1

@FcPortoFan1999 Nie ma na co czekać. MŚ 2026 będą pierwszymi na których zagra Etta Eyong i to tam strzeli pierwsze bramki na MŚ.

2

@FcPortoFan1999 Wolałbym Kamerun. Etta Eyong na pierwszych MŚ? Chcę to zobaczyć.

0

@mekston Dlaczego ten cały Alejo Sarco nie zagrał nawet minuty w Bayerze Leverkusen?

1

@Herato Na MŚ Neymar zagra po raz ostatni w reprezentacji Brazylii. To się musi wydarzyć.

0

@APTAPT Porównuje tylko sytuację, a nie piłkarzy. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem leży.

Już tłumaczę - pisanie, że Haaland zostanie zjedzony w Hiszpanii mimo że poradził sobie w Niemczech, Anglii, Austrii i Lidze Mistrzów jest na takim samym marnym poziomie jak kibice Cristiano Ronaldo i Premier League mówili, że Leo Messi jest dobry ale tylko na Hiszpanię i że w Anglii by sobie nie poradził.

Mam nadzieję że w zrozumiałeś.

0

@Lionel_Messi10 Myślałem że mnie zablokowałeś ale jak widać nie.

@Barcanajlepszyteam Spłakał się, że Soule płacze, że nie został powołany do reprezentacji Argentyny. Czy jakoś tak.

1

@Lionel_Messi10 Na pewno stoi już w kolejce u pośredniaka.

0

@Pnog37 Jak pisałem wyżej - nie oceniam decyzji władz ligi i osób które to oceniają tylko to, że są osoby które oglądają głównie (być może tylko) Barcę w tv z pozycji kanapy, a tutaj jakiś śmieszny bojkot będą robić bo przez ekran tv zrobi im to jakąś różnicę.

Superpuchar Hiszpanii jakoś oglądają mimo że też jest rozgrywany bez sensu na drugim końcu świata.

1

@FcPortoFan1999 W rewanżu na Orlen Arenie mistrzowie Polski się zrewanżują.

W ogóle teraz bardzo ciekawy terminarz ma Wisła Płock.
Za tydzień w Lidze Mistrzów PSG, potem ligowa święta wojna z Kielcami, a następnie Barcelona znów w LM.
Co ciekawe, PSG i Barca w Płocku. Bardzo ważne mecze nie tylko dla układu tabeli ale sprawdzenie na jakim poziomie jest obecnie Wisła.

5

Śmiać mi się chce jak czytam te wpisy kibiców Barcelony, że nie będą oglądać meczu z Villarreal rozgrywanym w USA.

Nie oceniam decyzji - niech każdy ma swoje zdanie ale no rzeczywiście, dla kibiców oglądających ten mecz z pozycji kanapy to tak wielka różnica, że serio dramat.

Bojkot, który nijak nie wpłynie na nic. Brawo, takich ludzi nam potrzeba.

1

Trzecie zwycięstwo w czwartym meczu Orlen Wisły Płock w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych.

Szkoda tej porażki jedną bramką z Magdeburgiem ale Wisła Płock świetnie zaczęła ten sezon.

2

@mordini123 Robert Lewandowski, Erling Haaland, Edin Dzeko, Alexander Isak.

Norweg jest blisko ale pozostała trójka nie będzie miała łatwo.

3

@mordini123 Leo Messi, Neymar, Raphinha, Vinicius Junior, Mohamed Salah - MŚ 2026 zbierają gwiazdy.

4

@Tasde Ja trochę go rozumiem. Sam czasem muszę się napić bo na trzeźwo to niektórych nie idzie słuchać.

1

@Lionel_Messi10 Pięknie!

1

@Danny Gaucho 70 bramek powinien zrobić. Stosunkowo jest jeszcze "młody" bo 33 lata to w tych czasach nie jest wygórowany wiek.

0

@escarabajo Tak ale rocznikowo mogliby tam grać, a więc to też nie jest tak, że nie mają młodych - mają ale grają wyżej.

@mekston Dokładnie. Widać to po ostatnich wynikach Barcelony. Niestety jak źle grasz w klubie, nie grasz w reprezentacji.

4

@mordini123 To trochę tak jak miał każdego bez wyjątku wyjaśniać, a tymczasem PiS pomijał jak mógł w trakcie ostatnich wyborów.
Wtedy jak pisałem, że coś za bardzo nie atakuje PiS to mnie wyśmiewali, a tymczasem Krzysztof Stanowski niestety bliżej nich niż mogłoby się wydawać.

0

@escarabajo Lamine Yamal, Marc Bernal, Pau Cubarsi czy Dean Huijsen mogliby grać w tym momencie na MŚ U-20 i sytuacja byłaby zupełnie inna.

1

@RozowaPantera Blik bo i tak nim nie płacę (przynajmniej na razie) więc dla mnie w tym momencie zbędny.

0

@gilbert3 Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to znał byś odpowiedź.

0

@Kalipso Też uważam, że tamten ćwierćfinał to w pewnym sensie sukces ale także nie zgadzam się, że nigdy nie będziemy mierzyć w strefę medalową bo przecież ona powinna być właśnie na Euro 2016 dlatego jest to pewien sukces ale z dużym niedosytem bo uważam, że mógł i powinien być tam półfinał.

3

@ToWinaSedziego @Muhitos @ViscaelBarca2007 Nie dacie rady mu wytłumaczyć. Ten gość nic nie przyjmuje do wiadomości. Strasznie jest odporny na wiedzę i to, że ktoś inny może mieć rację.

Poza tym jego zaslepienie Argentyną nie pozwola mu logicznie myśleć.

1

@gilbert3 Czyli mam od ciebie zakaz cieszenia się, że Ansu Fati wygląda lepiej i strzela bramki?

@mekston Liczby mówią same za siebie. Złoty But zagrożony Ansu Fatim.

3

@xavi890 O Ousmane Dembele też tak mówili, a gość nie tylko strzelił ponad 20 bramek w lidze ale wywalczył koronę króla strzelców, tryplet z PSG i dostał Złotą Piłkę.

Oczywiście nie uważam, że tak samo będzie z Ansu Fatim ale 20 bramek w lidze - czemu nie? Póki co ma 5, a skoro przynajmniej na razie wykonuje karne to wszystko możliwe.

6

Ansu Fati potrzebuje najmniej minut do strzelania bramki ale i tak będzie krytykowany, a tymczasem fakty są takie, że Ansu Fati > Harry Kane, Dusan Vlahović, Kylian Mbappe, Erling Haaland.

7

Czy gorsza strona Madrytu już płacze, że będą mieli dzień mniej odpoczynku przed ewentualnym finałem?

0

@Lanosss Szkoda tylko, że nawet w połowie nie jest tak dobry jak Erling Haaland.

0

@mekston Podań może daje dużo ale bez dobrego napastnika, który będzie potrafił to wykończyć nigdy w tej klasyfikacji się nie znajdzie.

Robert Lewandowski wieku nie oszuka, a Erling Haaland w tym momencie jest mało realny choć uważam, że jeśli tylko sam będzie chciał to na Camp Nou trafi i wcale nie trzeba czekać do końca kontraktu.

2

@Lanosss Mam nadzieję, że on nie trafi do Barcy. Ja rozumiem wiele ale za chwilę Barca to będzie klub średniaków jeśli zaczną ściągnąć takich piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?