0

Ależ wieczorne servbotowanie..

0

@karolszymek Hades

4

@CLS63AMG dokładnie tak. Chinosy + koszula i będzie git. Jeansy "trochę" nie pasują do okazji.

0

@mekston co ciekawe w Race jest na 3, tuż za Keys. Nie taki zły ten sezon, jak go malują. Mało punktów do obrony w drugiej części roku.

0

@FcPortoFan1999 oj tak, Zverev z Djoko, to może być meczycho.

1

Póki co, turniej bez szału. Dość jednostronne mecze.

0

@agaFCB ja tu żadnej złości przy kopnięciu tej pilki nie widzę, ale szczerze mówiąc nie widziałem tej sytuacji w meczu. Całe szczęście, że już w zasadzie poza RG liniowych nie ma i takich sytuacji nie będzie.

0

@FcPortoFan1999 za dobrze by wlosi mieli ;) ale czemu nie.

0

Piękny bicek Panie Musetti. Jedziemy dalej.

0

@FcPortoFan1999 musetti - rune? ;)

0

Czy działa wam mecz Penko-Ryba na Playerze? Coś się dzisiaj krzaczy...

Edit: udało się wejść przez jakiś ogólny kanał RG 3 runda

0

Takie coś na korcie zaprezentować to wstyd na maxa...

0

Tak tragicznego meczu Huberta to jeszcze nie widziałem. Z czasem szacunkiem do Brazylijczyka, ale Hubert tutaj pokonuje siebie sam.

0

Ale się odpalił Zverev w przerwie o tych wolnych pilkach

0

@Solenya dobra, coś czuję że to beczunia z jakiego użytkownika

0

@Popitek12 te brednie to na trzeźwo wymyślasz?

0

@PizzerMan a dziękuję. Tobie życzę również duzo zdrowia i szczęścia!

4

@PizzerMan piona, też mam dzisiaj urodziny :)

0

@FcPortoFan1999 nie jestem fanem takiego profilu przebijaka z linii końcowej, ale sympatyczny zawodnik więc nie ma tego złego.

0

@FcPortoFan1999 skracał wymiany i ryzykował. Te przekroczenia czasu na serwis tez nie wzięły się z nikąd. Szkoda, że Musetti odpadł, bo miałbym komu kibicować w tym finale

0

@FcPortoFan1999 Draper to niech może nad kondycja popracuje, bo w RG może być ciężko. Znowu mam wrażenie, że oddychał rękawami

1

Macie swojego Forta xD

0

Co tu się dzieje...

0

@FcPortoFan1999 na to liczyłem, bo faktycznie Draper wyglądał jakby się miał zaraz przewrócić.

0

@FcPortoFan1999 oj tak, mega progress zrobił. Jednak tutaj szkoda tego drugiego seta, bo Musetti wyglądał znacznie lepiej.

0

Oj Lorcenzo Lorenzo...pilka meczowa to nie jest najlepszy moment na skrót..

2

@mekston ten wygrany ćwierćfinał Wimbledonu z Fritzem, gdzie ledwo serwowal, zapamiętam na długo

0

@PatrykBarca totalnie się nie zgadzam. Gość ma papiery żeby być w top 20 spokojnie

0

Przychodzi Wam do głowy jakiś tenisista, który ostatnio zaliczył taki zjazd jak Hubert?

1

Pokażą mecz Majchrzaka w Polsacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?