0

Popieracie Szymona Hołownie na funkcję komisarza ONZ do spraw uchodźców?

2

@Arden Dlatego napisałem, że muszą mądrze wydawać i mieć trenera, który to poukłada.

Przecież nie napisałem, że położą miliard na murawie i wygrają Ligę Mistrzów.
Nikt mi nie wmówi, że mając takie możliwości finansowe i taką markę, że nie są wstanie ściągnąć świetnych piłkarzy. Problemem może być w tym momencie wielki bałagan, a wręcz burdel, który powoduje to co widzimy.

4

@Arden Oni mają taką kasę, że jeśli tylko będą wydawać mądrze i będą mieli trenera, który da radę to poukładać to znów mogą wrócić do bycia w europejskim topie.

1

@UriBoyka Także będę oglądał Wisłę Kraków. To musi być ten sezon.

PS Zagłębie 4-0 do przerwy z Arką. Najwięcej bramek strzelonych w Ekstraklasie, co im się stało?

0

@Piotrek1993 Nie radzę ale jeśli masz taką chęć to masz prawo.

1

Pogoń Grodzisk Mazowiecki nokautuje ŁKS Łódź, w 80 minucie 3-0 dla gospodarzy.

Za niespełna pół godziny Wisła Kraków przy Reymonta zagra z Polonią Bytom.

Oglądacie Betclic pierwszą ligę?

@FcPortoFan1999 @gumaz

A w Ekstraklasie Zagłębie 3-0 z Arką Gdynia. Wciąż trwa pierwsza połowa.

4

@TR3YWAY Ja nie mam ale być może dlatego że nie mam tam konta.

2

@Roobo To nie jest żałosne. Żałosne jest nie przyznanie nagrody skoro wszystko zostało dokończone.
Do błędu też trzeba umieć się przyznać.

1

@gumaz Tak czy inaczej 8 miejsce w zasięgu po tym sezonie, a to już robi wrażenie.

@Nightraider Rozmawialiśmy o tym wczoraj. Łap listę.

3

@Deviler Tak. Robercik Lewandowski od początku na PSG.

9

@Pedri16Future Wiem, że najprawdopodobniej to nic nie da ale cóż szkodzi obie... spróbować?

Przynajmniej pokażemy, że nam zależy i tak naprawdę od razu powinna być reakcja na to wszystko bo nawet z opóźnieniem ale można było przeprowadzić normalne głosowanie. Na dziś raczej jest to niemożliwe bo większość nawet nie wiedziała by o co chodzi.

I tak, też uważam, że dla Polaka tego nie zrobią. Gdyby to był piłkarz z innej na nacji, dużo mocniejszej to kto wie...

21

""Mateusz Święcicki na kanale Meczyki przyznał, że POJEDZIE DO PARYŻA i sprawdzi jakie są szanse aby Robert Lewandowski dostał Złotą Piłkę za 2020 rok!

"Zamierzam się wybrać do Paryża z kamerą, zwłaszcza dlatego, że mój kolega jest pracownikiem France Football i spróbować rozpocząć kiszoterię, popytać naczelnego, porozmawiać. Mamy wypowiedź Leo Messiego, który w 2021 roku mówił do Lewandowskiego: "Byłeś najlepszy rok temu, powinieneś tę nagrodę dostać"

To nie jest wstyd, żeby ktoś się zreflektował. Ja myślę, że gdyby była presja zewnętrzna, gdybyśmy byli mocniejsi w strukturach..."

CZEKAMY""
---
Najlepszy komentator bierze sprawy w swoje ręce.
Mimo wszystko uważam, że ta Złota Piłka należy się Robertowi Lewandowskiemu i France Football powinno mu ją przyznać. I tak wiem, to nie jest tak, że komuś coś się należy bez głosowania ale jednak wtedy Robert zdobył tryplet i trzy korony króla strzelców. Masa bramek i nagroda UEFA. Praktycznie wszyscy poza jakimiś jaśkami (nawet tutaj mamy kilku, szczególnie takiego jednego) nie znającymi się na piłce byli zgodni, że Złota Piłka 2020 należała się Robertowi Lewandowskiemu.
Na potwierdzenie słowa Leo Messiego, skoro on tam uważa to znaczy, że tak było.

