1

@Kgorecki2500 Dokładnie, tylko gol Atalanty i niech się dzieje wola nieba.

0

@The Game 10 Cicho, Leo Messi może bo nazywa się Messi i grał w Barcelonie.

0

@neymar77 Na emeryturze się nudził to zarejestrował się w urzędzie pracy i mu robotę znaleźli.

2

Co jest z tą Atalantą? W poprzednim sezonie dwie porażki z Club Brugge i teraz także przegrywają.

0

@regatta52 M jak Miłość bo Paweł będzie miał kłopoty za pobicie.

0

Kylian Mbappe z 58 bramką w Lidze Mistrzów.

Francuz awansował na samodzielne 6 miejsce w klasyfikacji wszechczasów. Teraz przed nim Raul Gonzalez, który ma 71 trafień.

8

Wchodzę na Flashscore, widzę że Real 1-0. Myślę sobie "Kylian Mbappe z karnego" i co? Oczywiście, że bardzo czytelne.

Oczywiście nie twierdzę, że karnego nie było (nawet nie oglądam) tylko zabawka sytuacji, znów karny dla Kyliana Mbappe ale to jest dopiero przedsmak karnych Harry'ego Kane'a.

3

@TR3YWAY Jak można takie coś napisać po 6 kolejkach (czy tam coś koło tego) wiedząc jak długi jest sezon i że Real czekają po dwa mecze z Barcą i Atletico. Ok, Atletico często daje dupy ale potrafią się jednak im postawić.

0

@Pablozeusz Aha, czyli jak nie wyszło to nagle żart. Ok.

1

@Kgorecki2500 Ja nie mam zdania. Po prostu na pewno odpuszczam ich zwycięstwo, a czy dodam coś innego to zobaczę, trzeba się zastanowić.

1

@escarabajo W takim razie nie mam pojęcia. Ciężko wybór bo w sumie jeden jak i drugi może grać. Normalnie powiedziałbym że Isak ale to Ekitike wygląda lepiej od początku sezonu.

0

@CLS63AMG Dlaczego najtrudniejszy wyjazd?

To że daleko nie oznacza, że będzie to jakiś mega trudny mecz. Sam nie obstawiam, że Real ich totalnie rozgromi ale nie spodziewam się jakiś większych problemów.

1

@FcPortoFan1999 Biorąc pod uwagę, że wszystkie nasze zespoły grają u siebie, a także to że rywale nie są nie do pokonania to powinny być 4 zwycięstwa ale właśnie obawiam się małego falstartu. Najbardziej o Lecha z powodu przeciwnika ale Raków grą szału nie robi i kto wie czy oni dojadą.

0

@Deathwing112 To zależy jak teraz jest ubrany. Jeśli jak kobieta to nie ale jeśli jak chłopak to tak.

3

@Frimpong Dlatego go oznaczyłem.

@FcPortoFan1999 4 wygrane polskich zespołów? Nie wiem czy nie za duże ryzyko. Lech niby u siebie ale ten Rapid wygląda niewygodnie.

@Kgorecki2500 Obawiam się tego Tottenhamu. Gdyby grali w Anglii ale grają w Norwegii. Myślę że Bodo może tam zaskoczyć.

1

Jakieś pewniaczki na Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Ligę Konferencji?

@Kgorecki2500 @Luciano99 @Frimpong

0

@escarabajo Hugo Ekitike > Alexander Isak

0

@Objectivo W jaki sposób?

2

@MesQueUnClub_87 Ale nie złóż życzeń, nie daj kwiatka czy innego prezentu na dzień kobiet to rozwód od razu.

0

@Pablozeusz Co w tym dziwnego? Czy nie kibicujesz każdemu rywalowi Realu Madryt?

3

@ShawnC Dzisiejszy na pewno nie będzie nic znaczył ale to pewnie dlatego że dzisiaj Barca nie gra z PSG.

0

Czytam teraz, że podobno AC Milan po zakończeniu sezonu będzie chciał ściągnąć Roberta Lewandowskiego.

Oczywiście chcę żeby Robert Lewandowski został w Barcelonie ale jeśli musiałby lub chciałby odejść to ciekawy kierunek. Wciąż grałby w mocnej lidze i być może w Lidze Mistrzów. Priorytet to zostać w Barcelonie ale Milan to ciekawa opcja.

2

@Vurt Może być mały tryplet czyli mistrzostwo, puchar i Liga Europy. Mając dwóch potężnych Polaków nie ma innej opcji.

3

@Pedri16Future Wielkie szczęście, że Jakub Kiwior i Jan Bednarek zdecydowali się na transfery bo inaczej Porto nie byłoby tak dobre.

4

Porto w 10-tkę idzie dużo lepiej niż jeśli grali 11 na 11.

3-0 dla przyszłych mistrzów Portugalii.

6

Eleven Sports 2 i mecz Arouci z Porto.

Jakub Kiwior i Jan Bednarek w obronie Porto. Pierwszy mecz Porto w tym sezonie włączony. Mam nadzieję na czyste konto Polaków i bramki Samu Omorodiona i Borji Sainza.

1

@Andi18 Na ten moment ciężko typować kogoś na 100%.
Oczywiście Wisła Kraków jest największym faworytem ale oni są nimi od 3 lat i wciąż siedzą na zapleczu Ekstraklasy.

Mimo wszystko Wisła, Wieczysta i Śląsk (ewentualnie Pogoń Grodzisk Mazowiecki ale tutaj raczej szanse dużo mniejsze) to drużyny, które najchętniej zobaczyłbym w przyszłym sezonie w Ekstraklasie. Jest jeszcze Ruch Chorzów i Polonia Warszawa (derby w Ekstraklasie to byłoby coś dużego) ale po pierwsze grają słabiej, a po drugie niestety brakuje miejsc żeby wszyscy awansowali.

3

Wisła Kraków 1-0 Polonia Bytom!

Biała Gwiazda inkasuje 3 punkty i umacnia się na fotelu lidera Betclic pierwszej ligi.
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda! Kolejny krok do Ekstraklasy zrobiony.

Teraz trudny terminarz więc to zwycięstwo bardzo ważne.
W czwartek Wieczysta, a w niedzielę Ruch Chorzów, a później nasza ulubiona przerwa na reprezentacje.

2

@Destroyer_of_Worlds Ja się tylko odniosę do tego ewentualnego odcięcia od dziecka.
Moim zdaniem takie coś byłoby totalnym frajerstwem i pokazaniem jakim się jest idiotą bo co winne jest dziecko?
Po pierwsze nic, po drugie pewnie samo też nie wiedziało, że ma innego ojca, a po trzecie skoro go wychowujesz, on mówi na ciebie "tato" to jak można z dnia na dzień olać i zapomnieć?

1

@Arden Wiem, że łatwo się mówi ale czy napisałem, że zrobią to jutro? Wszytko wymaga czasu i jeśli tylko United zacznie myśleć, zaczną układać to od samej góry to za jakiś czas znów mogą być w czołówce. Oczywiście nie oznacza, że na pewno tak będzie ale na pewno nie odbieram im szans choć nie stanie się to szybko. Jeśli w ogóle bo samym wydawaniem milionów bez sensu na byle kogo nie wiele zdziałają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?