Solenya
Dołączył/a: styczeń 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ wieczorne servbotowanie..
0
@karolszymek Hades
4
@CLS63AMG dokładnie tak. Chinosy + koszula i będzie git. Jeansy "trochę" nie pasują do okazji.
0
@mekston co ciekawe w Race jest na 3, tuż za Keys. Nie taki zły ten sezon, jak go malują. Mało punktów do obrony w drugiej części roku.
0
@FcPortoFan1999 oj tak, Zverev z Djoko, to może być meczycho.
1
Póki co, turniej bez szału. Dość jednostronne mecze.
0
@agaFCB ja tu żadnej złości przy kopnięciu tej pilki nie widzę, ale szczerze mówiąc nie widziałem tej sytuacji w meczu. Całe szczęście, że już w zasadzie poza RG liniowych nie ma i takich sytuacji nie będzie.
0
@FcPortoFan1999 za dobrze by wlosi mieli ;) ale czemu nie.
0
Piękny bicek Panie Musetti. Jedziemy dalej.
0
@FcPortoFan1999 musetti - rune? ;)
0
Czy działa wam mecz Penko-Ryba na Playerze? Coś się dzisiaj krzaczy...
Edit: udało się wejść przez jakiś ogólny kanał RG 3 runda
0
Takie coś na korcie zaprezentować to wstyd na maxa...
0
Tak tragicznego meczu Huberta to jeszcze nie widziałem. Z czasem szacunkiem do Brazylijczyka, ale Hubert tutaj pokonuje siebie sam.
0
Ale się odpalił Zverev w przerwie o tych wolnych pilkach
0
@Solenya dobra, coś czuję że to beczunia z jakiego użytkownika
0
@Popitek12 te brednie to na trzeźwo wymyślasz?
0
@PizzerMan a dziękuję. Tobie życzę również duzo zdrowia i szczęścia!
4
@PizzerMan piona, też mam dzisiaj urodziny :)
0
@FcPortoFan1999 nie jestem fanem takiego profilu przebijaka z linii końcowej, ale sympatyczny zawodnik więc nie ma tego złego.
0
@FcPortoFan1999 skracał wymiany i ryzykował. Te przekroczenia czasu na serwis tez nie wzięły się z nikąd. Szkoda, że Musetti odpadł, bo miałbym komu kibicować w tym finale
0
@FcPortoFan1999 Draper to niech może nad kondycja popracuje, bo w RG może być ciężko. Znowu mam wrażenie, że oddychał rękawami
1
Macie swojego Forta xD
0
Co tu się dzieje...
0
@FcPortoFan1999 na to liczyłem, bo faktycznie Draper wyglądał jakby się miał zaraz przewrócić.
0
@FcPortoFan1999 oj tak, mega progress zrobił. Jednak tutaj szkoda tego drugiego seta, bo Musetti wyglądał znacznie lepiej.
0
Oj Lorcenzo Lorenzo...pilka meczowa to nie jest najlepszy moment na skrót..
2
@mekston ten wygrany ćwierćfinał Wimbledonu z Fritzem, gdzie ledwo serwowal, zapamiętam na długo
0
@PatrykBarca totalnie się nie zgadzam. Gość ma papiery żeby być w top 20 spokojnie
0
Przychodzi Wam do głowy jakiś tenisista, który ostatnio zaliczył taki zjazd jak Hubert?
1
Pokażą mecz Majchrzaka w Polsacie?