Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Ansu Fati zagrał naprawdę dobry mecz. Oczywiście bez liczb ale nie jego winą, że koledzy nie potrafią wykończyć świetnych podań.
Coraz bardziej Ansu Fati zaczyna przekonywać. Mam nadzieję że pojedzie na MŚ z reprezentacją Hiszpanii.
3
Dzisiaj poza Ligą Konferencji w piłce nożnej mamy także Ligę Mistrzów w piłce ręcznej - 6 kolejka:
18.45 Dinamo Bukareszt - Iskra Kielce
20.45 Orlen Wisła Płock - FC Barcelona
Szkoda, że te mecze nie odbyły się wczoraj bo chciałbym obejrzeć - szczególnie Wisłę Płock z Barceloną.
Iskra Kielce bardzo słabo zaczęła ten sezon. W swojej tabeli LM zajmują 6 miejsce (na 8 zespołów i ostatnie premiowane awansem do fazy 1/8) z ledwo ma 2 punktami. Na pocieszenie Dinamo jest ostatnie z zerowym dorobkiem więc tutaj zespół z Polski wręcz musi po prostu wygrać.
Na drugim biegunie znajduje się Orlen Wisła Płock. Mistrzowie Polski zajmują trzecie miejsce swojej grupie LM z 8 punktami (tyle samo co wicelider Barcelona), a więc dzisiaj mecz praktycznie na szczycie.
Orlen Wisła Płock po ostatnim zwycięstwie z PSG wcale nie jest dzisiaj bez szans choć to Barcelona jest faworytem tego meczu.
Wielkie emocje dziś wieczorem - Liga Konferencji w piłce nożnej i Liga Mistrzów w piłce ręcznej.
2
@mordini123 Na obecną chwilę będzie bardzo ciężko. Trzeba pamiętać, że 3 z tych 4 meczów będą rozgrywane w Czechach, a na dodatek większość tych meczów zagra Raków i Legia czyli obecnie zespoły słabsze niż Lech i Jagiellonia.
Oczywiście, mecz meczowi nie równy, terminy różne (w każdej chwili może być wzrost formy polskich klubów lub spadek czeskich) ale na ten moment ciężko wyobrazić sobie 4 zwycięstwa z Czechami. Powiedziałbym, że już dzisiaj ta statystyka nie tylko jest zagrożona ale i być może się skończyć.
Raków ma szansę nawet na zwycięstwo bo Sigma to nie jest żaden zespół nie do ogrania ale w ich obecnej formie to będzie ciężko, bardzo ciężko.
No ale przy 4 zwycięstwach szedł bym o zakład, że Czechów wyprzedzimy jeszcze w tym sezonie bo one raczej oznaczałyby, że w innych meczach także polskie kluby punktowały by i te awanse by były zaś Czesi mieliby problem tym bardziej, że Slavia w LM raczej out po fazie ligowej.
0
@lucca87 "pamiętam o Lidze Konferencji ale to jest puchar typowy myszki miki"
Nie zgadzam się z tym. Może dla Barcy, Realu, Bayernu, PSG, Liverpoolu czy City jest to nic nie znaczący puchar ale dla Romy, a więc zespołu z maksymalnie drugiej, a może (obecnie) i trzeciej kategorii to rozgrywki jednak ważne.
Dlaczego tak uważam? Roma już dawno nie liczy się w grze o poważne trofea ani w Europie ani na krajowym podwórku.
Roma ostatni raz w LM grała w sezonie 18/19 (siedem sezonów temu!) a ostatnie trofeum we Włoszech zdobyła w 2008 roku i był to Puchar Włoch.
Oczywiście, mierzyć trzeba wysoko ale jeśli dla Romy i jej kibiców puchar Ligi Konferencji to jest nic nie znaczące trofeum to może lepiej od razu niech przyzwyczają się do piątej gabloty bo póki co o coś więcej będzie ciężko.
W LE oczywiście należą do grona faworytów i odkąd nie ma spadków z LM ich szanse rosną ale chciałbym też zwrócić uwagę, że LE czy LK to nie jest jakaś mega duża różnica w prestiżu - tylko LM ma wielki prestiż, a we Włoszech od blisko 20 lat nie potrafią nic wygrać, a poza tym wypadli na dobre z TOP 4, to pokazuje, że obecnie Roma to klub, który chcąc nie chcąc powinna zadowalać się LK ale też powinna mierzyć wyżej właśnie w choćby tą LE bo możliwości mają.
