4

75 i 76 bramka w reprezentacji Anglii Harry'ego Kane'a!

143 bramka w reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo!

3

Mikel Merino znowu z bramką. Co on wyprawia w tej reprezentacji to ja nie wiem.

4

@Kessie Selekcjoner reprezentacji WKS pozwala ci pić w trakcie meczu?

Dopiero bramkę strzeliłeś i już piwko?

4

142 bramka w reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo!

6

@ranger3120 Ja teraz rozglądam się za czymś lepszym i wiesz co? Te oferty są naprawdę śmieszne.
Wiele osób mówi, że ludziom nie chce się robić - jak słucham co wygaduje choćby Pudzian "jaka bieda, ludziom się robić nie chce" to śmiać mi się chce.
Nie tak dawno pisałem jak to wygląda i serio te oferty nie są dla ludzi szukających pracy tylko dla niewolników.

0

@Criss18Barca Czyli finał MŚ znany. Polska - Norwegia i ostateczne starcie, Robert Lewandowski vs Erling Haaland.

0

@SelloutCrowd Dlatego napisałem, że rozumiem pewne sytuacje i za to nie pochwalam tego gościa ale gdyby każdy kierowca pilnował przepisów to byłoby każdemu dużo łatwiej.

Jak mówię - jeśli nie ma innej możliwości, są duże utrudnienia to nie jestem za tym żeby karać kogoś kto nie specjalnie blokuje chodnik, cóż czasem każdy z nas może mieć taką sytuację więc trzeba zrozumieć ale jeśli ktoś sobie jedzie 50 metrów po chodniku bo tam dalej sobie zaparkuje żeby iść łowić ryby, iść na mszę czy iść kupić piwo to niestety, to nie jest sytuacja w której można łamać przepisy.
Oczywiście w żadnej sytuacji nie można ich łamać ale jak napisałem wyżej - są w sytuacje w których należy zachować się jak człowiek, trzeba zrozumieć ale są sytuacje w których kierowcy też muszą zachować się jak ludzie, a niestety często tego nie robią dlatego nie dziwi mnie, że ktoś ma z tym problem.

Podsumowując, najlepiej gdyby kierowcy nie łamali przepisów bo tak naprawdę nie mają do tego prawa ale ja nie jestem konfiturą i nie zgłaszam każdego kto popełni jakoś "błąd", często nawet rozumiem pewne sytuacje ale też poniekąd rozumiem tego gościa bo jednak chodnik to nie jest miejsce do jazdy samochodem. Wyobrażasz sobie pieszych, którzy chodzą sobie jak chcą po jezdni?

0

@Prorokk Brazylia ma braki ale nie przesadzajmy, że nie mają piłkarzy żeby grać dobrą piłkę.
Zgadzam się, że nie trzeba czekać 10 lat żeby zrobić dobrą drużynę ale nie zgadzam się, że w jedno zgrupowanie (około tygodnia) jakikolwiek selekcjoner jest wstanie zrobić TOP drużynę.

Oczywiście, że jeśli na każdej pozycji są gwiazdy to teoretycznie jest łatwiej i szybciej ale w Brazylii właśnie tak nie ma dlatego pytam czy będą wstanie na MŚ grać dobrą piłkę czy nie.

Często w klubie tłumaczy się piłkarzy i trenerów, że potrzebują czasu, a ty piszesz, że w reprezentacji staje się to tak szybko.

0

@Criss18Barca A i tak znajdą się tacy, którzy powiedzą, że poziom Ekstraklasy dalej jest niski, a wyniki w Lidze Konferencji "oszukują".
Wiadomo, że LK bardzo nam pomaga ale ewidentnie widać, że Ekstraklasa poszła do góry. Jest nadzieja.

9

Koniec meczu! Polska wygrywa 6-0 na wyjeździe ze Szwecją.

4 mecze, 12 punktów, 15-0 bilans bramek.
Lider grupy choć Włosi również mają komplet punktów jednak mają słabszy bilans bramek.

Następny mecze już w listopadzie - najpierw Włochy, a potem Macedonia Północna.

Jerzy Brzęczek póki co odnosi same świetne wyniki choć prawdziwy sprawdzian w następnej kolejce właśnie z Włochami.
---
Strzelcy bramek dla Polski:

Oskar Pieruszewski - 4 bramek
Tomasz Pieńko - 3
Antoni Kozubal - 2
Kacper Urbański - 1
Marcel Krajewski - 1
Wiktor Bogacz - 1
Miłosz Matysik - 1
Marcel Reguła - 1
Bramka samobójcza - 1

5

Tomasz Pieńko! Hat trick!
Polska 6-0 Szwecja!

