieś bronie z7xvt1JP00sv4
0
Wie ktoś dlaczego w Legii nie gra Qazaishvili,miał być gwiazdą a nie mieści sie nawet do 18 meczowej.
0
Ok,dzięki:D ....
0
Wie ktoś ja zmienić pozycje (LP ->LS) zawodnikowi w FIFA MOBILE ?
3
Podobno Van Persie dostał kontuzji lewego oka,kontuzja jest tak poważna że prawdopodobnie nie będzie na nie widział. Szkoda chłopa :/
0
Wie ktoś może dlaczego nie ma Radovica w FUT?
2
NEY w filmie ? https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/14917042_1193514954017519_7430939665944196033_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9
3
UWAGA Suarez znów gryzie,tym razem ucierpiały włosy Messiego https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14910499_973103059483663_8753916572928438884_n.png.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=9fc71ab82be9e63eda6ea95415392ecb&oe=58D1914C
0
Inter niby przeprowadził mega transfery a nadal grają padake.
0
Umbro Clasico IC ,kupiłem za niską cenę myślałem że,będą jakieś badziewne a gra mi się lepiej niż w magistach,do tego są bardzo wytrzymałe.Ale jak patrzysz na wygląd buta to lepiej ich nie bierz.
0
PO:Aurier,Clyne,Peres SO:Romangioli,Manolas,Gimenez
LS:Insigne,Keita
PS:Sterling,Dembele,Salah
9
Wincyj karnych z dupy ,wincyj !
0
Maszyna powróciła!!!
0
Mam tylko alergie na mleko.I nic pozatym.