3

@partymaker Bright Ede?

1

@Gibbon_FCB Tak, właśnie miałem to pisać. Źle się to ogląda.

0

Ostatnio ksiądz Maciej z Rancza chciał zgwałcić Kingę w M jak Miłość - chciałem dowiedzieć się co dalej, a tutaj TVP 2 nie pokazuje kolejnego odcinka.

Potężny skandal telewizji polskiej w likwidacji!

4

Kajrat Ałmaty z pierwszym punktem w historii swojej gry w Lidze Mistrzów.

Oczywiście grając praktycznie cały mecz jednego więcej, grając u siebie "tylko" z Pafos powinni to wygrać ale historyczna chwila mimo wszystko i nie zakończą sezonu bez punktu co zdarzało się w przeszłości innym ekipom.

Cypryjczycy z drugim punktem i znów kiedy większość meczu grali jednego mniej.

3

Niestety nie mogłem oglądać dzisiejszego meczu ale widzę, że bramek padło dużo ale najważniejsze zwycięstwo i 3 punkty do tabeli.

Hat trick Fermina Lopeza - ciekawe gdzie są teraz ci, którzy chcieli go sprzedać bo "trzeba nauczyć się sprzedawać" kompletnie mając gdzieś, że Fermin jest po prostu bardzo potrzebny tej drużynie. Moim zdaniem nie jest to piłkarz do jakiejkolwiek sprzedaży mimo że oczywiście zdarzają mu się słabsze mecze.

Dublet Marcusa Rashforda, który zbliżył się do lidera klasyfikacji strzelców. Wiadomo, Kylian Mbappe i Harry Kane wciąż przed meczem w tej kolejce ale fajnie widzieć piłkarza Barcy w czołówce klasyfikacji strzelców.

Lamine Yamal, przeleciałem na szybko La Ramblę i jak zwykle bardzo dużo krytyki w stosunku do niego, a tutaj bramka i taka niby asysta. Nie wiem jak grał bo po prostu nie oglądałem ale znów ma liczby.

Fajnie, że pierwsze asysty w Barcelonie zrobili Roony Bardghij i Pedro Fernandez. Obaj młodzi, dopiero wchodzą do drużyny więc liczę, że w trakcie sezonu ich rola będzie coraz większa.

0

@FcPortoFan1999 Właśnie widzę. 3-0 i dogonili wynik Wisły Kraków.

Kto dzisiaj wygra wyżej? Która Wisła okaże się lepsza?

9

13 bramka w tym sezonie Angela Rodado! Wisła Kraków 3-0!

Wisła Płock 2-0!

0

@FcPortoFan1999 Ładna główka, nie można powiedzieć, że nie.

0

Wisła Kraków 2-0!
Wisła Płock 1-0!

Wisła płynie.

2

Gol! Wisła Kraków prowadzi z Puszczą Niepołomice!

Maciej Kuziemka z 4 bramką w tym sezonie ligowym.

2

@Criss18Barca Wcale mnie to nie ciekawi. Wolę nie wiedzieć jak to jest.

0

@Criss18Barca A wczoraj urodziny obchodziłaby Marzena Kipiel Sztuka.

Na tik toku z rana oglądałem imieniny Halinki. Ferdek Kiepski, Paździoch i Boczek jej śpiewali i pili jeden za drugim.

Co to był za serial.

3

@Danny Gaucho "Pewnie dlatego, że dokonał tego później niż tamci"

Tak sobie to tłumacz. I tak wiemy, że zrobiłeś to specjalnie bo wolisz Pierre Emerick Aubameyanga.

2

@Danny Gaucho Cristiano Ronaldo, najwięcej bramek - wielki strzelec, a nie ma go w tym gronie? Trochę szok jeśli weźmiemy pod uwagę, że uważa się go za lepszego strzelca od Leo Messiego, tzn. ja tak nie uważam ale wielu "ekspertów" tak twierdzi.

Robert Lewandowski za rok dołoży koronę króla strzelców Serie A i będzie numerem 2 ale w przyszłości Kylian Mbappe zje tą klasyfikację - nawet Erling Haaland będzie miał ciężko go przebić.

0

Kto jest tak zwariowany, że w poniedziałek od rana pije alkohol?

Mamy tutaj takich "wariatów"?

0

@Prorokk Nie wiem jakie są statystyki i mało mnie one obchodzą ale z tego co zdążyłem zauważyć to bardzo dużo osób po 40-tce przegląda Facebooka.

Powiedziałbym, że wiele takich osób robi z tego coś więcej niż prawdziwe życie.

@Damiain xd

1

@Damiain Nie chcesz przewijać newsów o Hołowni ale chcesz wymieniać się uwagami o Hołowni?

Twoja logika jest na wysokim poziomie. Podziwiam.

3

Maroko mistrzem świata U-20!