1
@mordini123 Tak, mamy łącznie 4 pojedynki bezpośrednie w tej edycji Ligi Konferencji.
Sigma Ołomuniec z Rakowem i Lechem i Sparta Praga z Rakowem i Legią.
Tutaj może się rozstrzygnąć czy w ogóle będziemy mieli szansę dogonić ich w rankingu.
1
@meteo100 Ciężko powiedzieć co będzie. Raków niestety wygląda słabo i mimo że ich rywal także nie należy do najmocniejszych to grając na wyjeździe będzie ciężko choć tak, tutaj trzeba wymagać zwycięstwa tym bardziej, że to zespół z Czech, a jeśli chcemy przed końcem sezonu dopaść Czechów w rankingu UEFA to trzeba wygrywać pojedynki bezpośrednie.
Lech Poznań to wręcz mus, nie tylko zwycięstwo ale i kilka goli żeby zapewnić sobie odpowiedni bilans bramkowy bo to może być ważne w ostatecznym rozrachunku.
Jagiellonia chyba nawet na remis będzie mieć ciężko. Strasbourg gra bardzo dobrze. Remis z PSG i 3 miejsce w Ligue 1. Do tego mecz na Stade de la Meinau. Pocieszające jest to, że Jagiellonia ostatnio gra bardzo dobrze więc na pewno powalczą - pytanie tylko czy pozwoli to uniknąć porażki?
Legia, sam nie wiem co o nich myśleć. Grają słabo ale Szachtar także nie wygląda za dobrze. Oczywiście to Ukraińcy faworytem ale jeśli Legia zagrałaby na swoim poziomie to mogą wygrać - pytanie czy zagrają i czy pan Iordanescu znów nie zlekceważy tych rozgrywek.
Moim zdaniem dzisiaj spokojnie mogłoby być nawet 8-9(10) punktów jeśli nasze drużyny zagrałby to co potrafią plus jeśli mieliby trochę szczęścia ale nie zdziwi mnie jeśli skoczy się na 3-4(5) punktach.
8
Rekordowa kolejka pod względem bramek w Lidze Mistrzów, masa emocji ale to wszystko nic w porównaniu z tym co będzie działo się dzisiaj.
Liga Europy ale przede wszystkim Liga Konferencji i powrót do gry czterech największych faworytów całej edycji - Legii, Lecha, Jagiellonii i Rakowa.
18.45 Strasbourg - Jagiellonia Białystok (Polsat Sport 2)
18.45 Szachtar - Legia Warszawa (Polsat Sport 1)
21.00 Lincoln - Lech Poznań (Polsat Sport 1)
21.00 Sigma Ołomuniec - Raków Częstochowa (Polsat Sport 2)
Mimo że wszystkie polskie drużyny grają dzisiaj na wyjeździe to i tak Legia Warszawa zagra w Polsce, dokładnie w Krakowie przy Reymonta na stadionie Wisły Kraków.
@FcPortoFan1999 @mordini123 @fart @LeszekFCB @Safrani @michal26 @mekston @Luciano99 @Sulimo @Kgorecki2500
1
@mordini123 Na pewno gdyby Sting był dłużej w WWE to ta walka prędzej czy później by się odbyła ale mimo wszystko uważam, że mogli ją zrobić i gdyby tylko chcieli to by ją zorganizowali.
1
@mordini123 To mogłaby być największa walka w historii wrestlingu. Niewyobrażalny błąd WWE.
Nie jestem jakimś mega fanem i specjalistą od wrestlingu ale odkąd zacząłem oglądać to cały ten czas czekałem na walkę Undertaker - Sting, a jak pojawiła się okazja to WWE nic z tym nie zrobiło. Szkoda.
1
@mordini123 Tak, pisząc żeby się pojawiał w ringu nie miałem na myśli żeby walczył tylko żeby po prostu pokazał się tak jak ostatnio.
0
@lucca87 W 2022 roku AS Roma wygrała Ligę Konferencji, a więc nie czekają jakoś długo na trofeum. Nie jest to oczywiście krótko ale kluby tej kategorii nie zdobywają trofeów co sezon.
