Solenya
Dołączył/a: styczeń 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB już nie zaklamuj rzeczywistości. Gniota ich całą druga połowę
7
Rzadko oglądam Bilbao, ale za każdym razem się zastanawiam jakim cudem oni są na 4 miejscu w lidze
0
@ObiwanKenobi mi się wydaje że ogólnie nie jest zły. Tylko z jakiegoś powodu, jego ciągle nie ma na tej lewej obronie, tylko jest wysoko. Taka gorszja wersja Cancello.
0
Grubas Laporta na meczu Alcaraza :)
0
Real przebiegnięte niecałe 108km. XD
0
Lewy jaki drybling dzisiaj xd
1
@Rastafarnianin wystarczy być Jamalem dzisiaj
0
Gramy dzisiaj jak Leganes xd
1
Ehh..Raphinha to ostatnio niestety cien samego siebie
0
Ehh taki fianal, że w sumie chciałbym żeby wygrali obaj.
0
Piękny tenis w Monte Carlo. Trzymam kciuki za Lorenzo w dalej części turnieju.
4
Licencja do północy była xD
0
To się nie dzieje xD
3
A wy narzekacie, że Penia broni tylko to co go trafi. Remiro nawet tego nie umie xD
0
Ależ Pegula została zezlomowana. final do zapomnienia.
0
Fils to bierze, potem potężny Dima i jestem kontent.
0
@clyde do dziś wspominam moment, gdy biala małpa bez głowy podnosi miecz xd
1
@MesQueUnClub96 Always Look on the bright side of life. Scena z Żywotu Briana.
0
Hurkacz się wycofał z miami. Ehhh..wspaniały sezon Polaka
0
@pinasmeister Jacek Dukaj - Inne pieśni. Więcej mi się nie chce zastanawiać
2
W jaki sposób Atletico ma coś wygrać jak oni się bronią przez 70 min..
0
@betonito jeszcze może go nauczyć jak zostać ludzką beczką i się toczyć po faulu po murawie przez 5 minut
0
@Nazio_87 powodzenia!
0
@Jonyx warto obejrzeć.
0
@Oskar00 wczoraj final, a dzisiaj mecz o 3 miejsce. Tak to wyglada
0
Ale padaka meczyk
0
@FcPortoFan1999 tylko kogo innego?
Ja tam bardziej słyszałem, że Dimie zaskodzil nie do końca sportowy tryb życia ;)
Czekam aż chłop jeszcze odpali jak chyba w Miami rok temu. Było na co popatrzeć
0
@FcPortoFan1999 no ale za to go dostał, nie? :)
0
@FcPortoFan1999 bez przesady. Tak ładnie technicznie grającego tenisisty ze świecą szukać.
0
@Azazel_Pazuzu zupełnie jakby podmieniono kogoś innego.