Solenya
Dołączył/a: styczeń 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Barcelona, najładniej przegrywająca drużyna na świecie
0
Jakos juz nie wierzę, że z takim systemem bronienia da się wygrać ligę. Może w lm się wykręci jakiś półfinał,
0
Jak to było? "Spokojnie, wciaz jesteśmy liderem"? :)
0
@Ghostface No nie zrozumielismy sie. Chodziło mi o opiaty jakie opierdolił Hideo, podczas tworzenia tej gry.
Rzeczywiście trochę niejednocznacznie to napisałem w głównym poście
0
@PolskiBarcelonista10 bezsprzecznie. Jednak, to jakiś błąd w matrixie i pewnie sami piłkarze Leganes nie ogarniają co się właśnie odwaliło.
7
Chyba jeszcze nie widziałem w la lidze, żeby jakiś zespół tak beznadziejnie grał w pilke jak Leganes, co to były za podania, co za finezja i technika xD Poradziliby sobie w ekstraklasie?
2
Ciekawe, że po zdjęciu Lewego i Olmo gra w ataku wyglądała jeszcze gorzej.
5
Po co Jamał wyszedł na drugą połowę, to pewnie nikt nie wie
2
@TridenteMSN poprzedni sezon to wszyscy grali na stojąco. Tutaj lewy miał pierdylion okazji
1
Chyba najgorszy mecz Lewego jaki widzialem
0
@Ghostface "Artystyczne kompozycje surrealizmu często przedstawiają sny, marzenia, a także wizje i obsesje. Nierealistyczne, oniryczne krajobrazy i postaci, niezwykłe metamorfozy i surrealistyczne..". Co to może mieć wspólnego z opiatami to zostawiam już tobie
0
@Tasde to że wszystkie jego twory tak wyglądają, to nie znaczy, że nie mogę opisywać swoich odczuć wzgledem gry. W serie metal Gear Solid grałem tylko w Phantom Pain, bo miał świetne recenzje (xD). Wytrzymałem do czasu pojawienia sie płonącego typa na koniu xD. Lubię fantasy, ale to się wydaje jakby ktoś miał napisane najglupsze/najbardziej pojebane pomysly i rzucał kością który właśnie zostanie użyty w danym momencie gry
0
@MessiForeverTheBest grałeś w coś co stworzył Hideo Kojima? Skoro pytasz, to chyba nie. Surrealizm do potęgi n. Ciężko to opisać słowami xd
1
Death Stranding, takiej dawki opiatów w jednej grze, to już dawno nie uświadczyłem. W intrze tylko jakieś 10 razy było napisane, że to gra Hideo, żebym przypadkiem nie zapomniał. Calosc kreacji sprawia wrażenie "artyzmu" na siłę. Już nie będę wspominał rozgrywki ala symulator DHL. Ogrywałem w ps plusie. Gdybym to kupił w ciemno, to bym się troszkę zdenerwował xd
0
@macio_944 dopiero od la bamby się dowiedziałem, że całe 11 jest za Realem. Gratuluję odklejenia.
0
@Arcybiskup na 100% bląd
3
No i staw skokowy w pizdu
1
@TridenteMSN mega pokracznie to wyglądało xd
2
Na szczęście gen frajerstwa bvb jest wiekszy nic barcy
0
Zajebisty ten system. W każdym meczu tracimy pierdylion goli
0
Szczerze mówiąc, to mega nudny mecz.
0
@VeB 1899 z tego co pamiętam, to był słabym punktem w meczu z Bilbao i potem ława
1
Doczekamy się kiedyś zatrzymywania zegara?
0
Jak tak będzie Sevilla grac, to jeszcze to oddadzą..
0
@kuz wiele już mówił, a niezmiennie grają padake. Nie to żebym narzekał:)
1
Piękna Atalanta. Ciekawe jak Realowi z nimi pójdzie.
0
Cały mecz miałem wrażenie, że to najgorsza wersja Olmo odkąd jest w Barcy i sądziłem, że Fermin go zmieni. Zamiast tego zszedł Pedri. Weird shit.
0
Dobra ta Osasuna xd
1
@NeroTFP1 dla Coco na stole leżało uniknięcie Aryny. To powinna być wystarczająca motywacja xd
0
Ciekawe, że to zielu wykonywał karnego