Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azazel_Pazuzu Jeśli przynosiło by to efekty w postaci zwycięstwa w Lidze Mistrzów to nie jest to w sumie taki głupi pomysł dla prezesa ligi ale Bayern wygrywa LM co 10 lat. Nie wiem czy to nie za mało mając taką sytuację w lidze.
Real mając Barcelonę i poniekąd Atletico w 10 lat to wygrał tych LM z 6. Oczywiście pomijam już fakt jak niektóre wygrywał ale to są jednak fakty i uważam, że czym mocniejsza liga - w zasadzie góra ligi - tym większe szanse na wygrywanie Ligi Mistrzów.
Gdyby było inaczej to Bayern z PSG co roku wygrywali by LM, a tak? Bayern co 10 lat, a PSG dopiero w tym roku wygrali po raz pierwszy.
2
Mimo iż uważam, że to Raphinha był najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu i to on powinien zdobyć Złotą Piłkę to jestem w stanie zrozumieć, że nikt nie dał go na 1 miejscu ale tylko pod warunkiem, że te 1 miejsca zajmował Dembele czy Yamala ale McTominay?
Dramat jak niektórzy głosują. I tak wiem, zanim ktoś mi zacznie wytykać, że na tym polega głosowanie to chce tylko zauważyć, że to jest kpina po prostu z niby to poważnego plebiscytu i Raphinhi, który zrobił mega sezon, jakiego indywidualnie nikt w poprzednim sezonie nie zrobił, a mimo to ani jednego 1 miejsca kiedy jakiś "placek" je dostaje i dopiero 5 miejsce. Dramat.
7
Pierre Emerick Aubameyang z dubletem i prawdopodobnie ratuje Marsylii 3 punkty!
Najlepszy napastnik w historii Barcelony. Robercik Lewandowski, ucz się.
1
@LambiPL Chciałbym żeby ten rekord po prostu przetrwał trochę więcej. Choćby takie 10-15 lat. Oczywiście jeśli się nie uda to trudno, nie będę z tego powodu płakał bo rekordy są właśnie po to żeby je bić.
1
@FCB_dimiC Jedną ręką go położył. Widać kto tutaj rządził.
Kyliana Mbappe też by poskładał jakby tylko chciał.
1
@Kgorecki2500 Dokładnie. Mniej boli strata paru złotych niż stówki czy dwóch tym bardziej, że dla mnie ma to być zabawa i trochę większe emocje w weekend. Jeśli wygram to fajnie ale jeśli nie? To nie chciałbym tracić dużej kwoty na takie głupoty.
0
@mekston Właśnie uraz. Robert Lewandowski zagrał tylko w 29 mecach kiedy strzelił 41 bramek.
Leo Messi mimo rekordu 50 bramek to sezon później szedł na chyba jeszcze lepszy wynik ale wtedy chyba jakiś uraz mu przeszkodził.
2
@MirusAmisz Jak bez problemu? Trzeci sezon już walczy, a poza tym chyba tylko idiota powie, że Robert Lewandowski taki dobry nie był. Rekordy są po to żeby je bić.
0
@mekston Daleko do ostatecznych rozstrzygnięć ale tutaj jest duży potencjał na rekord Roberta Lewandowskiego.
0
@mekston A co najciekawsze sezon wcześniej chcieli oddać ligę BVB ale oni postanowili, że nie chcą takich prezentów.
0
@LambiPL No zawsze lepiej jak to Polak jest rekordzistą. Oczywiście jak pobije Harry Kane to trudno ale mógłby nie dać rady.
5
@FCB_dimiC Nie tylko pobije rekord Roberta Lewandowskiego ale i Leo Messiego.
0
@escarabajo 5 meczów, 10 bramek.
Wiadomo, że daleko do końca sezonu i rekordu Roberta Lewandowskiego ale obrał kurs żeby zaatakować Polaka.
2
@Kgorecki2500 A teraz pomyśle czy nie ściągnąć chociaż myślałem jeszcze nad Juve - Atalanta i albo obie strzelają albo ze 2,5 bramki.
1
@escarabajo Niektórzy myślą że tylko Bayern ma tam kibiców. Niestety raczej nie da się tego wytłumaczyć.
2
A Harry Kane znów z karnego. Nie mam nic do karnych ale on niedługo będzie miał więcej goli z karnych niż z gry.
1
@Bolton Michał Anioł? To jakiś twój kolega ze szkolnej ławki? Bo nie znam.
