Solenya
Dołączył/a: styczeń 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan dla mnie RDR2 to świetny symulator rewolwerowca. Niesamowicie stworzony świat, dbałość o szczegóły powala. Brakuje mi jednak grania w tej grze :) wątki są za bardzo rozwleczone, a system szybkiej podróży żenujący. Pamiętam że odpalałem jazdę koniem na drugi koniec mapy i szedłem sobie robić kolację. Dla mnie obok Wieśka to nawet nie stoi. Za to właśnie nabilem 100h w Elden Ring i pewnie licznik się nie zatrzyma.
0
Swedberg to jakiś dramat
0
To niezły placek xd
0
@budel17 w samym piwie nie ma różnicy. W środku puszki jest cienka warstwa oddzielająca piwo od aluminium, bo nie może być bezpośredniego kontaktu. Jedynie pijąc prosto z puszki dotykacie metalu i stąd różnica w odbiorze.
0
Mecz dla koneserów.
0
@Kitek1640 niektórym ucisk przeszkadza
1
Zaczyna się obijanie bramki realu...
0
Ale ładnie lille gra
1
Nie wiem czemu komentatorzy są zdziwieni, że real przegrywa środek pola. Mam wrażenie, że bez krossa oni go przegrywają że wszystkimi co najmniej średnimi zespolami
1
Ferrari robi coś pozytywnego tylko jak jest pomylony z pedrim
16
Cały dzień czekania na mecz, żeby zobaczyc coś takiego..
0
Chyba przez pomyłkę odpaliłem ekstraklase..
0
Tylko nie powtórka meczu z sociedad...
0
Jak to nie wpadło....
1
@Pnog37 bardziej to został trafiony piłka
0
To niezły MVP..
1
Mbappe odblokowany. Jeszcze tylko ze 20 karnych i zostanie królem strzelców
2
@adi7adi8 dziwny mecz xd
0
@Spacedragon trochę takie pytanie bait ;). Obaj są kosmitami tenisa i tyle
5
W eleven trochę stypa xd
0
@macio_944 nigdy nie zrozumiem tego fenomenu. Dla mnie to genialny symulator bycia rewolwerowcem, ale gra taka sobie.
1
Trochę zabawny ten surfing. Typ czekał na fale, ale się nie doczekał i przegrał xd aha
1
@MesQueUnClub96 dlatego, że te kraje są w większości położone bardzo wysoko
1
@MesQueUnClub_87 no i namówiłeś
0
@mekston na hardzie wygrała turniej rangi 1000 o ile dobrze pamietam. Na pewno nie nazwałbym jej faworytka do wygrania Wimbledonu, ale zaskoczeniem też nie ????. Oby grała tak dalej. Swoją droga trawa na Wimbledonie to jakaś szybka też nie jest.
0
@mekston akurat to nie jest żaden argument,bo historycznie to ona nie ma wyników na żadnej nawierzchni. W tym roku magicznie coś w niej przeskoczyło i zaczęła grać jak zawodnik top10
0
@Alex1995 Krejcikova to mocne zaskoczenie, ale Paolini to już raczej nie. Finalistka RG i cały sezon bardzo dobry
0
@Janas11224 zgadzam się. IMO najgorszy turniej póki co jaki widziałem
0
Wspaniałe strzałopodanie Eze
1
@macio_944 dwie śmieszne drabinki, czyli loosers bracket. W nożnej niestety chyba nie do wdrożenia