Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Nie ma na co czekać. MŚ 2026 będą pierwszymi na których zagra Etta Eyong i to tam strzeli pierwsze bramki na MŚ.
2
@FcPortoFan1999 Wolałbym Kamerun. Etta Eyong na pierwszych MŚ? Chcę to zobaczyć.
0
@mekston Dlaczego ten cały Alejo Sarco nie zagrał nawet minuty w Bayerze Leverkusen?
1
@Herato Na MŚ Neymar zagra po raz ostatni w reprezentacji Brazylii. To się musi wydarzyć.
0
@APTAPT Porównuje tylko sytuację, a nie piłkarzy. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem leży.
Już tłumaczę - pisanie, że Haaland zostanie zjedzony w Hiszpanii mimo że poradził sobie w Niemczech, Anglii, Austrii i Lidze Mistrzów jest na takim samym marnym poziomie jak kibice Cristiano Ronaldo i Premier League mówili, że Leo Messi jest dobry ale tylko na Hiszpanię i że w Anglii by sobie nie poradził.
Mam nadzieję że w zrozumiałeś.
0
@Lionel_Messi10 Myślałem że mnie zablokowałeś ale jak widać nie.
@Barcanajlepszyteam Spłakał się, że Soule płacze, że nie został powołany do reprezentacji Argentyny. Czy jakoś tak.
1
@Lionel_Messi10 Na pewno stoi już w kolejce u pośredniaka.
0
@Pnog37 Jak pisałem wyżej - nie oceniam decyzji władz ligi i osób które to oceniają tylko to, że są osoby które oglądają głównie (być może tylko) Barcę w tv z pozycji kanapy, a tutaj jakiś śmieszny bojkot będą robić bo przez ekran tv zrobi im to jakąś różnicę.
Superpuchar Hiszpanii jakoś oglądają mimo że też jest rozgrywany bez sensu na drugim końcu świata.
1
@FcPortoFan1999 W rewanżu na Orlen Arenie mistrzowie Polski się zrewanżują.
W ogóle teraz bardzo ciekawy terminarz ma Wisła Płock.
Za tydzień w Lidze Mistrzów PSG, potem ligowa święta wojna z Kielcami, a następnie Barcelona znów w LM.
Co ciekawe, PSG i Barca w Płocku. Bardzo ważne mecze nie tylko dla układu tabeli ale sprawdzenie na jakim poziomie jest obecnie Wisła.
5
Śmiać mi się chce jak czytam te wpisy kibiców Barcelony, że nie będą oglądać meczu z Villarreal rozgrywanym w USA.
Nie oceniam decyzji - niech każdy ma swoje zdanie ale no rzeczywiście, dla kibiców oglądających ten mecz z pozycji kanapy to tak wielka różnica, że serio dramat.
Bojkot, który nijak nie wpłynie na nic. Brawo, takich ludzi nam potrzeba.
1
Trzecie zwycięstwo w czwartym meczu Orlen Wisły Płock w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych.
Szkoda tej porażki jedną bramką z Magdeburgiem ale Wisła Płock świetnie zaczęła ten sezon.
2
@mordini123 Robert Lewandowski, Erling Haaland, Edin Dzeko, Alexander Isak.
Norweg jest blisko ale pozostała trójka nie będzie miała łatwo.
3
@mordini123 Leo Messi, Neymar, Raphinha, Vinicius Junior, Mohamed Salah - MŚ 2026 zbierają gwiazdy.
4
@Tasde Ja trochę go rozumiem. Sam czasem muszę się napić bo na trzeźwo to niektórych nie idzie słuchać.
1
@Lionel_Messi10 Pięknie!
1
@Danny Gaucho 70 bramek powinien zrobić. Stosunkowo jest jeszcze "młody" bo 33 lata to w tych czasach nie jest wygórowany wiek.
0
@escarabajo Tak ale rocznikowo mogliby tam grać, a więc to też nie jest tak, że nie mają młodych - mają ale grają wyżej.
@mekston Dokładnie. Widać to po ostatnich wynikach Barcelony. Niestety jak źle grasz w klubie, nie grasz w reprezentacji.
4
@mordini123 To trochę tak jak miał każdego bez wyjątku wyjaśniać, a tymczasem PiS pomijał jak mógł w trakcie ostatnich wyborów.
Wtedy jak pisałem, że coś za bardzo nie atakuje PiS to mnie wyśmiewali, a tymczasem Krzysztof Stanowski niestety bliżej nich niż mogłoby się wydawać.
0
@escarabajo Lamine Yamal, Marc Bernal, Pau Cubarsi czy Dean Huijsen mogliby grać w tym momencie na MŚ U-20 i sytuacja byłaby zupełnie inna.
1
@RozowaPantera Blik bo i tak nim nie płacę (przynajmniej na razie) więc dla mnie w tym momencie zbędny.
0
@gilbert3 Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to znał byś odpowiedź.
0
@Kalipso Też uważam, że tamten ćwierćfinał to w pewnym sensie sukces ale także nie zgadzam się, że nigdy nie będziemy mierzyć w strefę medalową bo przecież ona powinna być właśnie na Euro 2016 dlatego jest to pewien sukces ale z dużym niedosytem bo uważam, że mógł i powinien być tam półfinał.
3
@ToWinaSedziego @Muhitos @ViscaelBarca2007 Nie dacie rady mu wytłumaczyć. Ten gość nic nie przyjmuje do wiadomości. Strasznie jest odporny na wiedzę i to, że ktoś inny może mieć rację.
Poza tym jego zaslepienie Argentyną nie pozwola mu logicznie myśleć.
1
@gilbert3 Czyli mam od ciebie zakaz cieszenia się, że Ansu Fati wygląda lepiej i strzela bramki?
@mekston Liczby mówią same za siebie. Złoty But zagrożony Ansu Fatim.
3
@xavi890 O Ousmane Dembele też tak mówili, a gość nie tylko strzelił ponad 20 bramek w lidze ale wywalczył koronę króla strzelców, tryplet z PSG i dostał Złotą Piłkę.
Oczywiście nie uważam, że tak samo będzie z Ansu Fatim ale 20 bramek w lidze - czemu nie? Póki co ma 5, a skoro przynajmniej na razie wykonuje karne to wszystko możliwe.
6
Ansu Fati potrzebuje najmniej minut do strzelania bramki ale i tak będzie krytykowany, a tymczasem fakty są takie, że Ansu Fati > Harry Kane, Dusan Vlahović, Kylian Mbappe, Erling Haaland.
7
Czy gorsza strona Madrytu już płacze, że będą mieli dzień mniej odpoczynku przed ewentualnym finałem?
0
@Lanosss Szkoda tylko, że nawet w połowie nie jest tak dobry jak Erling Haaland.
0
@mekston Podań może daje dużo ale bez dobrego napastnika, który będzie potrafił to wykończyć nigdy w tej klasyfikacji się nie znajdzie.
Robert Lewandowski wieku nie oszuka, a Erling Haaland w tym momencie jest mało realny choć uważam, że jeśli tylko sam będzie chciał to na Camp Nou trafi i wcale nie trzeba czekać do końca kontraktu.
2
@Lanosss Mam nadzieję, że on nie trafi do Barcy. Ja rozumiem wiele ale za chwilę Barca to będzie klub średniaków jeśli zaczną ściągnąć takich piłkarzy.