Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCB_dimiC Jeszcze dwa tygodnie temu było odwrotnie ale w sumie dobrze, że choć liga została. Oby w niedzielę nie było po sezonie.
3
@MessiForeverTheBest I Kyliana Mbappe na lewą stronę. Atak marzeń.
0
@Szakalaka12369 Chodzi mi tylko o to, że tamten wynik był historyczny, sytuacja historyczna i wiele osób o tym pamięta.
O wczorajszym wyniku zaraz nikt pamiętał nie będzie. Nie pisałem tu nic o tym co jest lepsze.
Dlaczego znienawidzone PSG? To, że ty masz jakieś uprzedzenia do nich to nie moja wina.
2
@AlexDark00 A ty świetnie pomijasz pytanie, które są bardzo niewygodne.
"Za Suarezem z sezonu 17/18 i 18/19 kiedy to strzelił aż 2 bramki, a Barca zanotowała dwie kompromitacje też tęsknisz?"
0
@syngoku1 Czyli oddasz mi pieniądze czy nie?
Po prostu nie chce płacić dwa razy za to samo. Jesteś wstanie to zrozumieć?
Nikt mi nie obniży kosztów wywozu śmieci bo im się to nie opłaca dlatego że wszystko idzie do góry i szybciej zrobią podwyżkę niż obniżkę.
Na jakim ty świecie żyjesz, że myślisz że będzie taniej?
Paliwo kosztuje, pracowników trzeba opłacić, myślisz że co? Nagle zabiorą im pół pensji bo będą mieli pół roboty mniej? Kto kto im tam będzie pracował?
Rozumiem co masz na myśli ale zrozum mnie, czy osoby, które nie ma zamiaru płacić dwa razy za to samo.
Gdyby była to jednorazowa akcja to tam trudno ale tak będzie miesiąc w miesiąc.
1
@manero Mimo wszystko Barca wtedy ich zniszczyła, upokorzyła, a wczoraj "tylko" 2-1. No trudno, zdarza się porażka.
Wiadomo, że sam wynik tamtego meczu ostatecznie nie przyniósł nic ale jednak jest to wynik, który przeszedł do historii tym bardziej po takim "remoncie".
1
@insp1re Barcę czeka jeszcze mecz z Chelsea, a więc klubowym mistrzem świata, zespołem który w finale pokonał właśnie PSG także w teorii to mocniejszy zespół.
Oczywiście, wiem o co ci chodzi i to trochę tak żartem napisałem ale mecz będzie na Stamford Brigde. Wątpię żeby byli lepsi od PSG no ale to także rywal, który jak na dzień może ograć dosłownie każdego.
5
@Krzysztof1987 I serio myślisz, że ten kto bałagani i wyrzuca śmieci gdzie popadnie nagle przestanie to robić bo "zarobi" 50 groszy?
Czy ty myślisz że po rowach, ulicach czy lasach leżą tylko butelki?
A co z innymi śmieciami?
Jaki ty naiwny jesteś to niesamowite. Brudas nagle przestanie być brudasem to tak jak alkoholik przestanie pić bo zamkną mu sklep w nocy. W co wy ludzie wierzycie to ja nie wiem.
0
@syngoku1 Zwrócisz mi pieniądze - chociaż połowę - za wywóz śmieci?
Bo przypominam, że biorę teraz pewną sumę, a połowa moich śmieci to butelki czyli jeśli nie będę ich wyrzucał to oczekuję obniżki płatności za wywóz śmieci bo nie chce płacić dwa razy za to samo.
Dasz radę to zrobić bo oni jakoś są niebyt chętni?
4
Pracuj dalej Ansu, a MŚ nie obejrzysz w tv.
Ansu Fati pokazuje się z naprawdę dobrej strony i mam nadzieję, że w tym sezonie nie tylko wróci do fajnej formy ale potwierdzi, że jeszcze może być dużo pożytku z niego, a także że pojedzie z reprezentacją Hiszpanii na MŚ.
1
@D10SLEO To trochę jak po finale LM, Vitihna > Pedri.
0
@Hawajczyk Może trochę przesadzam bo nie oglądam Realu zbyt często, a kiedy oglądam to po prostu najczęściej Vinicius jest słaby ale mimo wszystko do Neymara to mu brakuje bardzo dużo i ani gra ani statystyki nie są tak dobre jak Neya.
Szkoda, że Neymar wybrał taką, a nie inną drogę.
Jeśli dalej uważasz, że nie mam za dużo racji to po oglądaj czasem reprezentację Brazylii. Tam ani gry ani statystyk. Oczywiście zaznaczam, że na pewno miał jakieś dobre mecze ale głównie pamiętam właśnie te gorsze mecze i jeśli jeszcze miał statystyki to było ok ale jeśli nie to krytykowany był, że przegrywają.