Poza tym najważniejsze żeby ograć Czechów bo to dla nas dobra okazja by oni stracili punkty, a my żebyśmy się do nich zbliżyli w rankingu UEFA.
0
Czytam, że Inter Miami chce Roberta Lewandowskiego, a w Interze gra Leo Messi - najpierw niech Argentyńczyk odda Złotą Piłkę Robercikowi i wtedy mogą porozmawiać o transferze.
1
@Stanio87 Dokładnie, rok temu o tej porze PSG się kompromitowało, a Ousmane Dembele kopał się po czole - co było na koniec sezonu i we wrześniu? LM dla PSG i Złota Piłka dla Ousmane Dembele.
1
@mordini123 Wieku nie oszuka, a skoro jest na emeryturze to tym bardziej się nie będzie farbował. Mimo wszystko fajnie, że wrócił chociaż na chwilę. Mam nadzieję że jeszcze pokaże się w ringu.
4
@CurryTheGoat30 Wystarczy żeby Barca strzeliła więcej goli niż Real i wtedy wygra. Nie musisz dziękować.
2
@fart I trzecia ciekawostka - z 36 drużyn tylko dwie nie zdobyły jeszcze punktu, a jest to Benfica i Ajax.
5
Ależ ci Włosi są do niczego.
Napoli się kompromituje z PSV, Juve daje dupy po całości z Realem, a Atalanta nie potrafi u siebie pokonać Slavii Praga.
Do kompletu brakuje braku awansu reprezentacji Włoch na MŚ.
Gdyby nie Inter to Serie A byłaby do odstrzału. Oni ratują ich honor.
5
@kejdzi Dawniej Cristiano Ronaldo i Leo Messi grali każdy mecz po 90 minut i wytrzymali 20 lat.
Mamy październik - co "wy" macie z tym nie wytrzymywaniem?
0
@PatrykBarca Nie właśnie ale nie uważam aby trzeba było zastępować go tym plackiem. To już lepiej niech Marcus Rashford gra na 9 albo iść po Etta Eyonga.
7
Słaby ten Harry Kane, prawie 70 minut gry i jedna bramka.
Nicolas Jackson ledwo 10 minut na boisku i już brameczka.
Gdyby Jackson dostał tyle minut co Kane to miałby już 30 bramek w sezonie.
5
Florian Wirtz z drugą asystą - ruszył jak Viktor Gyokeres wczoraj z bramkami.
0
Może i dobrze się stało. Przecież te patałachy z Turynu są tak beznadziejni, że lepiej żeby odpadli jak najszybciej.
Szkoda, że BVB sfrajerzyła z nimi końcówkę bo Juve miało by tylko punkt.
0
@PatrykBarca Robert Lewandowski w jego wieku prowadził BVB do finału LM po drodze strzelając 4 bramki w półfinale Realowi.
Obecnie Robert Lewandowski ma 37 lat.
Co ty w ogóle porównujesz.
Nie stawiaj tego placka obok Polaka bo grzeszysz.
2
Tyrique George z pierwszą bramką w Lidze Mistrzów w karierze!
Chelsea 5-1 Ajax!
0
@Encore Liga bardzo ważna ale liczę że w tym sezonie pójdą mocno w Lidze Mistrzów.
1
Za tą akcję żebym więcej nie czytał tutaj o Vlahoviciu w Barcelonie.
1
@FcPortoFan1999 Jeśli dobrze pamiętam to mieli nawet dwie piłki setowe ale ostatecznie nie dali rady.
1
Bogdanka Luk Lublin wygrywa pierwszy mecz PlusLigi w tym sezonie!
Mistrzowie Polski pokonują Norwid Częstochowa na wyjeździe 3-0 (25-16, 28-26, 25-17).
MVP Marcin Komenda!
Najwięcej punktów w meczu:
Wilfredo Leon (Bogdanka) - 16
Kewin Sasak (Bogdanka) - 14
Patrik Indra (Norwid) - 14
1
@mordini123 Liga Europy ale i Liga Konferencji. Myślę że było by dużo lepiej i jeszcze więcej emocji w fazie ligowej - jedyny minus dla UEFY to mniej spotkań (brak Play Off) się mniej pieniędzy dlatego jest jak jest.
5
Pierwsza bramka Estevao w Lidze Mistrzów!