0

@dariooo Nawet jeśli chodzi o wyzwania to normalne, że nie będzie grał za darmo.

0

@Pnog37 Biorę w ciemno. Można zaliczkę? Inaczej, bez zaliczki nie szukam.

39

Jestem za tym aby Robert Lewandowski grał w Barcelonie jak najdłużej, nawet do 40-tki.

0

@Herato A co w sytuacji gdybym znalazł jeszcze jednego takiego piłkarza?

4

Lamine Yamal będzie odpoczywał w czasie przerwy na mecze reprezentacji, a w jego miejsce powołać zdobywcę Złotej Piłki 2026, bohatera MŚ 2026, potężnego Ansu Fatiego.

1

@Gaucho No jasne, że wie najlepiej ale właśnie po to są takie strony żeby o tym dyskutować bo inaczej wszystko by padło.

0

@mekston Pisałeś, że wygląda na to, że Ruud może przełamać serię Alcaraza to serio myślałem że może to zrobić ale teraz spojrzałem na wynik i nie rozumiem dlaczego po pierwszym secie wyciągnąłeś takie wnioski. Tak jakbyś nie widział, że z Alcarazem nie jest łatwo wygrać nawet prowadząc 1-0.

1

@lucca87 Medal zawsze jest medal ale jakie brawa? Mieliśmy jednego poważnego przeciwnika i przegraliśmy grając tragicznie. Bo co innego przegrać po wielkim meczu, po walce, a co innego grać jak w gimnazjum i robić dziecinne błędy, nie jeden, nie dwa, a całą masę.

Niestety ale tutaj nie ma za co bić braw. Wynik poniżej oczekiwań, gra poniżej oczekiwań i Nikola Grbić niestety poniżej oczekiwań - zero reakcji i moim zdaniem skład źle wybrany. Turniej na minus, ratuje go jako tako w zasadzie tylko ten medal, którego po prostu nie dało się nie zdobyć po blamażu Brazylii czy Francji, a nawet Słowenii.

Z całym szacunkiem do reprezentacji Czech ale porażka z nimi w meczu o brąz to byłaby kompromitacja.

0

@LjakRoberciik To po co się napinasz? Spiąłeś się jak plandeka na żuku. Wyluzuj się.

1

@blakkudium Trochę odwrotność Carlo Ancelottiego. Tzn. nie mówię że Carlo słaby w lidze bo chyba jako jedyny zdobył tytuł mistrza kraju w każdej z lig TOP 5 ale jak na tyle lat trenowania mocnych klubów to nie ma tych tytułów za wiele, za to LM ma najwięcej.

4

@Eklerek Najlepsi dzisiaj wygrywają po 2-1. Arsenal, Barca, Milan.

3

@Eklerek Komentarz tego Warm1k wygrywa.

5

Zwycięstwo AC Milanu!

Po scudetto i powrót do Ligi Mistrzów by w finale 2026/27 zagrać i przegrać z FC Barceloną.

3

@partymaker Dziwny ale patent na tytuły ligowe ma.
Juventus, Inter, Napoli i w dodatku Chelsea w Anglii.

0

@Krzysztof1987 Patrząc na całą ligę jednak ktoś może się znaleźć. Choćby z Realu czy Atletico.
W obecnej chwili poza Rashfordem to Vinicius Junior ma 4 asysty więc jakimś kandydatem na pewno jest.

3

@partymaker Prawdziwy fachowiec.

0

@Nightraider Transfermarkt kłamie. Nie mają pełnych danych.

1

@Nightraider 26 bramek to zdecydowanie za mało żeby być w TOP 5 najlepszych strzelców w historii Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?