0

Rudiger przy Muriqim już tak nie kozaczy, jak to normalnie ma w zwyczaju xD

0

@MesQueUnClub96 zasłużone w pełni. Już nie opowiadaj bajek

2

Majorka zdecydowanie nie pasuje do takiego mini turnieju

0

@ali3gator straszna impotencja w ofensywie

2

I dobrze, antyfutbol w wykonaniu Majorki.

1

@MesQueUnClub_87 ja sobie dziele treningi na górę i dół . Split, to raczej dla bardziej zaawansowanych.

2

@DonCarletto tercera to wg wiki 5 liga teraz

0

@kanver_ ja nie oglądam pucharów krajowych, stąd też moje pytanie. Ten mecz Realu wygląda jakby mogli skakać na 1 nodze, a i tak by wygrali.

0

@Lisek piękna sprawa xD

0

@norbi77 dosyć słabo zagrał w jakimś meczu i w następnym już ława.

0

Jaki jest sens takich meczy Tercera Division vs Primera? Zdarzają się jakieś upsety?

0

Ale kopanina xd

2

Carlo niby taki inteligentny, niby gentleman, ale ostatnio mam wrażenie, że trochę mu się poprzestawiało w głowie. Ciągłe gestykulację i podważanie decyzji sędziego. Jak to nie jest czerwona, to co jest?

6

Jakim wynikiem ten mecz by się nie zakończył to i tak humor git xd

0

Szkoda ze go koledzy powstrzymali, bo typ jeszcze startował do sędziego xD

0

@Katalończyk 99 buty po około 1000km to juz są wybite. Jeszcze zależy oczywiście kto ile waży. Jak ktoś trenuje pod maratony i ultra to robi sporo kilometrów treningowo w tygodniu. Można też oczywiście olać temat i niech stawy przejmą rolę amortyzatorów xd

0

Ale gownoartykul xd Chyba by mi było lżej żyć ze sobą, gdybym wybrał zawód męskiej prostytutki niż "dziennikarza".

0

@norbi77 nie znam za bardzo PL, ale odkąd są jakieś mecze na canal+ to coś tam oglądam. Mam wrażenie że w PL więcej jednak umiejętności czysto piłkarskich. I nie mówię o topowych klubach, ale ze środka i dołu pilki się nie boją, tak jak to jest w w la lidze.

0

Scenariusz meczu prawie jak Barcy z Leganes xd

7

@trolownik Tutaj jest taka odklejka wsrod ameb umyslowych, że glowa mala. Gość ma na ten moment najwięcej goli w la lidze, LM oraz prowadzi w klasyfikacji złotego buta. Na pewo mecz z Leganes, idzie na jego konto, ale to w sumie tyle.

1

@Nieznajomy bardziej niż o mecz z atletico, to chodzi o las palmas, leganes i betis.
Myślę, że gdyby tam uzbierali więcej punktów, to z kotletico by bardziej szanowali remis.

Edit: zapomniałem o Celcie

39

@Filipem nie. Dla mnie to przestałaby być Barcelona

0

@Swistus172 ja nie wierzę, bo nie potrafią regularnie punktować ze słabymi drużynami.
Edit: real gorzej niż na jesieni już grać nie będzie :)

2

Porażki bolą. Bardziej mnie jednak boli, że zespół który wygląda jak 10 downów biegających po boisku, będzie miał więcej punktów na półmetku. Co się z nich pośmiałem, to moje.

0

@Kamiloza91 narobił ludziom nadziei na tryplet kosmiczna grą. Sam sobie winien xp

1

Ale że Fermin z 4 a Lewy 2.5 to żeście na glowy poupadli xd

0

@Beztroskii bronimy się stojąc obrona w kole środkowym i jak widać przeciwnicy nie potrzebują nas gniesc, żeby wbić 2 bramki. Wystarcza 2-3 przechwyty, dobre kontry i elo

0

@mientusek1407 taki sam był tydzień temu xD

0

@abram3k pytanie czy istnieja w ogole tacy obrońcy, którzy będą ciągle kontry kasować bezblednie

0

@Beztroskii wpłynął na dwie stracone bramki? XD w każdym meczu tracimy gole..i to zazwyczaj więcej niż 1. Tak się nie da wygrać ligi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?