0

Karny wykonany na dwa tempa...nice

0

@MateuszQ i Hurkacza...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pluszek "O tym że od wieprzowiny jest dużo zdrowsza nawet nie wspominam"
A jest? Z tego co kojarzę, to wieprzowina jest bogata w inne witaminy niż wolowina i warto jeść jedno i drugie.

0

@takisobiektos no dramat, stary Hubi wrócił

0

@tbas szkoda tylko, że w tv na pierwszy rzut oka, to wygląda jakby nikogo to nie obchodziło xD te puste loze VIP...

1

@Miszak podrobka Nadala? Jedyne co ich łączy to, że obaj są z Hiszpanii. Styl gry totalnie różny.

1

I to miał być faul?? Co jest kur.

1

IMO Barca ma aktualbie za wąski skład żeby się bić o cokolwiek..wychodzimy w środku pola FdJ bez formy i Pedrim po kontuzji. Od początku było widać nawet jak grali w 11, że jest średnio i pewnie z Roberto już by było lepiej. Przypudrowala to troche bramka strzelona w 1 akcji piszczelem. W realu jak pilkarz ma gorszy okres to ma zmiennika i czas na popracowanie nad forma..no nic, trzymajcie się ciepło kibice Barcelony.

0

Trochę dziwnie grać na korcie własnego imienia

0

Draper, to chyba z tych bardziej irytujących..

2

@MOLESTA Pewnie podobnie rosja grała na wyniszczenie USA w Afganistanie xd

2

@Bykunn dokładnie tak, bogaci ludzie potrafią traktować takie kary jako "oplaty". Zaparkowanie w niedozwolonym miejscu nie jest dla nich niedozwolone, tylko kosztuje x złotych. Przy niskich karach taki wydatek, to jak kupić sobie bułkę w piekarni.

0

@MesQueUnClub96 to nie oglądaj. Gdyby nie on to mógłbyś się co najwyżej ekscytowac Majchrzakiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?