1
@kanver_ Właśnie, był wtedy w gorszej formie. Bardzo żałuję bo z formą z pierwszej części sezonu Barca z Raphinhą po prostu przeszłaby ten Inter ale nawet w gorszej formie robił liczby, ciągnął ten zespół. Niestety, tego nikt nie widzi ale za to wszyscy widzą dwie asysty Dembele z Arsenalem.
0
@Encore Myślę że można powiedzieć, że Neymar to był taki piłkarz, który bez liczb zachwycał, a Vinicius bez liczb po prostu często był zbędny.
0
@Matheu12 "ciekawe jak długo" - a może nie martwmy się na zapas?
2
@kanver_ A i tak znajdą się osoby co powiedzą, że Raphinha był słaby, nie ciągnął Barcy i że robił liczby w mało istotnych meczach.
No ale tak to jest jak ktoś ogląda mecze na Flashscore, a za wyznacznik formy/siły danego piłkarza traktuje tylko finał Ligi Mistrzów.
5
@AlexDark00 To idzie wyczytać z każdego twojego postu dotyczącego Roberta Lewandowskiego.
Podawałem ci kiedyś i wypisałem dzisiaj sezony w których Luis Suarez strzelił po jednym golu i co? Dwie największe kompromitacje w LM, a mogłyby być dwa puchary, a jeden to na pewno.
Dlaczego tutaj nie skrytykujesz Luisa Suareza?
Dlaczego nie masz pretensji, że nie było go i nie uratował klubu od tych potężnych klęsk?
Bo oczywiście nie ważne jest to, że Barca wtedy przegrała bo Luis Suarez nie strzelał bramek tylko ważne jest że nie było z kogo się śmiać, teraz masz Roberta Lewandowskiego to masz kogo wyśmiać i przy okazji się cieszyć z porażek klubu który masz totalnie w dupie.
Niestety, taka jest prawda i czym szybciej się przyznasz tym szybciej każdy zrozumie po co to piszesz i po prostu zaczną się olewać.
---
"Tęsknię to za wspaniałą 9tką, jaką był Suarez"
Za Suarezem z sezonu 17/18 i 18/19 kiedy to strzelił aż 2 bramki, a Barca zanotowała dwie kompromitacje też tęsknisz?
13
@AlexDark00 Kogo ty chcesz oszukać? Możesz Lewandowskiego nie lubić, mam to totalnie gdzieś ale żeby cieszyć się z każdej porażki Barcy tylko dlatego że Robert Lewandowski nic nie strzelił i jest okazja do wyśmiewania to już serio coś nie tak. Jak dla mnie nie jesteś kibicem Barcy bo żaden kibic danego klubu aż tak nie jeździ po piłkarzu, który tyle dał temu klubowi i co ważne dalej daje.
23
Komentarz usunięty
10
@AlexDark00 A ciebie nie piecze? To dwa sezony z największymi kompromitacjami w LM.
Kiedy Barca potrzebowała bramek Luisa Suareza to go nie było.
19
@AlexDark00 A tak się strzelało w sezonie LM 17/18 i 18/19:
Już.
0
@Kibol_83 Finał LM był 4 miesiące temu. Budzimy się.
30
Ale tu panika. Rozumiem, że jest zawód bo sam liczyłem na dużo więcej ale rok temu PSG o tej porze wyglądało słabo, a do grudnia/stycznia katastrofalnie, a potem wygrali całą LM.
Spokojnie, lepiej przegrać teraz póki jest kiedy odrabiać.
W maju Barca podniesie puchar Ligi Mistrzów.
0
AS Monaco ma rzut karny. Szkoda, że Ansu Fati zszedł bo mógłby mieć okazję na kolejną bramkę.
5
Dublet Erlinga Haalanda w 1 połowie z Monaco.
Potężny Wiking z 52 bramkami w Lidze Mistrzów i 3 w tej edycji.
Jeśli dołożył by coś jeszcze w 2 połowie to połączyłby się do ucieczki.
1
Senny Mayulu, najpierw Interowi w finale LM (wcześniej Brestowi), a teraz Barcelonie.
Chłopak ma potencjał, kto wie co z niego wyrośnie alea patent na mocne zespoły.
Przypominam, że strzelił także bramkę Atletico na KMŚ.
1
@PaPo Oczywiście poprzedni sezon, a to co jest dziś to może być różnica ale pomyśl, że są tutaj osoby co stawiają wyżej Vitinhę od Pedriego "tylko" dlatego że PSG wygrało LM.
1
@mekston Po tym jak to przeczytałem to byłem praktycznie pewny, że Newcastle to wygra. Mimo wszystko mam nadzieję, że kolega @A4ron będzie nam tutaj dawał typy, po prostu będę stawiał odwrotnie i będę liczył hajs.
1
Marcus Rashford dwie bramki z Newcastle, a teraz asysta z PSG.
Brawo dla Ferrana Torresa za bramkę ale Anglik na razie decydujący.
Oczywiście Lamine Yamal to zupełnie inna liga.
0
Erling Haaland z 51 bramką w Lidze Mistrzów.