1

@TR3YWAY Jeśli nie masz pracy to się nie przepracujesz. Przemyśl to.

1

@blakkudium 23 albo 26 miejsc - nie wiem czy wrócili do 23 czy dalej trzymają się zmian, które wprowadzili kilka lat temu.

Mimo wszystko konkurencja w ataku jest duża, raczej przy braku kontuzji innych graczy Mateta będzie miał bardzo ciężko.

0

@Hasszz A co powiedziała?

0

A więc ostateczne starcie:

Karol Krawczyk i Tadeusz Norek czy Paweł Kozioł i Arkadiusz Czerepach?

1

@blakkudium Jeśli nagle zacząłby strzelać bramkę za bramką to może i bym zmienił zdanie ale w tym momencie myślę że Jean Philippe Mateta szanse na Mundial ma małe. Za duża rywalizacja żeby od tak znaleźć się w kadrze.

2

@blakkudium Ciekawy skład ataku reprezentacji Francji.
Zapewne z czwórki - Nkunku, Mateta, Olise, Thauvin tylko piłkarz Bayernu pojedzie na MŚ. Pewnie nigdy więcej Francja takim atakiem nie wyjdzie ale liczę, że zmiennicy pokażą ile są warci. Liczę na bramkę Floriana Thauvina.

0

@Fake69 A Roony Bardghij to co?

1

@LeoMessiiBarcaPepa Nie wiem jak ale mógłby jeszcze jeden, ostatni raz wygrać.

Po pierwsze 40-tka wygląda lepiej, a po drugie byłoby to świetne zakończenie kariery.

5

39 dni do inauguracji Pucharu Świata 2025/26 w skokach narciarskich.

39 - tyle zwycięstw w zawodach PŚ odnieśli: Adam Małysz i Kamil Stoch.

3

@MichuZ44 Ile znaczą bramki w Brazylii pokazuje choćby Vitor Roque aczkolwiek Estevao to młody wielki talent i też w sumie nie widzę powodu by tych liczb mu nie liczyć.

Mimo wszystko, na ten moment to wielki talent ale jeszcze nic nie znaczący w świecie piłki nożnej - taki Lamine Yamal miał wielki udział w zwycięstwie Hiszpanii na Mistrzostwach Europy czy w Barcelonie przy zdobyciu mistrzostwa Hiszpanii, a Desire Doue był jednym z ważniejszych postaci PSG kiedy wygrali Tryplet - w finale wielki bohater z dwoma bramkami.

Estevao dopiero zaczyna w Europie więc też trzeba dać mu czas aczkolwiek myślę że z czasem może być tylko lepszy.

Mimo wszystko cała trójka w przyszłości kto wie czy nie będzie toczyć między sobą pojedynków o Złote Piłki.

6

Lamine Yamal już normalnie trenuje z drużyną? No to się dobrze składa bo jutro mecz z Bułgarią.

0

@RezerwowyWojtus Ale szanse ma bo przed nami jeszcze aż 28 kolejek. To, że typujesz, że tego rekordu nie po pobije to jedno, a to że szanse ma to drugie.

0

@Azazel_Pazuzu Ma 18 lat i nie zna życia? Amator.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz Może przesadzam i nie powinno mnie to obchodzić ale ja nie wierzę, że taka laska poleci na gościa będącego w takim wieku bezinteresownie. Kasa robi swoje, a później się dziwią, że tak są traktowane.

1

@RezerwowyWojtus Dlaczego nie ma szans? 11 bramek w 6 meczach pokazuje, że szanse jak najbardziej ma.

28 meczów do końca i 31 bramek trzeba strzelić do pobicia rekordu. Średnio gol na mecz z małym hakiem. Teraz ma blisko 2 bramki na mecz więc może zejść z tej średniej, a i tak będzie wyglądał świetnie.

Oczywiście sezon długi i nie wiadomo czy Harry Kane utrzyma formę ale statystyki pokazują, że nie masz racji.
Mógłbyś wyjaśnić na czym polega to twoje "nie ma szans"?

0

@PeRRy Ten gość niestety tak ma. Jeśli nie będziesz się z nim zgadzał to ci napisze, że męczy go rozmowa z tobą.

1

@Criss18Barca To podobnie jak o Ter Stegenie.

14

@MirusAmisz Tak, po pierwszym zgrupowaniu wrażenie było trochę lepsze ale najważniejsze, że są punkty. Te eliminacje trzeba dokończyć na miejscu chociaż barażowym, potem przejść baraże i dopiero wtedy wyrażać jakieś większe opinie.

0

@karci0 Zdarza się. Leo Messi jeśli dobrze pamiętam zawalił w jeszcze ważniejszym meczu.

1

@mkord W sumie to dobrze. Jednak patrząc na ostatnie lata i najnowszą historię reprezentacji Polski to jest to jeden z naszych najlepszych piłkarzy. Skoro już wznowił karierę to fajnie jeśli dobije do setki.

0

Kamil Grosicki wchodzi po to żeby zejść.

3

@misiek0318 Z głowy.

0

Wchodzą legioniści, a więc za chwilę 3-0.

0

@mekston Do MŚ (jeśli awansujemy) na pewno ale do tego czasu nie ma szans na setkę, a później? Jeśli pociągnie do Euro to na pewno będzie szansa ale obawiam się, że aż tak długo może nie grać w reprezentacji, a żeby strzelić setkę to jednak do Euro raczej trzeba będzie grać.

2

@jaras121 Co mnie bardzo śmieszy bo mimo że można tutaj porozmawiać o wszystkim to jednak dalej nie zmienia faktu, że to strona o Barcelonie czyli sportowa, a niektórzy o piłce czy sporcie nic nie piszą tylko o polityce.

0

@JBgomeS Pan Premier patrzy więc pan prezes spokojny.

0

@mekston Właśnie widziałem, że wczoraj chyba 4 pudła i dzisiaj już także niewykorzystany.

0

@mekston Ciężko będzie ale dopóki gra to trzeba kibicować, może się uda.

1

@MessiForeverTheBest A na końcu dostaje czerwoną kartkę i jedzie do domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?