4

Marcel Krajewski!
Polska 5-0 Szwecja!

5

Antoni Kozubal!
Polska 4-0 Szwecja!

0

@APTAPT O godzinie 20.00 będzie według programu. Czemu tak? Nie mam pojęcia ale jest to totalnie bez sensu skoro i tak nic innego teraz nie ma.

0

Kacper Urbański!
Polska 3-0 Szwecja!

3

Dublet Tomasza Pieńki!

Polska na wyjedzie prowadzi 2-0 ze Szwecją!

0

@SelloutCrowd Zgadzam się, że trzeba trochę zrozumienia dla innych ale to powinno działać w obie strony.

Ja nie jestem człowiekiem, który będzie "niszczył" komuś życie bo ktoś stanął na chodniku ale gdyby większość tych kierowców, którzy jeżdżą sobie od tak po chodnikach stosowali się do przepisów i prawa to tych sytuacji by nie było.

Ja rozumiem, że ktoś nie wiem, np. musi zdjąć koparkę, a nie ma gdzie stanąć.
Rozumiem, że musi wjechać na chodnik żeby np. rozładować towar, a nie ma po prostu na to miejsca ale żeby dostać się np. na plażę czy iść do kościoła (były takie filmiki gdzie ci geniusze jeździli wzdłuż chodnika żeby zaparkować bo chcieli iść na mszę)?

Niestety ale kto jeździ po chodnikach?
Ty jeździsz?

Gość w wielu sytuacjach przesadza ale z drugiej strony chodnik nie służy do jazdy samochodem.

3

@Bilon87 Jeśli Ojca Mateusza to jeszcze Mietka Nocula bo oni w pakiecie.

1

@gumaz Kamil Stoch zapowiedział już, że nadchodzący sezon będzie jego ostatnim sezonem w karierze.

@mordini123 Myślę że Kamil Stoch jest w takim wieku, że do skoków jako skoczek już nie wróci. Janne Ahonen kiedy pierwszy raz kończył karierę miał "tylko" 31 lat więc mógł się bawić w odejścia i powróty, Kamil zwyczajnie nie ma na to czasu bo kończąc sezon będzie blisko 39 lat.

0

@fart Jak zwykle. Tutaj był płacz po remisie z Rayo kiedy na dobrą sprawę był początek sezonu więc tym bardziej obecny płacz mnie nie dziwi.

3

38 dni do inauguracji Pucharu Świata 2025/26 w skokach narciarskich.

38 - tyle razy Dawid Kubacki stawał na podium zawodów Pucharu Świata (11-9-18).

0

@fart Trudno nie grać o tej porze we wszystkich rozgrywkach skoro w La Liga dopiero 8 kolejek, w LM 2, a Puchar Króla i SuperPuchar Hiszpanii jeszcze nie wystartowały.

1

@Prorokk W jeden miesiąc? No nie powiedziałbym.
Przecież oni spotykają się tak rzadko, że jak Carlo Ancelotti ma zbudować drużynę w miesiąc skoro raz na miesiąc to oni mają jedno zgrupowanie (wrzesień, październik, listopad, a później dopiero marzec i czerwiec) i to jeszcze co zgrupowanie to mają pełno kontuzji.

Jak ty to sobie wyobrażasz?

0

Widzę, że Brazylia przegrała mecz towarzyski z Japonią 3-2.

Myślicie, że uda się Carlo Ancelottiemu zbudować na tyle mocną drużynę żeby na przyszłorocznym Mundialu walczyli o medale czy jednak ma za mało czasu i na najbliższych MŚ nie będą należeć do grona faworytów?

2

Dzisiaj 22 urodziny obchodzi przyszły napastnik Barcelony - Karl Etta Eyong!

3

Ale Szwecja się kompromituje w tych eliminacjach do MŚ 2026.

1

@BHAFCB Tak kończą drużyny próbujące ograć Czesia Michniewicza.

3

Dziwna decyzja Didiera Deschampsa. Zdjął Floriana Thauvina, który wyglądał najlepiej w ataku, a zostawił Matetę, który gra kiepsko i Nkunku, który oczywiście strzelił bramkę ale poza bramką także gra mocno średnio.
---
Jean Philippe Mateta z pierwszą bramką dla reprezentacji Francji!
Jednak selekcjoner miał nosa zostawiając go na boisku.

Francja 2-1 Islandia

0

Christopher Nkunku!
Francja wyrównuje!

5

@TR3YWAY Zasiłek, renta alkoholicka, kradzieże. Możliwości jest dużo, wystarczy chcieć pomyśleć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?