1

Ethan Mbappe z bramką przeciwko PSG.

Lille > Barcelona?

0

@cules100pro Niestety nie. Kompletnie nie mam pojęcia skąd się wziął (tzn. wiem, że z Hiszpanii ale jednak to tylko druga liga), a tu nagle z Ansu Fatim lider klasyfikacji strzelców Ligue 1 i podobno nieźle gra, a nie "tylko" strzela.

2

@michal26 Może przegrali w czwartek ale za to dzisiaj też przegrali. Odpuszczają Ligę Konferencji i Ekstraklasę. Wszystkie siły na Puchar Polski.

0

@cules100pro Cicho bo to Argentyńczyk. Póki jeszcze ambasada nie wie kto to jest to jest spokój, a jak się dowiedzą to będą go chwalić po każdym meczu bez względu na wszystko.

1

@barcelonaLM Zenek uspokój się.

0

@Walpiano A co najlepsze teraz nie tylko będą się śmiać z wyników ale i decyzji trenera. Odpuścili Ligę Konferencji żeby przestać z Górnikiem w Ekstraklasie. Ciężka przerwa na reprezentacje szykuje się w Warszawie.

0

Bramka samobójcza! Asysta numer 6 Macieja Kuziemki w tym sezonie.

Wisła Kraków 3-0 Ruch Chorzów

0

@gumaz A czy oni czasami nie mówili, że Robert Kubica debiutując w F1 zastępował Sebastiana Vettela?

0

@LukaszFan Nie, po prostu zdecydowali, że skupią się na Pucharze Polski - przynajmniej dopóki nie przegrywają tam.

8

Angel Rodado strzelając 12 bramkę w tym sezonie ligowym wyprzedził właśnie Harry'ego Kane'a, który w Bundeslidze ma 11 trafień.

Angel Rodado > Harry Kane

5

Angel Rodado 2-0!
12 bramka w tym sezonie ligowym!
Wisła Kraków!

1

@Bolton Mimo anulowania bramki też mam nadzieję, że Wisła Kraków wraca po tym sezonie.

1

Wisła Kraków 2-0 Ruch Chorzów!
Niestety nie ma bramki. Sędzia cofnąć uznając faul.

1

@don'T.R.I.P.e @takisobiektos Legia Warszawa powinna skupić się na Pucharze Polski bo w sumie w poprzednim sezonie dzięki tym rozgrywkom zakwalifikowali się do gry w europejskich pucharach w tym sezonie.

0

@kanver_ Nie mam nic przeciwko choć chciałbym żeby grali w Lidze Mistrzów.

1

@michal26 Wiedziałem, że internet im tego nie daruje.
Ogólnie to chce żeby Legia za rok też grała w europejskich pucharach bo po prostu nie mamy za dużo drużyn na Europę ale w sumie dobrze, że dziś dostają lekcję.

2

Maciej Kuziemka! 3 gol w tym sezonie ligowym.

Wisła Kraków 1-0 Ruch Chorzów!

0

@Walpiano Też mi się wydaje, że te wyniki są trochę ponad stan ale najważniejsze, że punktują. No dzisiaj lepiej żeby akurat nie zapunktowali ale niestety wygrali.

@Pnog37 Ja także jestem zdziwiony i w sumie obawiałem się spadku Sevilli w tym sezonie. Tzn. jeszcze mogą spaść bo sezon długo ale pokazali, że można coś ulepić z tego co mają. Wątpię żeby walczyli o LM, pewnie nawet ciężko będzie o LE czy LK ale jest przynajmniej potencjał żeby nie spadli.

2

Znów Sylwester w Krakowie.

@FcPortoFan1999

0

@Pnog37 Oby to nie było tylko chwilowe. Valencia też mimo porażki 6-0 z Barcą początek sezonu miała dobry i obiecujący, miejsce w czołówce w tabeli, a teraz po fatalnym okresie są na 15 miejscu.

4

Mam nadzieję, że po tej porażce Barcelony przynajmniej Sevilla uwierzy w siebie i wróci do czołówki La Liga.

Przyznam, że brakuje mocnej Sevilli, która jest zdolna do urywania punktów najlepszym.

0

@fart Nie chcę być złośliwy ale czy dalej bronisz trenera Legii?

1

@Pedri16Future Zrozumiałem ale sens tego zdania jest zupełnie inny.

5

Info z ostatniej chwili: Legia Warszawa odpuszcza Ekstraklasę na rzecz Pucharu Polski!

5

@Pedri16Future "Wtedy zacząłem kibicować i dzisiaj to się zmieniło."

Czyli już nie kibicujesz Barcelonie?

1

@mordini123 Prezesi Wieczystej po prostu nie chcą awansować do Ekstraklasy, a trener Przemysław Cecherz był na dobrej drodze do walki o awans dlatego został zwolniony.

0

@Krzysztof1987 Ale oskarżać już łatwo co nie? Mam nadzieję, że pokażesz, że nie jesteś taki jak w tym ostatnim wpisie i przeprosisz. Jeśli nie (nie musisz w sumie bo cię nie zmuszę ale wypadałoby) to będzie to dla mnie znak, że ciebie trzeba omijać z daleka w różnych dyskusjach.

0

@FcPortoFan1999 I to jeszcze jaki. Nie chcę być złośliwy ale kibice Legii pisali/mówili, że Legia stawia na Ekstraklasę, a dziś cała czwartkowa zwycięska trójka pokazała, że oni też nie mają zamiaru odpuszczać Ekstraklasy, a jednocześnie nie olali Ligi Konferencji.

0

@BorzyKrzys Mikael Ishak to coś więcej niż tylko świetny napastnik strzelający bramki dlatego jest kapitanem.

Bardzo doceniam jego prace na boisku i to że tak bardzo zależy mu na wynikach Lecha Poznań. Widać, że Poznań nie jest dla niego jakimś przystanek, który zaraz zapomni. Wo cej takich piłkarzy w Ekstraklasie.

1

Jagiellonia, Raków i Lech Poznań - wszyscy wygrali w czwartek w Lidze Konferencji i wszyscy wygrywają dzisiaj - w tej kolejce Ekstraklasy. Da się? Da, a więc teraz Legii Warszawa po blamażu w czwartek nie pozostaje nic innego jak ograć Górnik bo inaczej internet i kibice im tego nie "darują".

Mnie osobiście nie zdziwi jeśli Legia dziś nie wygra. Może się mylę ale typuję remis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?