0

@michal26 Szkoda, że z całą resztą jest gorzej.

0

@Pawlak1992 Nie tyle budzą co po prostu serwują.

1

@Recha_0684 Nikola Grbić najpierw powołuje Szalpuka kosztem Bednorza, a teraz nie daje mu grać jak trzeba ratować seta. Pomylił się i to zdrowo z tym wyborem.

0

@bart_azz A to nie ty pisałeś szybkie 3-0 dla Polski? To się nie dziw.

0

@Litman A najlepsze jest to, że Włosi są niewiele lepsi, a mimo to wydaje się jakby grali swój prime.

1

Nasi już nawet zagrywek nie przyjmują. Same asy Włosi. Nie rozumiem o co chodzi i czemu Grbić nie reaguje?

1

Mniej więcej do połowy seta prowadzimy i nagle cyk, Włosi wychodzą na prowadzenie. Mam obawy o ten mecz i to duże.

1

Kewin Sasak w siatkę. Dobra, zmiana bo inaczej po meczu zaraz będzie. Niech wejdzie nawet Graniczny.

1

Mam wrażenie, że nasi pierwszy raz grają w siatkówkę i są zdziwieni co tutaj się dzieje.

0

Sam Kamil Semeniuk będzie miał problem nam to wygrać. Ktoś musi mu pomóc.

0

Ten mecz jest gorszy od pierwszego półfinału, a my gramy także że Czesi by nas pokonali. Co jest?

1

Ale oddajemy punkty za darmo. Aha.

0

Kewin Sasak jedna dobra zagrywka i koniec. Niech po prostu przebija bo oddajemy za darmo punkty.

0

@Pnog37 Nie może do libero rozegrać?

0

@spacer Problem w tym, że nie ma kto wejść. Brak powołania dla Bartosza Bednorza wychodzi bokiem. Myślę że mógłby nawet na atak wejść.

1

@mmaciass Też pomyślałem wtedy, że to będzie punkt zwrotny. Niestety jak się okazało tak było.

1

Dobra, ten set niczego nie zmienia. Dalej żeby wygrać mecz trzeba wygrać 3 sety. Pytanie tylko czy tak szybko są wstanie nasi się poprawić szczególnie w zagrywce.

0

Powie ktoś Sasakowi, że w siatkę to punkt dla rywala?

0

Ale błędy Polacy. Co jest kurde.
Jakim cudem my ciągle jesteśmy w grze o tego seta po takiej grze?

0

@Starrk Poczytaj sobie komentarze z poprzedniego meczu na temat zagrywek Kurka.

2

Pięknie się to czyta. Najpierw narzekanie na Kurka, a teraz "gdyby był Kurek to finał pewny".

0

@LambiPL Niezły wynalazek XD.

0

Wreszcie Kewin Sasak skończył atak ale zagrywka wciąż do bani.

0

@michal26 Dlaczego Bartosz Kurek ma nie grać?

0

Kewin Sasak zatrzymywany dość łatwo. Szkoda bo atakujący TOP to dzisiaj złoto.

0

@KierownikLucas Szczególnie tymi zepsutymi zagrywkami.

2

@Fantastyczny Chłopiec Ile brakuje do tego piwa?

1

@turhiay No idąc tym tropem to tak. Ja uważam, że trofea powinny być ważne ale nie najważniejsze.

0

Narzekanie na Bartosza Kurka, że serwuje w siatkę, a tymczasem Kewin Sasak, a jakże by inaczej, zaczyna w siatkę.

0

@LambiPL Problem? To już porozmawiać i wyrazić swojego zdania nie można bo uważasz to za problem?
To widocznie ty go masz skoro aż tak bardzo ci to przeszkadza. Niesamowite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?