2
@bartekvisca Zrobi totalne partidazo i Joan Garcia resztę sezonu spędzi na ławce rezerwowych. Amen.
1
@Szklaner Myślisz że by nie dał rady? Oczywiście, że by dał tylko po co?
1
@Luciano99 Bóg zapłać.
0
@mordini123 Czyli hit całej kolejki i tak przepadnie. To już bym wolał konkretny dzień np. środa i jeśli jest hit to TVP pokazuje, jeśli nie bo jest we wtorek to mówi się trudno. Niby lepiej ale dalej najlepsze mecze w Canal Plus.
Dla mnie szału nie ma bo kiedy przyjdzie faza pucharowa, a konkretniej 1/4 i 1/2 to znów będzie jak w poprzednim sezonie czyli dramat.
2
@gumaz Nie chciała za niego wyjść to siłą zamknął w piwnicy i teraz nie ma wyboru.
2
@malypuzon To może od razu niech Barca ściągnie 10 bramkarzy żeby w razie czego czkawką się nie odbiło?
5
@Hosh Taki nasz polski Lamine Yamal.
0
@blakkudium "Z dwojga złego" - no właśnie. A miały być lepsze warunki, a nie z dwojga złego. Nie wiem ile zapłacili ale podejrzewam, że Canal Plus ładnie ich zrobiło po raz drugi, a oni się cieszą.
Przyjdzie 1/4 czy 1/2 i znów zabronią pokazać lepszy mecz. Nie wiem serio z czego się tu cieszyć.
1
@mordini123 Pytanie tylko na ile to zaskoczenie w 3 kolejce to serio zaskoczenie czy po prostu ten mecz puszczą żeby później w następnych kolejkach nie dać lepszych spotkań. Obawiam się, że to drugie.
Oglądać Atletico i ich autobus, no nie wiem jak można się tym cieszyć.
Raczej Canal plus im narzuca bo wątpię żeby dali im jakiś wybór. Dla mnie może poza minimalną poprawą (Barca) nie ma tutaj żadnych lepszych warunków. Takie mecze jak Arsenal - Atletico to i rok temu były, przy 2-3 hitach nic dziwnego, że jakoś pokażą w TVP.
2
@mordini123 Haha, wiedziałem że znowu C+ zrobi ich luźno. Frajerzy z Telewizji Polskiej w likwidacji.
@blakkudium TVP się cieszy, że ma takiego "fana". Dadzą jeden "ciekawszy" mecz ale i tak dużo słabszy niż w pozostałych kolejkach i już uradowani. Dramat.
PS Oczywiście cieszy mnie Barca w TVP nawet z Bruggią (i tak nic innego bym nie oglądał) ale jak zwykle pokazują mecz teoretycznie jeden ze słabszych.
PSG czy Chelsea, a oni "wybierają" Belgów.
1
@mordini123 Tak, to też nie było jakieś bardzo złe ale pod warunkiem, że to TVP mogłaby sobie wybrać dzień i mecz bo jeśli będzie to na zasadzie - "w tym tygodniu macie wtorek i wybierzcie sobie mecz", a tam nic ciekawego to to żadne lepsze warunki. Idąc tym tropem co kolejkę można ustawić tak, że nigdy TVP nie pokaże najlepszego meczu.
0
@Firestone Wojciech Szczęsny bronił źle z Interem?
3
@mordini123 Skoro na lepszych to musi być mecz pierwszego wyboru bo inaczej jak mogą być lepsze warunki skoro nie dostaną najlepszego meczu? Nie ma takiej możliwości, no chyba że po prostu zapłacili dużo mniej i będą pokazywać gówno.
@adi7adi8 Jeśli tak będzie to już znak, że żadnych lepszych warunków nie ma. Przecież we wtorek te mecze tak się ułożyły, że szału nie robią, a w środę Barca - PSG. Albo ten mecz w TVP i udowodnienie lepszych warunków albo niech spadają i nie marnują kasy na głupoty.
@PawkoFCB Jeśli mają być lepsze warunki to nie ma innej możliwości niż mecz pierwszego wyboru skoro w poprzednim sezonie mieli mecz drugiego wyboru. Nie ma nic pomiędzy. Chyba, że tak jak napisałem wyżej, zapłacili dużo mniej i będą pokazywać jeszcze większe gówno ale dla mnie to żadne lepsze warunki. Po prostu frajerstwo.