Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Szkoda, że z całą resztą jest gorzej.
0
@Pawlak1992 Nie tyle budzą co po prostu serwują.
1
@Recha_0684 Nikola Grbić najpierw powołuje Szalpuka kosztem Bednorza, a teraz nie daje mu grać jak trzeba ratować seta. Pomylił się i to zdrowo z tym wyborem.
0
@bart_azz A to nie ty pisałeś szybkie 3-0 dla Polski? To się nie dziw.
0
@Litman A najlepsze jest to, że Włosi są niewiele lepsi, a mimo to wydaje się jakby grali swój prime.
1
Nasi już nawet zagrywek nie przyjmują. Same asy Włosi. Nie rozumiem o co chodzi i czemu Grbić nie reaguje?
1
Mniej więcej do połowy seta prowadzimy i nagle cyk, Włosi wychodzą na prowadzenie. Mam obawy o ten mecz i to duże.
1
Kewin Sasak w siatkę. Dobra, zmiana bo inaczej po meczu zaraz będzie. Niech wejdzie nawet Graniczny.
1
Mam wrażenie, że nasi pierwszy raz grają w siatkówkę i są zdziwieni co tutaj się dzieje.
0
Sam Kamil Semeniuk będzie miał problem nam to wygrać. Ktoś musi mu pomóc.
0
Ten mecz jest gorszy od pierwszego półfinału, a my gramy także że Czesi by nas pokonali. Co jest?
1
Ale oddajemy punkty za darmo. Aha.
0
Kewin Sasak jedna dobra zagrywka i koniec. Niech po prostu przebija bo oddajemy za darmo punkty.
0
@Pnog37 Nie może do libero rozegrać?
0
@spacer Problem w tym, że nie ma kto wejść. Brak powołania dla Bartosza Bednorza wychodzi bokiem. Myślę że mógłby nawet na atak wejść.
1
@mmaciass Też pomyślałem wtedy, że to będzie punkt zwrotny. Niestety jak się okazało tak było.
1
Dobra, ten set niczego nie zmienia. Dalej żeby wygrać mecz trzeba wygrać 3 sety. Pytanie tylko czy tak szybko są wstanie nasi się poprawić szczególnie w zagrywce.
0
Powie ktoś Sasakowi, że w siatkę to punkt dla rywala?
0
Ale błędy Polacy. Co jest kurde.
Jakim cudem my ciągle jesteśmy w grze o tego seta po takiej grze?
0
@Starrk Poczytaj sobie komentarze z poprzedniego meczu na temat zagrywek Kurka.
2
Pięknie się to czyta. Najpierw narzekanie na Kurka, a teraz "gdyby był Kurek to finał pewny".
0
@LambiPL Niezły wynalazek XD.
0
Wreszcie Kewin Sasak skończył atak ale zagrywka wciąż do bani.
0
@michal26 Dlaczego Bartosz Kurek ma nie grać?
0
Kewin Sasak zatrzymywany dość łatwo. Szkoda bo atakujący TOP to dzisiaj złoto.
0
@KierownikLucas Szczególnie tymi zepsutymi zagrywkami.
2
@Fantastyczny Chłopiec Ile brakuje do tego piwa?
1
@turhiay No idąc tym tropem to tak. Ja uważam, że trofea powinny być ważne ale nie najważniejsze.
0
Narzekanie na Bartosza Kurka, że serwuje w siatkę, a tymczasem Kewin Sasak, a jakże by inaczej, zaczyna w siatkę.
0
@LambiPL Problem? To już porozmawiać i wyrazić swojego zdania nie można bo uważasz to za problem?
To widocznie ty go masz skoro aż tak bardzo ci to przeszkadza. Niesamowite.