Solenya
Dołączył/a: styczeń 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rudiger przy Muriqim już tak nie kozaczy, jak to normalnie ma w zwyczaju xD
0
@MesQueUnClub96 zasłużone w pełni. Już nie opowiadaj bajek
2
Majorka zdecydowanie nie pasuje do takiego mini turnieju
0
@ali3gator straszna impotencja w ofensywie
2
I dobrze, antyfutbol w wykonaniu Majorki.
1
@MesQueUnClub_87 ja sobie dziele treningi na górę i dół . Split, to raczej dla bardziej zaawansowanych.
2
@DonCarletto tercera to wg wiki 5 liga teraz
0
@kanver_ ja nie oglądam pucharów krajowych, stąd też moje pytanie. Ten mecz Realu wygląda jakby mogli skakać na 1 nodze, a i tak by wygrali.
0
@Lisek piękna sprawa xD
0
@norbi77 dosyć słabo zagrał w jakimś meczu i w następnym już ława.
0
Jaki jest sens takich meczy Tercera Division vs Primera? Zdarzają się jakieś upsety?
0
Ale kopanina xd
2
Carlo niby taki inteligentny, niby gentleman, ale ostatnio mam wrażenie, że trochę mu się poprzestawiało w głowie. Ciągłe gestykulację i podważanie decyzji sędziego. Jak to nie jest czerwona, to co jest?
6
Jakim wynikiem ten mecz by się nie zakończył to i tak humor git xd
0
Szkoda ze go koledzy powstrzymali, bo typ jeszcze startował do sędziego xD
0
@Katalończyk 99 buty po około 1000km to juz są wybite. Jeszcze zależy oczywiście kto ile waży. Jak ktoś trenuje pod maratony i ultra to robi sporo kilometrów treningowo w tygodniu. Można też oczywiście olać temat i niech stawy przejmą rolę amortyzatorów xd
0
Ale gownoartykul xd Chyba by mi było lżej żyć ze sobą, gdybym wybrał zawód męskiej prostytutki niż "dziennikarza".
0
@norbi77 nie znam za bardzo PL, ale odkąd są jakieś mecze na canal+ to coś tam oglądam. Mam wrażenie że w PL więcej jednak umiejętności czysto piłkarskich. I nie mówię o topowych klubach, ale ze środka i dołu pilki się nie boją, tak jak to jest w w la lidze.
0
Scenariusz meczu prawie jak Barcy z Leganes xd
7
@trolownik Tutaj jest taka odklejka wsrod ameb umyslowych, że glowa mala. Gość ma na ten moment najwięcej goli w la lidze, LM oraz prowadzi w klasyfikacji złotego buta. Na pewo mecz z Leganes, idzie na jego konto, ale to w sumie tyle.
1
@Nieznajomy bardziej niż o mecz z atletico, to chodzi o las palmas, leganes i betis.
Myślę, że gdyby tam uzbierali więcej punktów, to z kotletico by bardziej szanowali remis.
Edit: zapomniałem o Celcie
39
@Filipem nie. Dla mnie to przestałaby być Barcelona
0
@Swistus172 ja nie wierzę, bo nie potrafią regularnie punktować ze słabymi drużynami.
Edit: real gorzej niż na jesieni już grać nie będzie :)
2
Porażki bolą. Bardziej mnie jednak boli, że zespół który wygląda jak 10 downów biegających po boisku, będzie miał więcej punktów na półmetku. Co się z nich pośmiałem, to moje.
0
@Kamiloza91 narobił ludziom nadziei na tryplet kosmiczna grą. Sam sobie winien xp
1
Ale że Fermin z 4 a Lewy 2.5 to żeście na glowy poupadli xd
0
@Beztroskii bronimy się stojąc obrona w kole środkowym i jak widać przeciwnicy nie potrzebują nas gniesc, żeby wbić 2 bramki. Wystarcza 2-3 przechwyty, dobre kontry i elo
0
@mientusek1407 taki sam był tydzień temu xD
0
@abram3k pytanie czy istnieja w ogole tacy obrońcy, którzy będą ciągle kontry kasować bezblednie
0
@Beztroskii wpłynął na dwie stracone bramki? XD w każdym meczu tracimy gole..i to zazwyczaj więcej niż 1. Tak się nie da wygrać ligi..