Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeszekFCB Dokładnie. Mam nadzieję, że to wina wieku i że po prostu z tego wyrośnie choć podobno od dawna jest pełnoletni więc mam trochę "obawy", że to już mu tak zostanie.
2
Dublet Ansu Fatiego dzisiaj. Co prawda obie bramki z rzutów karnych ale pokazał, że potrafi je wykonywać.
Klasyfikacja strzelców Ligue 1 obecnego sezonu po (prawie) 7 kolejce - wieczorem jeszcze ostatni mecz kolejki Lille - PSG:
1. Ansu Fati - 5 bramek
= Joaquin Panichelli - 5
3. Ilan Kebbal - 4
= Esteban Lepaul - 4
Ansu Fati na króla strzelców Ligue 1 2025/26!
28
@MirusAmisz Robert Lewandowski więcej szacunku ma za granicą niż u polskich kibiców.
Wstyd dla tych wszystkich ułomnych ludzi. Ja rozumiem, że ostatnio gra słabiej, rozumiem że można po prostu zwyczajnie go nie lubić ale żeby go wyzywać to już serio trzeba być odklejonym.
1
@LeszekFCB Zablokuje? Haha, przecież mi ostatnio też tak napisał. Jeśli zablokuje wszystkich to nie będzie miał z kim pogadać.
1
@Lionel_Messi10 Myślałem że ty jako fanatyk Argentyny tylko w tym temacie ciężko z tobą się rozmawia, a teraz widzę że ty serio masz nieźle odklejone. A i zapomniałeś przelogować Aleksandrze.
15
Pozdrawiam tych co pisali, że Raphinha dużo nie daje Barcelonie i tych co cieszyli się z (udawanej) kontuzji Lamine Yamala.
0
@Krzysztof1987 Akurat mylisz się. Ja nawet papierka po cukierku nie wyrzucę nigdzie poza koszem.
Oczywiście mały człowieku oskarżasz mnie o śmiecenie, a teraz po tym co napisałeś wiem, że to ty jesteś brudasem dlatego popierasz ten pomysł bo wywalasz śmieci gdzie popadnie i liczysz, że będą za ciebie zbierać.
Wstydził byś się brudasie. Zacznij sprzątać po sobie, a nie liczysz na innych.
3
@FCB24 Gadanie dla gadania. Dlaczego niby Robert Lewandowski czy Karim Benzema nie mieliby nawet połowę liczb Kane'a z Tottenhamu?
Widzę, że te 18 goli w tym sezonie przysłania ci oczy i zaczynasz pisać kompletne bzdury.
0
@KamQiX Właśnie nie pamiętam bo mecz leciał w tle ale z tego co pamiętam to komentarzy mówili, że sędzia nie dał sobie kilku sekund na sprawdzenie tej akcji, a następnie padł gol dla Villarreal, którego mogłoby w tej sytuacji nie być. Może ktoś kto oglądał w skupieniu to się wypowie.
0
@Matt_i1992 Nie oglądałem za bardzo tego meczu to ciężko mi się wypowiadać ale czy czasami tam nie powinno być karnego na Viniciusie i Real miałby szansę na 3-0 przez co byłoby po meczu o ta czerwona kartka nie miałaby już żadnego znaczenia? Nawet gol dla Villarreal mógłby nie paść.
7
Estevao z pierwszym golem w Premier League i od razu w hicie z Liverpoolem, a najlepsze jest to, że to gol za 3 punkty dla Chelsea.
0
@mekston Świetna forma Harry'ego Kane'a. W takim tempie Anglik będzie zagrożeniem dla rekordu Roberta Lewandowskiego.
0
@mekston Myślę że tak. Harry Kane ucieka więc będzie chciał go gonić.
0
@papryk13 Jeśli dużo osób się nastawi na stratę punktów przez Real to nie stracą ale jeśli nikt to stracą. Tak to działa.
1
@Rifek Chodzi o to, że lekarze, masaże czy leki kosztują.
Niestety sporo w swoim życiu się na dźwigałem więc wiem co mówię. Oczywiście najlepiej żeby zawsze wszystko było ok ale tak się nie da więc jeśli już pracujesz czy pomagasz to przynajmniej masz z tego pieniądze żeby później móc się podleczyć.
1
@tomek8756 Na pewno życzę im i pozostałym polskim drużynom dojścia do finału, a nawet wygrania całych rozgrywek ale patrząc na pierwszy mecz to trener ma chyba inny cel.
3
@Lionel_Messi10 Ja ci nie nakazuję usuwać konta tylko dałem ci propozycje jeśli nie potrafisz pogodzić się z tym, że ktoś włącza się do publicznej dyskusji w internecie.
I nie, nie łapę cię za język tylko próbuje zrozumieć Twój tok myślenia. Niestety nie da się, a tym sam masz problem z przyznaniem, że po prostu napisałeś głupotę.