Kogo pokonali w finale? Argentynę, a więc nie tylko Portugalię zlali ale i Argentynę. Co prawda to "tylko" młodzieżówka ale nie zmienia to faktu, że Maroko ma na rozkładzie Argentynę.

W ogóle coś cicho o tym meczu, a wszystkie poprzednie były mocno komentowane.
Ktoś wie dlaczego?

0

@Damiain Chodzi mi o to, że teraz piszą o Hołowni, za miesiąc będą pisać o kimś innym. To normalne, że na wp i Onecie piszą o politykach.
Tobie przeszkadza Hołownia, a komuś innemu będzie przeszkadzał Braun (jeśli będą o nim pisać). Jeśli ci to przeszkadza to nie wchodź tam i tyle bo to tak jakby tutaj na stronie pisali o Ter Stegenie i ktoś miałby z tym problem.

1

@Damiain Wchodzisz na wp i Onet i dziwisz się, że piszą tam o jakimś polityku? Aha.

0

@michal26 Ja tam widzę co innego - większe osiągnięcia Lewisa Hamiltona.
Oczywiście, Max może w lezyszkslci to przebić ale ja mówię o chwili obecnej, a nie o tym co może być za 5-10-15 lat.

Co do bolidu, taki sport i tyle. Oto chodzi żeby były jak najszybsze.

Żeby sprawdzić tylko i wyłącznie ich umiejętności to trzeba by było dać im po Seicento albo inne Cinquecento ale tak nigdy nie będzie bo zawsze najlepsi będą szli do najlepszych bolidów tak jak Leo Messi czy Cristiano Ronaldo zawsze grali w TOP klubach, a nie w Legii Warszawa czy innym Widzewie.

1

@Criss18Barca Moim zdaniem sytuacja jest prosta - jeśli Kacper Tomasiak pojedzie na inaugurację PŚ to na pewno wystartuje w pierwszych 8 konkursach, a to dlatego że Lillehammer, Falun i Ruka są w zasadzie w tydzień (no ok, 10 dni) więc nie ma ani czasu ani sensu wracać do Polski czy robić jakichkolwiek zmian, a potem jest Wisła gdzie najprawdopodobniej wystawimy krajówkę.

Następnie mamy Klingenthal i Engelberg - jestem za tym by Kacper Tomasiak startował na swoim miejscu aż do końca periodu ale uważam, że właśnie do Wisły włącznie będą to takie "kwalifikacje" na kolejne 4 konkursy i po tych pierwszych 8 konkursach być może najsłabszy spadnie do PK, a na PŚ pojedzie ktoś inny.
Oczywiście zakładając, że najsłabszy rzeczywiście będzie słaby bo jeśli będzie punktował to pewnie zmian nie będzie.

Nie chce mi się tego sprawdzać ale nie pamiętam kiedy Austria ostatni raz nie wywalczyła miejsca z PK, a licząc całą trójkę (Austria, Niemcy, Norwegia) to rzeczywiście może tak być, że to pierwszy raz w historii. Norwegowie obecnie cieniują więc nie jest to jakaś sensacja ale Austria posłała do boju medalistę mistrzostw Austrii Jonasa Schustera, do wczoraj lidera LGP Niklasa Bachlingera i króla kontynentala Clemensa Aignera, a mimo to przegrali limit o 1 pkt - w sytuacji Austrii jest to klęska bo przez 12 konkursów taki Schuster czy inny Bachlinger (a jest jeszcze choćby Daniel Huber, który także będzie chciał startować w PŚ) mógłby zdobyć grubo ponad 100 pkt, może nawet 200.

2

Czy jest szansa, że Raphinha zagra w El Clasico?

1

@mekston Lewis Hamilton, GOAT Formuły 1.

8

@norbi77 Tylko i wyłącznie Mateusz Święcicki!

3

Adam Małysz, bułka i banan. Komentatorzy Formuły 1 na Eleven Sports widzę, że znają temat.

0

Z tego wszystkiego nie zauważyłem, że AC Milan wygrywa i lideruje w tabeli Serie A!

0

@takisobiektos Dlatego muszą ponosić konsekwencje swoich decyzji.
Jeśli w pracy zrobisz coś źle to ponosisz konsekwencje, jeśli kierowca coś zrobi źle to ponosi konsekwencje - ok, rozumiem, że błąd może popełnić każdy - jak pisałem wyżej, błędów nie popełnia ten kto nic nie robi ale zarabiając taką kasę jednak trzeba tych błędów unikać.

0

@Nazio_87 A co to za różnica? 1-0 czy 2-0 to i tak 3 punkty.

0

Rozumiem, że ktoś może popełnić błąd bo nie myli się ten kto nic nie robi ale w erze varu trzeba po prostu karać sędziów.

Nie wiem ale wydaje mi się, że goście decydujący o wyniku w tak ważnych meczach muszą po prostu ponosić konsekwencje za złe decyzje tym bardziej zarabiajac mega pieniądze.
Tyle ode mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?