0

@malypuzon Ferran Torres zawalił karnego. Robert Lewandowski (jeszcze) nie.

5

Robercik Lewandowski!
87 bramka w reprezentacji Polski!

0

@matirix20 Właśnie rzut karny zmarnowali.

0

@Dieselzor Pytają kiedy paliwo po 5,19.

0

Trzeba uczciwie przyznać - kilka niedociągnięć jest.

0

Premier Donald Tusk już robi jakąś zadymę na trybunach.

4

@MessiForeverTheBest Jeśli już mają pić to oby pili ze szczęścia po zwycięstwie, a nie ze smutku po porażce.

6

Holandia obaliła Finlandię bez większego problemu.

5

@sergio5 Zdrajca. Michał Żuk, nigdy nie będziesz Polakiem.

0

@directedbyfcb Najprawdopodobniej tak by było ale póki piłka w grze to trzeba dać szanse tym bardziej jeśli Wyspy Owcze pokonałby Chorwację to pokonanie Czechów przez Gibraltar to byłaby chyba jednak mniejsza sensacja. W każdym razie oba wyniki raczej w gatunku tych niemożliwych.

Wyspy Owcze 2-1 Czechy!

2

@Kgorecki2500 Niestety w ostatnim meczu Wyspy Owcze mają Chorwację więc baraży nie będzie choć przyznam, że bardzo bym chciał.

1-1, a więc przy tym wyniku Wyspy Owcze bez szans na baraże.

4

@TR3YWAY Dokładnie, przecież @Luciano99 wcale nie jest anonimowym alkoholikiem. On się z tym nie kryje, każdy go zna.

2

@fejkenq Litwa 0-4 Polska
Dublet Robercika Lewandowskiego.

2

@Kgorecki2500 Czesi są tak słabi, że widzę że na boisko musiał wejść Chory piłkarz. Jeśli będą grać chorymi to nie wiem czy daleko zajdą.

0

@Kasy Zieloni 4 skrzynki wódki i dwie oranżady.

1

@Marusek Jeśli trafi się ogarnięta drużyna to nowi mistrzowie będą mistrzami jeden odcinek.
Tutaj nawet nie chodzi o ich wiedzę ale po prostu dziadek nie wyrabia z szybką licytacją.

1

54 bramka w reprezentacji Holandii Memphisa Depaya.

Ciekawe jak mocno wyśrubuje swój wynik, a patrząc na wiek to spokojnie może nawet i koło +70 się zakręcić.

1

Ten zielony dziadek jeszcze tym swoim nieogarem w licytacji wygra im ten program.

2

@Sysia11 Dlatego nie nazwałbym ich czarnym koniem bo nazwiska mają mocne. Co z tego wyjdzie to nie wiem ale Holandia jednak to moim zdaniem taka druga grupa faworytów.

1

@Messibestplayerintheworld Holandia to jednak Holandia. Ma kilka gwiazd w zespole i są zdolni do gry o medale. Jak dla mnie mniejsi faworyci niż Francja, Hiszpania, Argentyna czy Portugalia ale czarnym koniem bym ich nie nazwał.

3

Kapitan zielnych niezbyt ogarnia licytację?

@FcPortoFan1999

1

@mekston Jestem trochę zdziwiony, że Erling Haaland ma tylko jeden taki rok ale raczej po tym roku będą dwa. Mimo wszystko ciężko będzie odrobić te dwa lata do Kyliana Mbappe.

2

@Encore Tak, Kylian Mbappe to jednak bardziej uniwersalny piłkarz, a że wcześniej jednak grał choćby obok Oliviera Giroud to tych asyst także nabijał dużo więcej. Mimo wszystko, statystyki Haalanda są kosmiczne ale Mbappe biorąc pod uwagę asysty również. Średnią ma dużo słabszą to fakt ale nie zmienia to faktu, że liczbowo stoi wysoko.

0

@Kubsoleon Tak z racji tego, że wiem, że taki atak jest niemożliwy to nigdy w życiu nie oddałbym Raphinhi ale prawdą jest, że jednak Kylian Mbappe w formie to piłkarz jednak lepszy i przynajmniej w teorii bardziej perspektywiczny.

Mimo wszystko Raphinha to jest TOP i nie pozbył bym się go od tak, to oczywiste.

1

@Kubsoleon Najlepiej stworzyć atak Kylian Mbappe, Erling Haaland, Lamine Yamal.

Oczywiście to niemożliwe ale albo to byłoby totalny sztos albo totalny niewypał. Nic po środku.

7

@Sysia11 Różnica jest ale też trzeba wziąć pod uwagę, że Erling Haaland praktycznie od początku to strzelec numer 1 reprezentacji Norwegii, a Kylian Mbappe jednak musiał powoli przebijać się przez ten "tłum" i nie zawsze grał na 9-tce.

Druga sprawa to gra z rywalami - oczywiście, że Francja także grała ze słabszymi zespołami ale jednak grali w dywizji A Ligi Narodów, ME i MŚ. Erling Haaland do tej pory jednak pomijał tych większych rywali. Oczywiście to nie zmienia faktu, że wynik Norwega jest kosmiczny ale zobaczymy co będzie pokazywał w dywizji A Ligi Narodów i na MŚ gdzie statystyki Kyliana Mbappe już są wybitne, a mogą i pewnie będą tylko lepsze.

0

@Criss18Barca Nie twierdzę, że nie ale sam zakaz sprzedaży alkoholu na stacjach kiedy w sklepach normalnie legalnie można sobie kupić alkohol jest totalnie bez sensu.

0

@Criss18Barca Czyli jak widać nijak to nie pomogło skoro stosują dalej inne ograniczenia.

1

@Criss18Barca Teraz pytanie czy u nich jest zakaz sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych?

Bo to według wielu Polaków najważniejsza sprawa, to uleczy kraj.

12

@MYTO Gość ma 40 lat, a "wy" nadal oczekujcie żeby grał jakby miał 25? I później zdziwienie bo ktoś uważa, że kibice Leo Messiego wciąż płaczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?