2
@Faro Nigdy nie jeździłem jako kurier ale woziłem inne rzeczy i niejednokrotnie pomagałem coś wnosić.
Oczywiście nie za darmo bo kręgosłup kiedyś wysiądzie.
Nie znam gościa więc nie wiem ale jeśli jest normalny, a ty z nim pogadasz normalnie to na pewno za jakąś opłatą pomoże.
2
@Lionel_Messi10 W takim razie dlaczego nie krytykujesz Flicka?
"Weź już skończ" - napisałeś publiczny post w internecie więc niestety musisz się liczyć, że w rozmowę może włączyć się każdy.
Jeśli ci to przeszkadza to wystarczy usunąć konto.
0
@mekston @Lanosss Jeśli @Lionel_Messi10 mówi, że zagra to znaczy, że zagra.
3
@Barcanajlepszyteam "Bo wyglądał źle juz po 45min z PSG czyli cos musiałobyc nie tak"
Przeczytałeś to?
Gość zakłada, że po 45 minutach coś było nie tak z Yamalem, a więc co? Flick ryzykował kontuzję grając nim do końca? @Lionel_Messi10 widzisz w ogóle co ty wypisujesz?
3
@Lionel_Messi10 Króciutko to na razie ciebie wyjaśniają.
Piłkarz bez gry po kontuzji na reprezentację jest ok ale piłkarz po kontuzji, który zagrał w dwóch meczach w tym jeden 90 minut się nie nadaje.
Jeśli nie było info, że Yamal ma kontuzję to De La Fuente miał pełne prawo go powołać.
Nie ośmieszaj się.
1
Komentarz usunięty
3
@Lionel_Messi10 Czy Barca dobrze pomyślała to się jeszcze okaże. Nie wiem z czego się cieszysz, ja tam wolałbym żeby Yamal był zdrowy.
Napinaczu? Widzę, że głowa się już gotuje.
Ustal sobie jedną wersję bo się ośmieszasz.
1
@directedbyfcb Haha, nawet nie zauważyłam, że miał kontuzje. No to ciekaw jestem jego odpowiedzi.
5
@Lionel_Messi10 Skoro Lamine Yamal gra w klubie to dlaczego miałby nie grać w reprezentacji?
To, że ma kontuzję to tak, nie pojedzie i słusznie ale gdyby nie miał to nie rozumiem dlaczego miałby nie jechać na reprezentację skoro z PSG grał 90 minut.
Serio liczysz Mastantuono, Almadę czy Paza?
Przecież to piłkarze, którzy pojadą na MŚ.
To tak jakby powiedzieć żeby De La Fuente powołał młodych i mówić że powołał i wymienić Yamala, Cubarsiego, Huijsena czy Pedriego.
Twój tok myślenia mnie przeraża.
Motasz się nieźle.
0
@Xpert77 Ja tutaj nie bronię De La Fuente tylko podkreślam, że taka kontuzja mogła się zdarzyć też w klubie bo Flick bardzo często trzymał Yamala do końca nawet jeśli było 5-0.
Klub płaci? Ja to rozumiem ale jeśli jest 5-0 w 70 minucie, sezon jest długi, Barca gra na każdym froncie i końcowy triumf to warto dać mu odpocząć, a w jego miejscu sprawdzić innego piłkarza, nawet jakiegoś młodego, a nóż te cenne minuty będą na wagę złota.
Podsumowując, nie bronię selekcjonera reprezentacji Hiszpanii ale też Hansi Flick trochę go "zajeżdża" kiedy w tak młodym wieku przy dobrym wyniku spokojnie może go zmienić. On ma jeszcze czas by grać wszystko od deski do deski i nawet to, że klub mu płaci nie zmienia tego, że zajeżdżając go te pieniądze nie postawią go na nogi.
5
@Kgorecki2500 U mnie w mieście (najbliższym) byłem w 2 sklepach (w sumie takie większe to są 4) i żadnej maszyny, a najlepsze jest to, że ciężko tam będzie je zmieścić bo miejsca mało.
6
@Lionel_Messi10 "Scaloni chce obrone kozacką skleić przed MŚ bo reszta wszystko sie zgadzają."
No właśnie, a masz pretensje do selekcjonera reprezentacji Hiszpanii, który chce zrobić to samo z tym że ma dużo ważniejsze mecze niż Argentyna i mimo że sytuację mają bardzo dobrą to jednak w dalszym ciągu oficjalnie na MŚ się nie zakwalifikowali.
0
@Xpert77 Nie jestem fanem De La Fuente ale Hansi Flick także nie oszczędza Lamine Yamala. Nawet jeśli wynik był już sprawą zamkniętą, kolejny mecz był trudny to Yamal grał do końca.