Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ethan Mbappe z bramką przeciwko PSG.
Lille > Barcelona?
0
@cules100pro Niestety nie. Kompletnie nie mam pojęcia skąd się wziął (tzn. wiem, że z Hiszpanii ale jednak to tylko druga liga), a tu nagle z Ansu Fatim lider klasyfikacji strzelców Ligue 1 i podobno nieźle gra, a nie "tylko" strzela.
2
@michal26 Może przegrali w czwartek ale za to dzisiaj też przegrali. Odpuszczają Ligę Konferencji i Ekstraklasę. Wszystkie siły na Puchar Polski.
0
@cules100pro Cicho bo to Argentyńczyk. Póki jeszcze ambasada nie wie kto to jest to jest spokój, a jak się dowiedzą to będą go chwalić po każdym meczu bez względu na wszystko.
1
@barcelonaLM Zenek uspokój się.
0
@Walpiano A co najlepsze teraz nie tylko będą się śmiać z wyników ale i decyzji trenera. Odpuścili Ligę Konferencji żeby przestać z Górnikiem w Ekstraklasie. Ciężka przerwa na reprezentacje szykuje się w Warszawie.
0
Bramka samobójcza! Asysta numer 6 Macieja Kuziemki w tym sezonie.
Wisła Kraków 3-0 Ruch Chorzów
0
@gumaz A czy oni czasami nie mówili, że Robert Kubica debiutując w F1 zastępował Sebastiana Vettela?
0
@LukaszFan Nie, po prostu zdecydowali, że skupią się na Pucharze Polski - przynajmniej dopóki nie przegrywają tam.
8
Angel Rodado strzelając 12 bramkę w tym sezonie ligowym wyprzedził właśnie Harry'ego Kane'a, który w Bundeslidze ma 11 trafień.
Angel Rodado > Harry Kane
5
Angel Rodado 2-0!
12 bramka w tym sezonie ligowym!
Wisła Kraków!
1
@Bolton Mimo anulowania bramki też mam nadzieję, że Wisła Kraków wraca po tym sezonie.
1
Wisła Kraków 2-0 Ruch Chorzów!
Niestety nie ma bramki. Sędzia cofnąć uznając faul.
1
@don'T.R.I.P.e @takisobiektos Legia Warszawa powinna skupić się na Pucharze Polski bo w sumie w poprzednim sezonie dzięki tym rozgrywkom zakwalifikowali się do gry w europejskich pucharach w tym sezonie.
0
@kanver_ Nie mam nic przeciwko choć chciałbym żeby grali w Lidze Mistrzów.
1
@michal26 Wiedziałem, że internet im tego nie daruje.
Ogólnie to chce żeby Legia za rok też grała w europejskich pucharach bo po prostu nie mamy za dużo drużyn na Europę ale w sumie dobrze, że dziś dostają lekcję.
2
Maciej Kuziemka! 3 gol w tym sezonie ligowym.
Wisła Kraków 1-0 Ruch Chorzów!
0
@Walpiano Też mi się wydaje, że te wyniki są trochę ponad stan ale najważniejsze, że punktują. No dzisiaj lepiej żeby akurat nie zapunktowali ale niestety wygrali.
@Pnog37 Ja także jestem zdziwiony i w sumie obawiałem się spadku Sevilli w tym sezonie. Tzn. jeszcze mogą spaść bo sezon długo ale pokazali, że można coś ulepić z tego co mają. Wątpię żeby walczyli o LM, pewnie nawet ciężko będzie o LE czy LK ale jest przynajmniej potencjał żeby nie spadli.
2
Znów Sylwester w Krakowie.
@FcPortoFan1999
0
@Pnog37 Oby to nie było tylko chwilowe. Valencia też mimo porażki 6-0 z Barcą początek sezonu miała dobry i obiecujący, miejsce w czołówce w tabeli, a teraz po fatalnym okresie są na 15 miejscu.
4
Mam nadzieję, że po tej porażce Barcelony przynajmniej Sevilla uwierzy w siebie i wróci do czołówki La Liga.
Przyznam, że brakuje mocnej Sevilli, która jest zdolna do urywania punktów najlepszym.
0
@fart Nie chcę być złośliwy ale czy dalej bronisz trenera Legii?
1
@Pedri16Future Zrozumiałem ale sens tego zdania jest zupełnie inny.
5
Info z ostatniej chwili: Legia Warszawa odpuszcza Ekstraklasę na rzecz Pucharu Polski!
5
@Pedri16Future "Wtedy zacząłem kibicować i dzisiaj to się zmieniło."
Czyli już nie kibicujesz Barcelonie?
1
@mordini123 Prezesi Wieczystej po prostu nie chcą awansować do Ekstraklasy, a trener Przemysław Cecherz był na dobrej drodze do walki o awans dlatego został zwolniony.
0
@Krzysztof1987 Ale oskarżać już łatwo co nie? Mam nadzieję, że pokażesz, że nie jesteś taki jak w tym ostatnim wpisie i przeprosisz. Jeśli nie (nie musisz w sumie bo cię nie zmuszę ale wypadałoby) to będzie to dla mnie znak, że ciebie trzeba omijać z daleka w różnych dyskusjach.
0
@FcPortoFan1999 I to jeszcze jaki. Nie chcę być złośliwy ale kibice Legii pisali/mówili, że Legia stawia na Ekstraklasę, a dziś cała czwartkowa zwycięska trójka pokazała, że oni też nie mają zamiaru odpuszczać Ekstraklasy, a jednocześnie nie olali Ligi Konferencji.
0
@BorzyKrzys Mikael Ishak to coś więcej niż tylko świetny napastnik strzelający bramki dlatego jest kapitanem.
Bardzo doceniam jego prace na boisku i to że tak bardzo zależy mu na wynikach Lecha Poznań. Widać, że Poznań nie jest dla niego jakimś przystanek, który zaraz zapomni. Wo cej takich piłkarzy w Ekstraklasie.
1
Jagiellonia, Raków i Lech Poznań - wszyscy wygrali w czwartek w Lidze Konferencji i wszyscy wygrywają dzisiaj - w tej kolejce Ekstraklasy. Da się? Da, a więc teraz Legii Warszawa po blamażu w czwartek nie pozostaje nic innego jak ograć Górnik bo inaczej internet i kibice im tego nie "darują".
Mnie osobiście nie zdziwi jeśli Legia dziś nie wygra. Może się mylę ale typuję remis.